γεια!

taver

Member
Μηνύματα
12.506
Likes
29.169
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γιατί....χμμ....ενώ πιστεύω ότι σε όοολες τις χώρες του κόσμου θα υπάρχει κάτι που θα με ενδιαφέρει, εκεί δε το νομίζω...πραγματικά είναι το μόνο μέρος που δε με απασχολεί και να μη πάω ποτέ! Εσύ τι λες? Υπάρχει κάποιο μέρος που απλά δε σε ενδιαφέρει?
Μην τα λες έτσι απότομα αυτά να χαρείς....

Οκ λοιπόν, μην πηγαίνεις ΗΠΑ. Αρκέσου σε Ντουμπάι, Σευχέλλες κλπ....

Κάποιο μέρος του κόσμου που απλά δε με ενδιαφέρει, όχι δεν υπάρχει. Αλλά όσο δεν έχω πάρει ακόμα σύνταξη, δε νιώθω την ανάγκη να πάω σε κάτι Σευχέλλες, Μαλβίδες, Μαυρίκους κλπ...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.400
Likes
9.332
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μην τα λες έτσι απότομα αυτά να χαρείς....

Οκ λοιπόν, μην πηγαίνεις ΗΠΑ. Αρκέσου σε Ντουμπάι, Σευχέλλες κλπ....

Κάποιο μέρος του κόσμου που απλά δε με ενδιαφέρει, όχι δεν υπάρχει. Αλλά όσο δεν έχω πάρει ακόμα σύνταξη, δε νιώθω την ανάγκη να πάω σε κάτι Σευχέλλες, Μαλβίδες, Μαυρίκους κλπ...
δεν έχει ενδιαφέρον στις ΗΠΑ..έλεος. καταναγκαστικά στη ΝΥ επειγόντως.
ούτε κι όταν πάρεις σύνταξη δε σε βλέπω για εκεί..μάλλον για Φλόριντα, southern California.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.119
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
καλώς ήλθες ζαμπονάκι, πόσο χρονών είσαι? 19?(το ποντάρω αυτό) εγώ μικρός θεωρούσα τη γερμανία τελευταία χώρα τώρα είναι στις πρώτες..
 

zab0naki

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια!
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος εκτός ΗΠΑ
Ντοματούλα,τυράκι, μαγιονεζούλα και στο τέλος zabonaki, έτοιμο το σαντουιτσάκι....
καλή όρεξη!!
αγοράκι ή κοριτσάκι?

κοριτσάκι :lol: nice 2 meet you renata!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.242
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γιατί....χμμ....ενώ πιστεύω ότι σε όοολες τις χώρες του κόσμου θα υπάρχει κάτι που θα με ενδιαφέρει, εκεί δε το νομίζω...πραγματικά είναι το μόνο μέρος που δε με απασχολεί και να μη πάω ποτέ! Εσύ τι λες? Υπάρχει κάποιο μέρος που απλά δε σε ενδιαφέρει?
Ένα ταξίδι προς τα κει θα σου αλλάξει γνώμη. :cool:
 

zab0naki

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια!
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος εκτός ΗΠΑ
καλώς ήλθες ζαμπονάκι, πόσο χρονών είσαι? 19?(το ποντάρω αυτό) εγώ μικρός θεωρούσα τη γερμανία τελευταία χώρα τώρα είναι στις πρώτες..
23 είμαι αλλά δεν έχει πολλή σημασία! το θέμα είναι ότι όταν πας σε ένα μέρος, φυσικά δεν πας μόνο για το μέρος, πας και για να γνωρίσεις τους ανθρώπους, την ιστορία, την κουλτούρα, τη νοοτροπία κλπ κλπ κλπ. σωστά? απλά πιστεύω ότι απ'όλα αυτά, περισσότερα έχει η ινδία παρά η αμερική. και απ'όλα αυτά δε με ενδιαφέρει κανένα της αμερικής. αυτό εννοώ..δε ξέρω κατά πόσο το εξηγώ καλά.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.982
Likes
9.445
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες zabonaki , νομιζω οτι καταλαβαινω τι εννοεις.
Αλλα παρολα αυτα οι ΗΠΑ ειναι μια πολυ μεγαλη χωρα που προσφερει απο εκπληκτικη ποικιλια και εναλλαγη τοπιων , μεχρι πολεις και πραγματα που δεν υπαρχουν αλλου στον κοσμο. Δεν υπαρχει περιπτωση να πας και να μη σου αρεσει κατι..Πιστευω οτι ειναι μια χωρα εχει κατι για ολους!
Κι εμενα δεν ειναι αμεση προτεραιοτητα μου να παω , αλλα αν μου δοθει η ευκαιρια θα την αρπαξω.
:welcome2:
 

nikosfan

Member
Μηνύματα
24
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία για μήνες
Τι οραιο site που ανακαλυψα!
τεεελειο απλα! συγχαρητηρια στους δημιουργους του!



Καλως όρισες στο φόρουμ, έκανες καλά που μπήκες στη ζεστή παρέα δεν θα το μετανοιώσεις. Καλοτάξιδος
 

nikosfan

Member
Μηνύματα
24
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία για μήνες
Καλως όρισες στο φόρουμ, έκανες καλά που μπήκες στη ζεστή παρέα δεν θα το μετανοιώσεις. Καλοτάξιδος
 

Randajad

Member
Μηνύματα
12
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Europe - Madrid
Ταξίδι-Όνειρο
Iαπωνια - Αυστραλια
Καλα ταξίδια ζαμπονάκι, ευχομαι κ εγω ότι καλύτερο απο ταξιδιωτικές εμπειρίες κ με το καλό να τις μοιραζόμαστε εδω online. Καλημερα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.310
Μηνύματα
887.567
Μέλη
38.976
Νεότερο μέλος
Aspalath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom