βοηθεια μεξικο η κουβα

ELENH1974

Member
Μηνύματα
34
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
punta cana
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
μετα απο σπαζοκεφαλιες κατεληξα ¨μεξικο δια μεσω γραφειου και καποιων ισπανικων πακετων¨μεξικο σε σουπερ hotel με μια μερα μαδριτη 1600euro ,μεξικο μετριο hotel και δυο μερεσ νεα υορκη¨1800 το ατομο και κουβα 10 ημερεσ 1800 .μονη μου που προσπαθησα με αεροπορικα και hotel για μεξικο δεν βρηκα μεγαλεσ οικονομικεσ διαφορεσ στα συγκεγκριμενα hotels.θα ταξιδεψω τελη αυγουστου και εχω μπερδευτει.αξιζει δυο μερεσ μονο νεα υορκη η θα χασω χρονο¨.συνολικα εχω δεκα ημερεσ. περιμενω τη βοηθεια σας.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.721
Likes
50.749
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μεξικό που ακριβώς πάτε; Αν είναι Γιουκατάν, κάτι γίνεται σε 8 μέρες. 2 μέρες Νέα Υόρκη...μέχρι να φτάσειςσ το αεροδρόμιο, να περάσεις έλεγχο, κίνηση με το ταξί και να μπεις στο ξενοδοχείο...θα έχεις φύγειο κιόλας. Δεν νομίζω πως προλαβαίνεις να δεις και τίποτε.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Έχω πάει και στα τρία.
Για μένα το σημαντικό δεν είναι τα μέρη σε αυτή την περίπτωση (ούτε το σουπερ ή το μέτριο χοτέλ), αλλά το τι θα σου δείξουν όπου είναι να πάς.
Η διαφορά στη τιμή δεν είναι και τόσο μεγάλη απο μέρος σε μέρος για να αποκλείσω κάτι, αλλά αν πχ διαλέξεις το δεύτερο που έχει τη ΝΥ και στην ουσία μέχρι να πάς θα πρέπει να φύγεις, ε καταλαβαίνεις ότι θα'ναι χαμένος χρόνος. Έτσι πρόχειρα και γρήγορα δε μπορώ να βοηθήσω ιδιαίτερα...

Απο περιέργεια, για την εποχή εκείνη, πόσο βρίσκεις τα αεροπορικά Ελλάδα-Μέξικο Σίτυ;
 

ELENH1974

Member
Μηνύματα
34
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
punta cana
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
Μεξικό που ακριβώς πάτε; Αν είναι Γιουκατάν, κάτι γίνεται σε 8 μέρες. 2 μέρες Νέα Υόρκη...μέχρι να φτάσειςσ το αεροδρόμιο, να περάσεις έλεγχο, κίνηση με το ταξί και να μπεις στο ξενοδοχείο...θα έχεις φύγειο κιόλας. Δεν νομίζω πως προλαβαίνεις να δεις και τίποτε.
riviera maya το θεμα ειναι οτι παιζει και η κουβα.περυσι ειχα παει πουντα κανα και ηταν υπεροχα και τωρα εχω υψηλουσ στοχουσ.πιστευετε οτι νεα υορκη δυο μερεσ δεν κανω τιποτα
 

ELENH1974

Member
Μηνύματα
34
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
punta cana
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
Έχω πάει και στα τρία.
Για μένα το σημαντικό δεν είναι τα μέρη σε αυτή την περίπτωση (ούτε το σουπερ ή το μέτριο χοτέλ), αλλά το τι θα σου δείξουν όπου είναι να πάς.
Η διαφορά στη τιμή δεν είναι και τόσο μεγάλη απο μέρος σε μέρος για να αποκλείσω κάτι, αλλά αν πχ διαλέξεις το δεύτερο που έχει τη ΝΥ και στην ουσία μέχρι να πάς θα πρέπει να φύγεις, ε καταλαβαίνεις ότι θα'ναι χαμένος χρόνος. Έτσι πρόχειρα και γρήγορα δε μπορώ να βοηθήσω ιδιαίτερα...

Απο περιέργεια, για την εποχή εκείνη, πόσο βρίσκεις τα αεροπορικά Ελλάδα-Μέξικο Σίτυ;
890 το ατομο προς κανκουν
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.721
Likes
50.749
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Τίποτε απολύτως. Για να καταλάβω, θέλετε να πάτε για μπάνια; Γιατί λες ότι σου άρεσε η Πούντα Κάνα.
 

ELENH1974

Member
Μηνύματα
34
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
punta cana
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
Τίποτε απολύτως. Για να καταλάβω, θέλετε να πάτε για μπάνια; Γιατί λες ότι σου άρεσε η Πούντα Κάνα.
εννοειται και μπανια το χρειαζομαστε γιατι δουλευουμε πολυ το καλοκαιρι
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
890 το ατομο προς κανκουν
Ελένη, η παράθεση γίνεται ως εξής: πατάς το κουμπί απάντηση που βρίσκεται πάνω στο μήνυμα που θες να κάνεις παράθεση.

Η απλά απάντηση, γίνεται απλά πηγαίνοντας κάτω κάτω και γράφοντας αυτό που θες.

Στο Μεξικό για πού ενδιαφέρεσαι; Κανκούν ή Μέξικο σίτυ;
 

ELENH1974

Member
Μηνύματα
34
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
punta cana
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
riviera maya.ευχαριστω για την ενημερωση.ατομικο ειναι το ταξιδι απλωσ οι κρατησει ειναι δια μεσω γραφειου μεταφορεσ κτλ στην κοθβα ειναι με γκρουπ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.510
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom