δυο χρονια κατασκοπος!!!!!!

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Χαιρετώ όλη την κοινότητα και αποκαλύπτω ότι δύο χρόνια τώρα μπαίνω καθημερινά στην σελίδα αυτή και ταξιδεύω μαζί σας!!!Είσαστε πολύ όμορφη παρέα και ομολογώ οτι τα θέματα που συζητάτε με ενδιαφέρουν πολύ!
Δεν εχω κάνει πολλά ταξίδια στην ζωή μου αλλά πάντα ζώ με το όνειρο να ταξιδεύω!!το επόμενο ταξίδι μου θα ειναι Ισπανία τον Απρίλιο και συγκεκριμένα Μαδρίτη!Έχω συγκεντρώσει πολλές πληροφορίες γι΄αυτο από τις ιστορίες σας και είμαι σιγουρη οτι θα με βοηθήσετε στην οργάνωση του!
Αυτό που θέλω να ρωτήσω άμεσα ειναι τι γίνεται με τις προσφορές στα ξενοδοχεία και συγκεκριμένα αν με συμφέρει να κλείνω τοσο νωρίς ξενοδοχείο η να περιμένω κι όταν πλησιάσουν οι μέρες να κάνω κράτηση!Επίσης θα ήθελα να μου προτείνετε καποια ξενοδοχεία που γνωρίζετε και σε ποια περιοχή βολεύει να μένει κανείς εκει!
Ευχαριστώ
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
ελπίζω να μην εισαι η κατάσκοπος που γυρισε απο το κρύο .:reading:

καλως ορισες στην παρέα μας
για την Μαδρίτη πληροφορίεςδεν ξερω να σου δώσω υπάρχουν άλλοι που ξερουν πολλά.
οσο αφορα ομως το ξενοδοχειο θα έλεγα να ψάξεις μεσω booking.com πχ και αν βρεις αυτο που σου αρέσει να το κλεισεις με δικαιωμα ακύρωσης μέχρι και μια μερα πριν την άφιξη χωρις προμήθεια
και αν μεχρι τοτε βρεις κατι καλύτερο η το ιδιο σε χαμηλότερη τιμη ακυρωνεις την πρώτη κρατηση και την ξαναεπαναλαμβάνεις ..:D
 

stamos1972

Member
Μηνύματα
52
Likes
25
...και αν βρεις αυτο που σου αρέσει να το κλεισεις με δικαιωμα ακύρωσης μέχρι και μια μερα πριν την άφιξη χωρις προμήθεια
και αν μεχρι τοτε βρεις κατι καλύτερο η το ιδιο σε χαμηλότερη τιμη ακυρωνεις την πρώτη κρατηση και την ξαναεπαναλαμβάνεις ..:D
Συμφωνώ και εγώ με τον XRISTOS71 και σου προτείνω να ρίξεις μια ματιά στο Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια > Γενικές Συζητήσεις > Γενικά Περί Ταξιδιών Μηχανές αναζήτησης ξενοδοχείων
Εκεί υπάρχουν τα πάντα σχετικά με μηχανές αναζήτησης και κλείσιμο ξενοδοχείων...

Καλώς όρισες στην παρέα!!
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθες,καλά ταξίδια να έχεις πάντα!καλή προετοιμασία για τη Μαδρίτη...την επισκέφτηκα πριν πολλά χρόνια και δε θυμάμαι να σου πώ για ξενοδοχεία,πάντως μου άρεσε!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: athina73 !

Αφού άντεξες δυό χρόνια να μας παρακολουθείς...χαρά στην υπομονή σου ;)

Στο προκείμενο τώρα, συμφωνώ με την πρόταση του XRISTOS71...

Για ξενοδοχείο έμεινα στο Hotel Carlton ? Madrid, Spain - Official Web Site (είναι και στο booking.com), δίπλα στον σιδηροδρομικό σταθμό Atocha και στο μετρό, με πολύ εύκολη πρόσβαση σε όλα τα αξιοθέατα...

Δες και αυτά που προτείνουν τα παιδιά, εδώ #30 (permalink, #76 (permalink),#77 (permalink)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.281
Μηνύματα
886.500
Μέλη
38.951
Νεότερο μέλος
Theodwraka

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom