καλησπέρα ... ταξιδευτές τις ψυχής !!!

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Γιατί και οι 32 χώρες λίγες είναι;;; Καλοσώρισες και εύχομαι να τις πολλαπλασιάσεις με ταχύτατους ρυθμούς:airplane:
 

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
Αν εξαιρέσετε το κλικ για το ευχαριστώ , θα ήθελα να σας ευχαριστήσω και με ένα post όλες και όλους τους χρηστές για το θερμό καλωσόρισμα και φυσικά να κάνω και μια δυο διευκρινίσεις . ίσως κάποιοι να λένε καλά 872 χώρες & κρατίδια χμχμχμχ ναι τόσα είναι πραγματικά και μονό οι 52 πολιτείες τις Αμερικής φτάνει , φυσικά δεν σημαίνει ότι επειδή πηγές στην νέα Υόρκη ειδές όλοι την Αμερική με αυτό το σκεπτικό το ίδιο θα λέει και ο αμερικάνος εάν πάει Αγγλία ίσον ευρωπαϊκή ένωση οκ είδαμε την Ευρώπη , anyway αν έχει κάποιος απορίες ας δει αυτό MTP - On the Road to Everywhere , απλά και λυτά εδώ είναι οι ψυχασθενής ταξιδιώτες που όλοι θα θέλαμε να αρρωστισουμε σαν αυτους με αυτή την γλυκιά αρρώστια . Επίσης θα ετοιμάσω 3-4 ταξιδιωτικές ιστορίες εντός ημερών και φυσικά
Την μετά Πάσχα εποχή αφού και εγώ την πέμπτη 1 Απριλίου θα είμαι Αίγυπτο .


Καλή συνεχεία και καλές αποδράσεις .
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αν εξαιρέσετε το κλικ για το ευχαριστώ , θα ήθελα να σας ευχαριστήσω και με ένα post όλες και όλους τους χρηστές για το θερμό καλωσόρισμα και φυσικά να κάνω και μια δυο διευκρινίσεις . ίσως κάποιοι να λένε καλά 872 χώρες & κρατίδια χμχμχμχ ναι τόσα είναι πραγματικά και μονό οι 52 πολιτείες τις Αμερικής φτάνει , φυσικά δεν σημαίνει ότι επειδή πηγές στην νέα Υόρκη ειδές όλοι την Αμερική με αυτό το σκεπτικό το ίδιο θα λέει και ο αμερικάνος εάν πάει Αγγλία ίσον ευρωπαϊκή ένωση οκ είδαμε την Ευρώπη , anyway αν έχει κάποιος απορίες ας δει αυτό MTP - On the Road to Everywhere , απλά και λυτά εδώ είναι οι ψυχασθενής ταξιδιώτες που όλοι θα θέλαμε να αρρωστισουμε σαν αυτους με αυτή την γλυκιά αρρώστια . Επίσης θα ετοιμάσω 3-4 ταξιδιωτικές ιστορίες εντός ημερών και φυσικά
Την μετά Πάσχα εποχή αφού και εγώ την πέμπτη 1 Απριλίου θα είμαι Αίγυπτο .


Καλή συνεχεία και καλές αποδράσεις .
Πολύ αυθαίρετο αυτό το 872... Για την Ελλάδα π.χ. οι "υποδιαιρέσεις" που δίνει το site αυτό μόνο μειδίαμα μπορούν να προκαλούν. Γιατί δε βάζει π.χ. μία μία τις περιφέρειες, όπως κάνει π.χ. στη Γαλλία ή στην Ιταλία ?
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Γιάννη καλωςήρθες στην παρέα μας!!!Καλή συνέχεια στα ταξίδια σου και περιμένουμε να μας ταξιδέψεις και να μοιραστείς μαζί μας τις ιστορίες σου!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.427
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom