καλως με δεχθήκατε !

christinap

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
καλησπέρα, και καλώς σας βρήκα...

καταρχην θεωρω απίστευτα χρήσιμο το γεγονος να τα γραφουμε όλα στα ελληνικα (όχι οτι δεν την κατεχω την αγγλικην αλλα καλο είναι να μην ξεχνάμε ποιοι είμαστε και που πάμε).

Νεο μέλος κ γω και ελπίζω να σας φανώ χρήσιμη εαν με χρειαστείτε.

Χρόνος λίγος ταξίδια περιορισμενα αλλα όσο ζω ελπίζω να ταξιδεύω!!

Επόμενος προορισμός? εσεις θα μου πείτε τι να προτιμησω για γαμήλιο ταξίδι, σκεφτομουν τα κανάρια νησιά..εσεις τι λέτε??
:p
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Καλοσόρισες στο Travelstories.Σαφώς και τα Κανάρια νησιά αποτελούν μιας πρώτης τάξεως επιλογή ,απο εκεί και πέρα υπάρχουν και άλλοι ωραίοι προορισμοί πάντα όμως εξαρτάται απο το τι θες να βρεις εκεί που θα πας (αξιοθέατα,ξεκούραση , ρομάνσο κλπ).
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.030
Καλωσόρισες christinap! :) Η ώρα η καλή!!!
Έχει γραφτεί και σχετική ιστορία για Κανάρια από μέλος του φόρουμ.....Διάβασέ την να πάρεις μια ιδέα για αρχή!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
καλησπέρα, και καλώς σας βρήκα...

καταρχην θεωρω απίστευτα χρήσιμο το γεγονος να τα γραφουμε όλα στα ελληνικα (όχι οτι δεν την κατεχω την αγγλικην αλλα καλο είναι να μην ξεχνάμε ποιοι είμαστε και που πάμε).

Νεο μέλος κ γω και ελπίζω να σας φανώ χρήσιμη εαν με χρειαστείτε.

Χρόνος λίγος ταξίδια περιορισμενα αλλα όσο ζω ελπίζω να ταξιδεύω!!

Επόμενος προορισμός? εσεις θα μου πείτε τι να προτιμησω για γαμήλιο ταξίδι, σκεφτομουν τα κανάρια νησιά..εσεις τι λέτε??
:p

:welcome:!!!!όχι αλλα γαμηλια ταξιδια..λυπηθειτε με!ειμαι αλλεργικη λεμε...:haha::haha:
anyway, η ωρα η καλη!!τα καναρια ειναι μια καλη και κοντινη επιλογη!!αμα δεν σε προβληματιζει η αποσταση, υπαρχουν και αλλοι υπεροχοι προορισμοι πιο μακρινοι!!!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλως μας ηρθες στο travelstories!και φυσικα η ωρα η καλη!οπως σου ειπαν ηδη τα παιδια,διαβασε πρωτα τις ιστοριες για τα καναρια και οτι χρειαστεις ειμαι στη διαθεση σου.αλλα καλο θα ηταν να μας δωσεις λιγα περισσοτερα στοιχεια.ποτε ας πουμε θα γινει το ταξιδι,και ποσες μερες θα εχετε στην διαθεση σας,τι περιμενετε για το γαμηλιο ταξιδι σας κλπ.για να σου προτεινουμε τον "καταλληλοτερο" προορισμο.σιγουρα υπαρχουν πολλες εναλλακτικες.
 

vasilis mou

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
πραγα για χριστουγεννα !
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
καλως μας ηρθες και χαιρομαι που εισαι αναμεσα μας!!
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
:welcome:!!!!όχι αλλα γαμηλια ταξιδια..λυπηθειτε με!ειμαι αλλεργικη λεμε...:haha::haha:
anyway, η ωρα η καλη!!τα καναρια ειναι μια καλη και κοντινη επιλογη!!αμα δεν σε προβληματιζει η αποσταση, υπαρχουν και αλλοι υπεροχοι προορισμοι πιο μακρινοι!!!
Ένα έχω να πω: Σε τόσα ποστ που απαντάμε για γαμήλια ταξίδια, έχω μπερδευτεί τόσο πολύ που έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι και για τη δική μου επιλογή προορισμού!!!:haha::haha::haha:

Cristinap, Καλώς ήρθες στο travelstories και να ευχηθώ να είναι το πρώτο από μια σειρά γαμήλιων ταξιδίων που θα πραγματοποιήσετε στη ζωή σας!:clap::clap::clap:

Τα Κανάρια νησιά μια χαρά επιλογή είναι. Ξεκινήστε απο εκεί και αν δεν μείνετε απόλυτα ικανοποιημένοι κάνετε ένα άλλο του χρόνου!:clap:

 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.021
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom