διακοπές ....

xaramaria

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
δεν έχω πάει ποτέ διακοπές μόνη κ θα ήθελα φέτος να το τολμήσω.....είναι ένα ρίσκο, καμία πτόταση έχετε?;)
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες!

Ε πες μας βρε κορίτσι μου καμιά πληροφορία παραπάνω...

Χρήματα, εντός συνόρων, εκτός κλπ να δούμε που βαδίζουμε!! :D
 

Manolito

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
βενεζουέλα
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβική
καλώς ήλθες τον ίδιο προβληματισμό είχα και εγώ πέρσι και όλοι με έλεγαν τρελό αλλά πήγα μόνος μου και πέρασα υπέροχα!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.896
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες και απο εμένα
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Καλως ηρθες..!Φανταζομαι εννοεις διακοπες σε νησι ε...Δεν ξερω μου φαινεται πιο ευκολο να ταξιδεψω μονος στο εξωτερικο παρα καλοκαιρι σε νησι..Τουλαχιστον το πρωτο το εχω κανει 2 φορες,και θα το ξακανανω ευχαριστα!Αν ξερεις τι θες στις διακοπες σου,και πιστευεις πως θα το καταφερεις τολμησετο,δεν εχεις να χασεις κατι!!Οπως λεει και ο Αντωνης,δωσε μερικες παραπανω πληροφοριες..Budget,ιονιο-αιγαιο,μερες διαμονης κλπ..Και θα παρεις και τις προτασεις σου!Καλα να περασεις οτι και να κανεις!
 

xaramaria

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Μπέρδεμα,

έχω πάει σε πολλά νησία αλλά ποτέ μόνη, δεν ξέρω πως θα την παλέψω μόνη αν καταλήξω μόνη, όσο για το εξωτερικό καλή ιδέα, έχω μπερδεύτει....έξω ή μέσα??? το μπάτζετ δεν είναι και πάρα πολύ μεγάλο...δεν ξέρω , μου ήρθε μια ιδέα τις προάλες μήπως πάω Βαρκελώνη για να κάνω πρακτική τα Ισπανικά μου....;):D

ευχαριστώ παιδιά για τις άμεσες απαντήσεις σας...;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.948
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom