γεια

island

Member
Μηνύματα
46
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!
εχω βαλει ως στοχο μου να ταξιδεψω σε οσα περισσοτερα μερη μπορω...αλλα ακομη δεν εχω κανει σχεδον τιποτα!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Δεν πειράζει! Ποτέ δεν είναι αργά!
Καλώς ήρθες στο travelstories...
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθες κι εύχομαι να σου φέρουμε γούρι κι απο δώ και πέρα να πάρει άλλη....στροφή η ζωή σου και ν αρχίσεις να κάνεις τα όνειρα σου πραγματικότητα,πολλές φορές στη ζωή μας κάποια πράγματα είναι θέμα απλά και μόνο.....συγκυριών!
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλως μας ηρθες island!
σου ευχομαι να βρισκεις χρηματα και χρονο να πραγματοποιεις συνεχεια ταξιδια!!!
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
καλως ηρθες και συ!!
και το ιντερειλ ειναι ενας ενας τροπος να κανεις πολλα σε ενα ε?:haha:(το διαβασα σε αλλο θρεντ)
και γω το κοιταξα για ιντερειλ να πηγαινα με το φιλο μου αλλα ειναι αρκετα λεφτα..και για 10 μερες δηλ να πας ειναι αρκετα...
anyway,μακαρι να πας ειτε ετσι ειτε αλλιως και να μας πεις τις εμπειριες σου;)
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
μην απογοητεύεσαι island, όλοι το ίδιοο πρόβλημα έχουμε. έλα να το μοιραστούμε! καλωσήλθες.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.405
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αλλαξε στοχο! Μη σκεφτεσαι να πας σε οσο περισσοτερα μερη μπορεις , αλλα σε ενα μερος που ονειρευεσαι και θα περασεις σουπερ για αρχη. Το επομενο θα ερθει συντομα:)
:welcome2:
 

TRIP

Member
Μηνύματα
46
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Χώρες της Αφρικής
εχω βαλει ως στοχο μου να ταξιδεψω σε οσα περισσοτερα μερη μπορω...αλλα ακομη δεν εχω κανει σχεδον τιποτα!
θα τα καταφέρεις.Κράτα τους στόχους σου ψηλά!!!!!:cool:
 

MarilenaAth

Member
Μηνύματα
121
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ...
Καλωσόρισες !!! Δεν πειράζει που δεν έχεις κάνει πολλά ταξίδια...Είσαι στο σωστό μέρος!!! Εδώ μπορείς να ταξιδεύεις κάθε μέρα και στιγμή με τις ταξιδιωτικές ιστορίες και τις φωτογραφίες (πιστεψέ με υπέροχες!!!) που έχουν βάλει τα μελη...
Τουλάχιτον αυτό είναι μια καλή αρχή αν όχι η τέλεια!!! :)))
Καλό καλοκάιρι να έχεις και καλό προγραμματισμό για το πρώτο σου ταξίδι.....
Μαριλένα...
 

island

Member
Μηνύματα
46
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!!!
το προβλημα μου ειναι οτι παλιοτερα δεν ειχα τα επιπλεον χρηματα για ταξιδια(ισως και την απαραιτητη διαθεση) και τωρα που εχω και πολυ διαθεση και χρηματα που μπορω να ξοδεψω σε ταξιδια δεν βρισκω ευκολα παρεα να με ακολουθησει σε αυτα! εχω ταξιδεψει σε λιγες περιοχες στην ελλαδα νομιζω και εχω παει εξωτερικο μια φορα μονο!
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
το προβλημα μου ειναι οτι παλιοτερα δεν ειχα τα επιπλεον χρηματα για ταξιδια(ισως και την απαραιτητη διαθεση) και τωρα που εχω και πολυ διαθεση και χρηματα που μπορω να ξοδεψω σε ταξιδια δεν βρισκω ευκολα παρεα να με ακολουθησει σε αυτα! εχω ταξιδεψει σε λιγες περιοχες στην ελλαδα νομιζω και εχω παει εξωτερικο μια φορα μονο!
πήγαινε και ρίξε μια ματιά στο γκρούπ¨ανεξάρτητοι ταξιδιώτες¨,διάβασε θέματα και συζητήσεις περί .....παρέας η μη στα ταξίδια και ίσως αποκτήσεις μια άλλη οπτική για ν αποφασίσεις να ταξιδεύεις έστω και ...μόνος:)
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.786
Likes
1.116
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
το προβλημα μου ειναι οτι παλιοτερα δεν ειχα τα επιπλεον χρηματα για ταξιδια(ισως και την απαραιτητη διαθεση) και τωρα που εχω και πολυ διαθεση και χρηματα που μπορω να ξοδεψω σε ταξιδια δεν βρισκω ευκολα παρεα να με ακολουθησει σε αυτα! εχω ταξιδεψει σε λιγες περιοχες στην ελλαδα νομιζω και εχω παει εξωτερικο μια φορα μονο!
νομίζω έχεις ένα προβληματάκι με κακό timing σου εύχομαι να το ξεπεράσεις και να κάνεις τα όνειρα σου πραγματικότητα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.280
Μηνύματα
886.315
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
nicktherigk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom