αυτα περιπου...

vasilis mou

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
πραγα για χριστουγεννα !
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
αν ημουν λιγο πιο νεος και μου το επετρεπε η ζωη μου...θα ηθελα να ταξιδεψω στις ακρες της γης ..παταγωνια ..βερυγγιο πορθμο ..ακρωτηρη καλης ελπιδας ....βορειο ακρωτηρη...........και αλλες τετοιες ακρες ...στις πινεζες του χαρτη ?!! ζω στο αιγιο , διατηρω καταστημα στην πολη μου με οπτικα , ειμαι παντρεμενος και εχω δυο κορουλες 5 και 11 χρονων!!! προσπαθουμε καθε χρονο να ταξιδευουμε αλλοτε μαζι με τα παιδια και ολλοτε με τους φιλους μας !!φιλια σε ολους και ευχες για ομορφα ταξιδια
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Για "παλιος" μια χαρα ταξιδακια εχεις κανει! Καλως ηρθες και εδω που ηρθες θα κολλησεις και θα δεις που ολα θα φαινονται πιο ευκολα και θα τα πραγματοποιησεις τα ταξιδακια σου!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
γεια σου βασιλη,welcome to travelstories!να χαιρεσαι τις γυναικες σου!ποτε δεν ειναι αργα βασιλη...σου ευχομαι καλα ταξιδια!

υ.γ.αλλος ενας για βαρκελωνη!!θα περασεις τελεια!!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Γεια σου Βασίλη μας!!! Καλωσήρθες στο Travelstories! Ποτέ ποτέ δεν είναι πολύ αργά να κάνεις τα ταξίδια που ονειρεύεσαι- μη σου πω, καμιά φορά είναι και νωρίς!:cool:

Όσο για τις κορούλες σου, ρώτα άλλους γονείς εδώ μέσα που τα τρέχουν τα έρμα τα παιδιά τους... στις εσχατιές του κόσμου! Κομάντο ταχουνε κάνει!:haha::haha:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Καλως Ορισες! Καλα δεν εχεις και παει και σε λιγες χωρες απο οτι βλεπω! Να σου ζησουν και οι μικρες. Βλεπω Βαρκελωνη τον ιουνιο,εδω μεσα εχει μπολικο υλικο!!!! Ποιες ημερομηνιες πας; Και οταν θες να πραγματοποιησεις το ταξιδι ονειρο εδω ειμαστε εμεις. Κοινο ονειρο εχουμε,αν και πηγα θελω να ξαναπαω!!! Καλα ταξιδια να εχεις!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
καλως ηρθες βασίλη.. να χαίρεσαι τις μικρές και καλά να περάσεις στη βαρκελώνη...

(θάνοοοο που είσαι να καλωσορίσεις τον άνθρωπο?:D)
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.784
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
βασιλη μου/μας το σαιτ σαν τα ματια σου...........και μην σκας εχεις καιρο να μας βαλεις τα γυαλια!!!!!!:haha::haha::haha::clap::clap::clap::clap:
 

tihuana

Member
Μηνύματα
47
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
Καλως ορισες και απο μενα, Βασιλη!Καλα ταξιδια να εχεις σου ευχομαι!Και γω 2 παιδια εχω και τα τραβολογαμε απο εδω και απο κει...Μια χαρα περνανε ομως και σε πληροφορω πως θυμουνται τα παντα με ολες τις λεπτομερεις......Και εμεις το καλοκαιρι για Βαρκελωνη ειμαστε οικογενειακως με αυτοκινητο...Θα τα πουμε..:lol:
 

vasilis mou

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
πραγα για χριστουγεννα !
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
σας ευχαριστω ολους και ολες σας για το καλωσορισμα !!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Βασίλη καλορίζικος! Η μεγάλη κόρη είναι σε άριστη ηλικία για μακρινά ταξίδια, οπότε λίγη υπομονή, δυο τρια χρονάκια ακόμα, και θα μπορεί να ακολουθήσει κι η μικρή!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.030
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom