γεια σας!!

katerinateo

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
γεια σε ολους!!!
με λενε κατερινα και το αντρα μου θοδωρη,
η αληθεια ειναι οτι λογω δουλειας δεν μπορουμε να κανουμε πολλα ταξιδια,εχουμε παει σε 2-3 χωρες μεχρι στα περιπου 30 μας χρονια, οποτε ,αν και πολυ θα ηθελα,εμεις δεν εχουμε και πολλα να παραθεσουμε προς τα υπολοιπα μελη της κοινοτητας.
εχουμε σκοπο να πηγαινουμε 1 φορα το χρονο καπου εστω και κοντα, αν τα καταφερουμε,στο εξης θα χαρουμε πολυ να εχουμε κατι ενδιαφερον να πουμε.
τον μαρτη ,αν ολα πανε καλα θα παμε βαρκελωνη,
Οποτε για τους επομενους μηνες μαλλον θα με συναντατε στις λατινοφιλες ενοτητες...;)
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.767
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Γεια σας Κατερίνα και Θοδωρή. Ταξίδια θα κάνετε πολλά αρκεί να έχετε διάθεση, μην αγχώνεσαι. Να είσαι σίγουρη ότι εδώ μέσα όλοι μπορούν να συμβάλλουν και να πάρουν πράγματα. Καλώς μας ήρθατε!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.708
Likes
6.339
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
γεια σε ολους!!!
με λενε κατερινα και το αντρα μου θοδωρη,
η αληθεια ειναι οτι λογω δουλειας δεν μπορουμε να κανουμε πολλα ταξιδια,εχουμε παει σε 2-3 χωρες μεχρι στα περιπου 30 μας χρονια, οποτε ,αν και πολυ θα ηθελα,εμεις δεν εχουμε και πολλα να παραθεσουμε προς τα υπολοιπα μελη της κοινοτητας.
εχουμε σκοπο να πηγαινουμε 1 φορα το χρονο καπου εστω και κοντα, αν τα καταφερουμε,στο εξης θα χαρουμε πολυ να εχουμε κατι ενδιαφερον να πουμε.
τον μαρτη ,αν ολα πανε καλα θα παμε βαρκελωνη,
Οποτε για τους επομενους μηνες μαλλον θα με συναντατε στις λατινοφιλες ενοτητες...;)

Καλώς ήλθατε κι από μένα.
μόλις γραφτείς στους λατινόφιλους θα σου αφιερώσω ένα latino τραγουδάκι για να μπεις στο πνεύμα του επόμενου ταξιδιού σας.
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Καλώς τους!!! και να είστε σίγουροι ότι εδώ μέσα θα ενημερώνεστε για διάφορες προσφορές σε εισητηρια και ξενοδοχεία, που μάλλον θα κάνετε περισσότερα ταξίδια από όσα υπολογίζετε.:lol:
 

katerinateo

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
σας ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα!!!!!
δεν σας γνωρισα την μουσουδιτσα που εχω για avatar,ειναι το παιδοσκυλο μας
ο Μενιος (με τ'ονομα).
εχω ηδη συμβουλευτει καποια τοπικ για ξενοδοχειο στη βαρκελωνη
muchos grazias
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλως τους στην παρεα των μουρλων. Καλα ταξιδια να εχετε!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλη συνεχεια στα ταξιδια σας , με το καλο να ερθει η Βαρκελωνη και ακομα πιο μακρινα ταξιδια!
:welcome2:
 

katerinateo

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
σας ευχαριστω πολυ, πηρα τα εισιτηρια στα χερια μου και τωρα ψαχνω για ξενοδοχειο...
φοβερο να τα κλεινεις απο τοσο νωρις, 305 ευρω πηγαινε -ελα 2 ατομα!!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.264
Μηνύματα
885.594
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom