γαμήλιο ταξίδι που???????????

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
ευχαριστω πολυ για τις προτασεις.για αγια πετρουπολη τη λετε??
ιδανικος προορισμος για μενα μην το σκεφτεσαι και πολυ το προτεινω 1000%...και ξεφευγει απο τα κλασσικα που προτιμουν ολοι οπως παρισι-βενετια γνωστο μου ζευγαρι πηγε γαμηλιο εκει την περασμενη ανοιξη και μου ειπαν τα καλυτερα και εχουν ταξιδεψει και αρκετα..παντως στην ρωσια επειδη το ειχα και εγω απορια μου ειπαν πως δεν κυκλοφορει οτι βλεπεις στα κολ..μπ@ρ@ υπαρχουν και κουκλαρες υπαρχουν και πολλες σαυρες τωρα γουστα ειναι αυτα ετσι και αλλιως νιοπαντροι ανθρωποι θα ειναι αλιμονο τους αν εχουν απο τοτε τετοια θεματα:mad::shock:(χαχα)..α ξεχασα η ωρα η καλη να ευτυχησετε!:D
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
ιδανικος προορισμος για μενα μην το σκεφτεσαι και πολυ το προτεινω 1000%...και ξεφευγει απο τα κλασσικα που προτιμουν ολοι οπως παρισι-βενετια γνωστο μου ζευγαρι πηγε γαμηλιο εκει την περασμενη ανοιξη και μου ειπαν τα καλυτερα και εχουν ταξιδεψει και αρκετα..παντως στην ρωσια επειδη το ειχα και εγω απορια μου ειπαν πως δεν κυκλοφορει οτι βλεπεις στα κολ..μπ@ρ@ υπαρχουν και κουκλαρες υπαρχουν και πολλες σαυρες τωρα γουστα ειναι αυτα ετσι και αλλιως νιοπαντροι ανθρωποι θα ειναι αλιμονο τους αν εχουν απο τοτε τετοια θεματα:mad::shock:(χαχα)..α ξεχασα η ωρα η καλη να ευτυχησετε!:D
+1 και απο μενα για ρωσσια
 

Stathis37

Member
Μηνύματα
137
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Austria Stubaital για ski
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλιανές άνδεις για σκι!
Εγώ θα πρότεινα Βιέννη ή Γενεύη.Πανέμορφες πόλεις και οι 2 και θα περάσετε πολύ καλά.Επίσης Κρακοβία,αν και πήγα μόνο για 2 ημέρες φέτος,μου άρεσε πολύ.
 
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
σευχελλες
γεια κ απο εμενα,,,λοιπον τον μαιο παντευομαι κ εγω κ ειχαμε την ιδια απορεια κ εμεις,,νομιζω ομως οτι καταληξαμε βανετια-φλωρεντια. πολυ ωραιος συνδιασμος με ομορφα μερη κ οχι πολυ ακριβα,κ ο μηνας που θα πατε ειναι απο τησ καλυτερους.. η ωρα η καλη ευχομαι!!!!
 

loulou

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη ή Άμστερνταμ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Καλησπέρα κι από μένα...Κι εγώ θέλω βοήθεια πολυταξιδεμένα μου παιδάκια.... Τον Ιούνιο παντρεύομαι και λέμε για ταξιδάκι Ιούλιο (μάλλον μέσα-προς τέλος). Να πάρουμε δηλαδή καμιά-2 το πολύ εβδομάδες άδεια (αν τα καταφέρουμε)....Μπορείτε να μου προτείνετε κάπου εξωτικά, για να ξαπλώσουμε δηλαδή κι εμείς οι ταλαίπωροι την αρίδα μας (χαχαχαχα) σε λευκές αμμουδιές και καταγάλανα νερά....???? Ιδανικά θα ήταν να το συνδυάζαμε με Νέα Υόρκη το ταξίδι αυτό (αν και φαντάζει δύσκολο)......
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Συγγνώμη για το ευχαριστώ,το πάτησα καταλάθος! Η ώρα η καλή loulou :D Για Νέα Υόρκη θα βρεις πολλά ατομικά πακέτα που να τη συνδυάζουν με Μαϊάμι και Μπαχάμες για τις λευκές αμμουδιές και την ξεκούραση που αναζητάς! Δεν ξέρω τι παίζει με τον καιρό όμως,θα σου πουν οι πολυταξιδεμένοι εδώ :D Άν θέλεις πες μου να σου στείλω το link που βρήκα!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλησπέρα κι από μένα...Κι εγώ θέλω βοήθεια πολυταξιδεμένα μου παιδάκια.... Τον Ιούνιο παντρεύομαι και λέμε για ταξιδάκι Ιούλιο (μάλλον μέσα-προς τέλος). Να πάρουμε δηλαδή καμιά-2 το πολύ εβδομάδες άδεια (αν τα καταφέρουμε)....Μπορείτε να μου προτείνετε κάπου εξωτικά, για να ξαπλώσουμε δηλαδή κι εμείς οι ταλαίπωροι την αρίδα μας (χαχαχαχα) σε λευκές αμμουδιές και καταγάλανα νερά....???? Ιδανικά θα ήταν να το συνδυάζαμε με Νέα Υόρκη το ταξίδι αυτό (αν και φαντάζει δύσκολο)......
Διαβασε τα περισσοτερα θεματα σε τουτην εδω την ενοτητα Γαμηλια Ταξιδια.
Σχεδον στα περισσοτερα εχει απαντηθει η ερωτηση σου.;)
 

greek

Member
Μηνύματα
62
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
politis-kosmou Σου προτείνω μερικά μέρη και εσύ διάλεξε (με κριτήριο την θάλασσα, αφού είπες ότι θες να έχει παραλία):
1) Μαγιόρκα, Ισπανία (δεν έχω πάει αλλά νομίζω είναι πολύ καλά εκεί)
2) Κάπρι, Ιταλία (ούτε και εκεί έχω πάει:roll: αλλα ξέρω ότι είναι καλά)
3) Νίκαια, Νότια Γαλλία (μεγαλούπολη, πολλά μνημεία και αξιοθέατα, πάρκα και μια φανταστική παραλία ακριβώς μπροστά απο την πόλη, έχω πάει και είναι τέλεια! Γενικά παντού στην Κυανή Ακτή είναι καλά! Με βάση την Νίκαια μπορείς να πας και Κάννες, Μονακό κτλ.
4) Δυτικά παράλια Τουρκίας (δεν πήγα αλλά μου είπαν ότι έχει πολύ καλές παραλίες, σαν αυτές των δικών μας των νησιών)
5) Σαρδηνία, Ιταλία (μαντέψτε...ούτε και εκεί πήγα:roll:, αλλά έχω δει σε ντοκιμαντέρ ότι είναι καλά μόνο λίγο απομονωμένα)
 

Άννα Τ.

Member
Μηνύματα
46
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία, Λεττονία, Λιθουα
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
Αφού θα ειστε νιοπαντροι, σούπερ θα περασετε, οπου και να πατε!!!!!
Παρ' ολα αυτα θα προτεινω κι εγω Βενετια ,ό,τι ακριβως πρεπει για ζευγαροκατασταση!:love2:
 
Μηνύματα
39
Likes
4
Ταξίδι-Όνειρο
Εμ...ο γύρος του κόσμου;
Dear loulou,

εκτός από Σίφνο θα πρεπε να ξέρεις ότι δίνω συμβουλές παντός είδους, ειδικά για εξωτικά μέρη! Μαϊάμι-Μπαχάμες είναι πολύ φτιαχτά-ψεύτικα μέρη η αλήθεια είναι. Η Νέα Υόρκη συνδυάζεται άψογα με ένα ταξίδι στις Βερμούδες. Καταπληκτικό νησί, πανέμορφες παραλίες, καθόλου spoiled, μακρυά από τα υπόλοιπα νησιά της Καραϊβικής και μόλις 1-1.5 ώρα με το αεροπλάνο από Νέα Υόρκη. Προσωπικά το είχα συνδυάσει με Καναδά, και φρόντισα να πάω με British Airways διότι πολύ απλά δεν ξαναγύρισα πίσω Καναδά για να πάω σπίτι μου. Δηλαδή η διαδρομή ήταν Αθήνα-Λονδίνο-Μόντρεαλ, μετά Μόντρεαλ-Βερμούδες, και τέλος Βερμούδες-Λονδίνο-Αθήνα.
Φυσικα η ιδανική επιλογή για λευκές αμμουδιές κλπ είναι στον Ειρηνικό, αλλά αυτό θέλει χρόνο και χρήμα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.155
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom