διακοπες?

carolina

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
που να παω διακοπεσ??σε ποιο νησι της ελλαδας??θελω σε καποιο νησι οπου θα εχει απευθειας οτηση απο κυπρο για το νησι..
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.023
Μόνο το θέμα της πτήσης σε ενδιαφέρει? :roll: Κάτι άλλο που ζητάς από το νησί???
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Φαντάζομαι ότι την ενδιαφέρει το θέμα πτήσης για να μην έχει "ανέβα - κατέβα".

Νομίζω ότι απευθείας έχει η Cyprus airways από Λάρνακα μόνο για Ηράκλειο Κρήτης και για Ρόδο.

Τώρα αν είσαι διατεθειμένη να πας κάπου με ανταπόκριση, με Aegean μπορείς να κάνεις περισσότερους συνδυασμούς.

Για ψάξε το λίγο.
 

MarilenaAth

Member
Μηνύματα
121
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ...
Γειά σου Carolina...καλωσόρισες στο forum!

Και γω Κρήτη θα σου πρότεινα αφού ξέρω οτι έχει σίγουρα απευθείας πτήσεις. Επίσης πιστεύω οτι οι Κρητικοί τα "πάνε" καλά με τους Ροδίτες!!!
Παρ'αυτα είμαι σίγουρη οτι όπου και να πας θα περάσεις τέλεια.....
Καλό καλοκάιρι!!!
 

carolina

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
καταρχην σας ευχαριστω ολους...τελικα θα παω στην Σκιαθο το μελετησα λιγο και τελικα ειναι ο ποιο καλος προορισμος...απευθειας ειχα ως επιλογη..ΚΩΣ-ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ-ΡΟΔΟ-ΚΡΗΤΗ-ΖΑΚΥΝΘΟ ΚΑΙ ΣΚΙΑΘΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΗΝ ΣΚΙΑΘΟ..ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΕΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΙΑΘΟ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Γεια σου Carolina.
Η Σκιάθος είναι πανέμορφο νησί και συνδυάζει τα πάντα: τρομερές παραλίες, υπέροχη φύση (αν και δεν έχω πάει μετά τις φωτιές), ξεφάντωμα στα clubs, χαλαρά ποτά στα barάκια στα σοκάκια, ακριβά ξενοδοχεία αν θέλεις πολυτέλειες, φτηνά δωμάτια (το "φτηνά" εξαρτάται από την περίοδο που θα πας βέβαια), κάμπινγκ και τόσα άλλα. Πες μας καλύτερα τι είδους πληροφορίες ψάχνεις για να σου πούμε. Και επειδή το θέμα δεν θα το δουν πολλοί εδώ στα "Νέα Μέλη", καλύτερα άνοιξε νέο θέμα στην "Αναζήτηση Πληροφοριών". Εκεί θα πάρεις περισσότερες απαντήσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.880
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom