Γαλλία διακοπες Αυγουστος 2012

dolcefarniente

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπερα σε ολους.τι προτεινετε για 10 ημερες τον αυγουστο στην ευρωπη? οχι προορισμους με ζεστη....
:roll:
 

Edessa 72

Member
Μηνύματα
34
Likes
9
Καλή ερώτηση...... Και εγώ στο ψάξιμο είμαι...... Μεταξύ σκωτιας και Ρωσίας.....
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
741
Likes
2.027
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Το ταξίδι που προτείνω δεν το έχω κάνει, το σχεδιάζω για το επόμενο καλοκαίρι. Ν. Γερμανία, Β. Αυστρία, Β. Ελβετία. Μόναχο, romantic strasse,λίμνες Γερμανίας, Σάλτσμπουργκ, Ισμπρουκ, καταράκτες Ρήνου, Ζυρίχη...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.716
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Il dolce far niente, Sicilia !!!!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.736
Likes
11.788
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Για μένα Σκωτία και Σκανδιναβία.
Γερμανία, Αυστρία, Ελβετία μαζεύει πολλούς Έλληνες εκείνη την εποχή και προσωπικά δεν με ενθουσιάζει αυτό. Μου αρέσει να ξεφεύγω όταν βγαίνω εκτός Ελλάδας.
 

sophakos

Member
Μηνύματα
135
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία κ δε συμμαζεύεσαι!
Ταξίδι-Όνειρο
Αίγυπτος
Πρόπερσυ πήγαμε Κολωνία, Βερολίνο, Πράγα, Βιέννη....αλλά όχι μόνο δεν πέσαμε σε ζέστες....είχε και βροχές και κρύο αλλά ήταν φανταστικά γενικά! Και με τα ελάχιστα πιο χοντρά ρούχα που είχαμε την παλέψαμε και δεν αρρωστήσαμε κι όλας!
Πέρσυ είμασταν Ιταλία (Ρώμη, Φλωρεντία, Βενετία και Μιλάνο) και ήταν επίσης καλά...Γενικά ακούγαμε πως ο καιρός θα ταν πολύ ζεστός (πήγαμε μέσα Ιουλίου), πως θα χε μίνι καύσωνες κλπ αλλά ίσα ίσα...είχε μία ευχάριστη δροσούλα! Το βράδυ την ήθελε τη ζακετούλα του!!! Σαν διαμονή και φαγητό ήταν πιο ακριβή η Ιταλία πάντως αλλά είχε θεϊκό παγωτό!!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.756
Likes
15.263
Μπορείς να δεις για Νορμανδία π.χ.Deauville,Honfleur κτλ.Ιούλιο μήνα που είχαμε πάει,είχε αρκετά ευχάριστο καιρό και ελαφριά ψυχρούλα.Την ζέστη πάντως την αποφύγαμε.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.314
Likes
5.074
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
καλησπερα σε ολους.τι προτεινετε για 10 ημερες τον αυγουστο στην ευρωπη? οχι προορισμους με ζεστη....
:roll:
Οτιδήποτε βρίσκεται πάνω απ' τον 60ό παράλληλο.:cool:
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ταξίδι-Όνειρο
φινλανδια
Το ταξίδι που προτείνω δεν το έχω κάνει, το σχεδιάζω για το επόμενο καλοκαίρι. Ν. Γερμανία, Β. Αυστρία, Β. Ελβετία. Μόναχο, romantic strasse,λίμνες Γερμανίας, Σάλτσμπουργκ, Ισμπρουκ, καταράκτες Ρήνου, Ζυρίχη...

το εκανα περσι οδικο Ηγουμενιτσα - Βενετια και επιστροφη απο σερβια 12ημερο

και εχω να πω τα εξης: ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!

με θερμοκρασιες το ανωτερο 20-23 βαθμους και μονο στο salzburg βρηκαμε

32.......
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
741
Likes
2.027
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
το εκανα περσι οδικο Ηγουμενιτσα - Βενετια και επιστροφη απο σερβια 12ημερο

και εχω να πω τα εξης: ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!
[/B]
με θερμοκρασιες το ανωτερο 20-23 βαθμους και μονο στο salzburg βρηκαμε

32.......

Τέτοια να ακούω, να δω πως θα περάσει ο καιρός μέχρι το επόμενο καλοκαίρι.......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.207
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom