Βέλγιο Γερμανία Ολλανδία θελω την βοηθεια σας!

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
το καλοκαιρι σκεφτομαι να επισκεφτω την ξαδελφη μου στην Ολλανδια μαζι με μια φιλη της.την περιοδο ομως που θα την επισκεφτω θα κανει το διπλωματικη της και δεν θα μπορει να ειναι μαζι μας και βεβαια δεν θα μπορει να μας τρεχει πανω κατω.
ηδη εχω ξεκινησει το ψαξιμο γιατι στο διαστημα που θα μεινουμε εκει θελουμε να παμε Βελγιο,Βρυξελλες και αν τα καταφερουμε και Κολονια.
θα παμε με αεροπλανο αμστερνταμ και απο εκει ισως να νοικιασουμε αμαξι για να παμε λειντεν αλλιως οτι βρουμε.
οι ερωτησεις μου ειναι οι εξης:
-εψαξα για τρενο απο αμστερνταμ για Λουξεμβουργο αλλα δεν εβγαλα ακρη το εχει κανει κανεις για να με βοηθησει?
-επεισης το ιδιο και για Βρυξελλες παρολο που νομιζω οτι βρηκα ενα τρενο που σε παει μονο με 7 ευρω απλα σκεφτηκα μηπως εκανα λαθος στην κρατηση και ειναι τοσο φτηνα.....
-ακομα τι προτεινετε να δουμε?
-να κανουμε ημερησιες εκδρομες στην καθε πολη η' να κλεισουμε και κανενα δωματιακι για μια διανυκτερευση?
προβλημα με μερες δεν εχουμε.οποια πληροφορια καλοδεχουμενη!

περιμενω τα φωτα σας!!
 

meaculpa

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Δοκιμασε www.nshispeed.nl/ τα εισητηρια πωλουνται μεχρι και 6 μηνες πριν το ταξιδι
Πολυ φτηνα εισητηρια και eurolines 9 euro τσεκαρε το Thalis για βρυξέλλες
Θα πηγαινα οπωσδήποτε Αμβερσα
Για Κολονια κλειστε με german railways εχει πολυ καλες προσφορες χωρις αλλαγη τρενου με αναχωρηση απο Amsterdam zuid
Καλη χρονια
 
Last edited by a moderator:

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
τα εισητηρια κλειστηκαν τελικα!
αθηνα-ντισεντολφ με την αιγαιου και απο εκει τρενο μεχρι το λειντεν.
εχω ομως μια απορια,εκλεισα τα εισητηρια του τρενου και λεει σαν ορο:

"One-way-fare, valid 2 days. Bookings at least 7 days in advance. Only valid with a Superdiscount-reservation (bookings via Internet include already a Superdiscount-reservation). ATTENTION: homeprint tickets have a validity of 1 day!"

τα εισητηρια θα πρεπει εγω να τα εκτυπωσω την παραμονη του ταξιδιου???η' μπορω να τα εκτυπωσω απο τωρα να τελειωνω με αυτο?
συγνωμη για τα αγγλικα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.561
Μέλη
38.944
Νεότερο μέλος
ΑγγελοςΑθ.

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom