καλως σας βρήκα ..Νέοπας εδω!!!

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.709
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
πω πω έχω και ενα κρύωμα...γκουχου Αμστερνταμ γκουχου γκουχου
Αντε κακομοιρη, να σε βοηθήσουμε. Είχα πάει στο Άμστερνταμ τον Οκτώβρη. Μου άρεσε πολύ γιατί είναι στο στυλ -αρχιτεκτονικά- που μου αρέσει.
3 μέρες νομίζω είναι καλά. Τα αεροπορικά πάντα θα είναι τσιμπημένα.
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
Last edited by a moderator:

BOSS

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Ταξίδι-Όνειρο
τελικος Champion League 7
αρχιτεκτονική

να εισαι καλα για τις ...αρχιτεκτονικές σου πληροφορίες..!!

Αμστερνταμ ειχα παει για..3 ωρες απο ενδιαμεση σταση όταν πήγαινα στο Αμπερντιν..πήρα το τρένο απο το airport και σε 30 λεπτακια ήμουν στο κέντρο."ελιωσα" "κοιτώντας" την..."αρχιτεκτονική του" με αποτελεσμα να αργήσω να γυρίσω στο airport και να ακουω το ονομα μου απο τα ηχεία του airport να μην καταλαβενω το επιθετω μου απο την...Ολλανδεζικη προφορα του..και να ζήσω την..περιπετεια τελως πάντων...σε 45 λεπτα ήμουν Αμπερντιν αλλα..."δεν καταλαβενω για ποιο λόγο" δεν το καταλαβα καν..!!!

ναι ναι που λες φιλενάδα...τρομερη ..."αρχιτεκτονικη" το Αμστερνταμ:xmas_mrgreen::xmas_twisted:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.709
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αν ξεμαστουρώσεις τέλος πάντων έχει ωραία αρχιτεκτονική το Αμστερνταμ :)
 

BOSS

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Ταξίδι-Όνειρο
τελικος Champion League 7
ΒΡΕ......

Αν ξεμαστουρώσεις τέλος πάντων έχει ωραία αρχιτεκτονική το Αμστερνταμ :)

ασε με να ζω στην κρεπαλη μου γαιτι ψαχνω απο το πρωι αεροπορικα εισητηρια για ...ΕΚΕΙ και όλα ειναι πανακριβα για 3ημερο...κριμα.:xmas_sad:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
ναι ναι που λες φιλενάδα...τρομερη ..."αρχιτεκτονικη" το Αμστερνταμ:xmas_mrgreen::xmas_twisted:
Αφού εκτιμάς αυτού του είδους την αρχιτεκτονική πρέπει να πας άμεσα...κάτι ακούγεται οτι από μετά το 2012 μόνο οι ντόπιοι θα τη θαυμάζουν...εισιτήριο γρήγορα και έφυγες...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.905
Likes
14.709
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
ασε με να ζω στην κρεπαλη μου γαιτι ψαχνω απο το πρωι αεροπορικα εισητηρια για ...ΕΚΕΙ και όλα ειναι πανακριβα για 3ημερο...κριμα.:xmas_sad:
Για δες κατι προσφορές εσωτερικού που παίζαν τελευταία. Μπας και πας καμιά Κρήτη που έχει κι εκεί ωραία αρχιτεκτονική. :xmas_twisted:
 

BOSS

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Ταξίδι-Όνειρο
τελικος Champion League 7
ε τωρα

Για δες κατι προσφορές εσωτερικού που παίζαν τελευταία. Μπας και πας καμιά Κρήτη που έχει κι εκεί ωραία αρχιτεκτονική. :xmas_twisted:
ε τωρα το...θέμα...ΒΡΕ...δεν είναι αυτοσκοπός...ταξίδι θέλω να παω ...γκκκρρρρρρ.....:xmas_evil:






υσ.Κρήτη λες ε?χαχαχαχαχαχαχαχα:xmas_mrgreen:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.158
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
ε τωρα το...θέμα...ΒΡΕ...δεν είναι αυτοσκοπός...ταξίδι θέλω να παω ...γκκκρρρρρρ.....:xmas_evil:
υσ.Κρήτη λες ε?χαχαχαχαχαχαχαχα:xmas_mrgreen:
Και Καλαμάτα...φοβερή αρχιτεκτονική....
Πάντως το Άμστερνταμ είναι πολύ ωραία πόλη με αρχιτεκτονική και χωρίς απλά θέλει λίγο ψάξιμο με τα εισιτήρια....είναι ακριβά...αλλιώς εγώ θα πήγαινα μια βολτούλα 2-3 φορές το χρόνο...:xmas_cheesygrin:
 

BOSS

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Ταξίδι-Όνειρο
τελικος Champion League 7
ματα...χμμμμμ

Και Καλαμάτα...φοβερή αρχιτεκτονική....
Πάντως το Άμστερνταμ είναι πολύ ωραία πόλη με αρχιτεκτονική και χωρίς απλά θέλει λίγο ψάξιμο με τα εισιτήρια....είναι ακριβά...αλλιώς εγώ θα πήγαινα μια βολτούλα 2-3 φορές το χρόνο...:xmas_cheesygrin:
ψαχνω τώρα μέσω ...(δεν ξέρω αν πρεπει να αναφερω το ονομα του ταξιδιωτικου γραφειου πειτε μου σας παρακαλω πολύ)

και μου στείλανε ενα excelακι με 4 ξεναδοχεια...2 τριων αστέρων και 2 LUX, για να τους πω πιο θέλω και να μου στειλουνε προσφορα...!!!:xmas_redface:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ηρθες !!!
Νομιζω πως ο Αφεντης ομιλει για την αρχιτεκτονικη behind glass:xmas_cheesygrin: και για τα ερεθισματα που λαμβανονται με τα ματια κ οχι με το στομα.
Εκτος αν εσεις κυριες μου εννοουσατε κ τα 2 κ εγω δεν καταλαβα.
Φιλε Αφεντη ψαξε για μετα τις γιορτες ..ισως ειναι καλυτερα τα πραγματα στις τιμες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.185
Μέλη
38.966
Νεότερο μέλος
christinalovari@y

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom