καλημερα σας

nikos45k45

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
καλη παρεα
καλημερα σας. μολις σημερα σας βρηκα, διαβαζοντας στο γραφειο, το χθεσινο εθνος που ειχε καποιες διευθυνσεις για ταξιδια. με λενε νικο μενω λαμια ειμαι 48 και ειμαι αρωστος με τα ταξιδια. εχω επισκευθει και τις 54 {νομιζω τοσες ειναι,παντως ολες.} πρωτευουσες νομων της ελλαδος, αλλα εχω κανει ομως μονο 4 ταξιδια εξωτερικο. και αυτο γιατι μεχρι πριν 2 χρονια δεν ειχα μπει σε αεροπλανο. πειτε το φοβο πειτε το αγνεια δεν ειχα μπει. ευτυχως το τολμησα προπερσι σε μια επιστοφη απο σαμο και απο τοτε φυσικα δεν ξαναταξιδεψα με καραβι, που αγαπουσα και αγαπω παρα πολυ. δεν εχω διαβασει ακομη τιποτα δικο σας μπενω να δω τι παιζει και τα ξαναλεμε. καλως σας βρηκα. νικος
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες Νίκο!
Εδώ θα βρείς ότι θες για όποιο ταξίδι σκέφτεσαι, σε τόσους αρρώστους που έμπλεξες, δε γλιτώνεις και να θές!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Νίκο, Καλώς ήρθες.
Μην ανησυχείς θα βρεις την υγεία σου στο travelstories διαβάζοντας για τόσα και τόσα ταξίδια.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Νικο καλως ορισες .Απο κοντα σε παω και γω με τις πρωτευουσες των ελληνικων νομων.Αντε να μου μενουν 3-4 για να ολοκληρωσω.
Ευχομαι να κανεις πολλες πολλες ωρες πτησης και να ταξιδεψεις παντου.
Καλο καλοκαιρι!!!!
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς ήρθες Νίκο!,καιρός είναι να γυρίσεις και το εξωτερικό μια και εξοικειώθηκες με το θέμα του αεροπλάνου...
Καλά ταξίδια λοιπόν και καλά να περνάς στην παρέα μας!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
886.007
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom