γεια!

zab0naki

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια!
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος εκτός ΗΠΑ
Καλως ηρθες zabonaki , νομιζω οτι καταλαβαινω τι εννοεις.
Αλλα παρολα αυτα οι ΗΠΑ ειναι μια πολυ μεγαλη χωρα που προσφερει απο εκπληκτικη ποικιλια και εναλλαγη τοπιων , μεχρι πολεις και πραγματα που δεν υπαρχουν αλλου στον κοσμο. Δεν υπαρχει περιπτωση να πας και να μη σου αρεσει κατι..Πιστευω οτι ειναι μια χωρα εχει κατι για ολους!
Κι εμενα δεν ειναι αμεση προτεραιοτητα μου να παω , αλλα αν μου δοθει η ευκαιρια θα την αρπαξω.
:welcome2:
μπορεί και να έχεις δίκιο,απλά κάτι έπρεπε να γράψω σχετικά με το που θέλω να πάω κι επειδή απλά θέλω να πάω παντού είπα να γράψω πού δεν καίγομαι να πάω! αχ ρε παιδιά, χρήματα να υπάρχουν και θα μπορούσα να ταξιδεύω συνέχεια...! ;)
 

zab0naki

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια!
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος εκτός ΗΠΑ
Καλως όρισες στο φόρουμ, έκανες καλά που μπήκες στη ζεστή παρέα δεν θα το μετανοιώσεις. Καλοτάξιδος
μα γιατί να το μετανιώσω! τέλειο site ρε απλά...ότι πρέπει ειδικά για τώρα που είναι καλοκαίρι! και μόνο που μπαίνεις εδώ και διαβάζεις και βλέπεις διάφορα είναι σα να ταξιδεύεις!! cheers ^_^
 

zab0naki

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια!
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος εκτός ΗΠΑ
Γεια σου και απο μενα ζαμπονακι! Ωραιο νικ εχεις, να μας πεις πως το διαλεξες!
χμμ βασικά είναι μια βλακειούλα που λέγαμε παλιά με ένα φίλο,αποκαλούσαμε ο ένας τον άλλον έτσι κι έχει μείνει από τότε να το χρησιμοποιώ σαν username. τίποτα ιδιαίτερο δηλαδής! εσύ πώς και αχινός? πατάς συνέχεια αχινούς? ;)
 

zab0naki

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια!
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος εκτός ΗΠΑ
Καλα ταξίδια ζαμπονάκι, ευχομαι κ εγω ότι καλύτερο απο ταξιδιωτικές εμπειρίες κ με το καλό να τις μοιραζόμαστε εδω online. Καλημερα.
Σ'ευχαριστώ φίλε, καλά ταξίδια και σε σένα και να περάσουμε super καλοκαιράκι χωρίς άγχη και προβλήματα στο μυαλό...φιλιά!
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
καλως μας ηρθες!!! και γω 23 ειμαι!αν και βλεπω οτι υπαρχει μια μικρη διαφωνια για αμερικη εγω θα σου ευχηθω να καταφερεις να πας παντου ε κι ας μην πας αμερικη!δεν ειναι και λιγο!!λεφτα να υπαρχουν οπως ειπες και ταξιδια γινονται!!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
zabonaki καθε φορα που βλεπω το ονομα σου καταβροχθιζω και κατι γυρω μου...και να σκεφτεις απεχθανομαι τα αλλαντικα! καλα ταξιδια και καλο καλοκαιρακι!

οσο για την αμερικη συμφωνουσα παλια...αλλα ενταξει αν μου το χαρισουν το ticket δε θα πω οχι!!!
 

zab0naki

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια!
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος εκτός ΗΠΑ
καλως μας ηρθες!!! και γω 23 ειμαι!αν και βλεπω οτι υπαρχει μια μικρη διαφωνια για αμερικη εγω θα σου ευχηθω να καταφερεις να πας παντου ε κι ας μην πας αμερικη!δεν ειναι και λιγο!!λεφτα να υπαρχουν οπως ειπες και ταξιδια γινονται!!
έλα ντε...thank you γλυκιά μου! να σαι καλά! :D
 

zab0naki

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια!
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος εκτός ΗΠΑ
zabonaki καθε φορα που βλεπω το ονομα σου καταβροχθιζω και κατι γυρω μου...και να σκεφτεις απεχθανομαι τα αλλαντικα! καλα ταξιδια και καλο καλοκαιρακι!

οσο για την αμερικη συμφωνουσα παλια...αλλα ενταξει αν μου το χαρισουν το ticket δε θα πω οχι!!!
αα υπάρχει θέμα εδώ! εγώ σήμερα ξύπνησα από ένα όνειρο ότι ήμουν σε μια ταβέρνα by the sea και έτρωγα τα πιο τέεελεια ψάρια ever! και πήγα κατευθείαν και αγόρασα ροφούς κι όπου να'ναι ετοιμαζόμαστε να τους ψήσουμε στα κάρβουνα με την παρέα! αλήθεια το mfish τι σημαίνει?? ;)
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
αα υπάρχει θέμα εδώ! εγώ σήμερα ξύπνησα από ένα όνειρο ότι ήμουν σε μια ταβέρνα by the sea και έτρωγα τα πιο τέεελεια ψάρια ever! και πήγα κατευθείαν και αγόρασα ροφούς κι όπου να'ναι ετοιμαζόμαστε να τους ψήσουμε στα κάρβουνα με την παρέα! αλήθεια το mfish τι σημαίνει?? ;)
fish =ψαρι.....απο το επιθετο μου και την αγαπη μου για τα θαλασσινα...και ζηλευω τρομερα τους ρουφους!!!! αν και σαν τα σαργουδακια δεν εχει!:clap:
 

zab0naki

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Κουφονήσια!
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος εκτός ΗΠΑ
fish =ψαρι.....απο το επιθετο μου και την αγαπη μου για τα θαλασσινα...και ζηλευω τρομερα τους ρουφους!!!! αν και σαν τα σαργουδακια δεν εχει!:clap:
κι εγώ πεθαίνω άσε....μεγάλη αγάπη ειδικά τα φρέσκα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.028
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom