καλως σας βρηκα

dimmyk

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Γεια σας παιδια, ειμαι ο Δημητρης και ειμαι πολυ χαρουμενος που κατα λαθος ανακαλυψα αυτο το φορουμ γιατι εχω παθος με τα ταξιδια!
ειμαι 22χρονων και φοιτητης (μηχανικος στο πολυτεχνειο) . λατρευω τα ταξιδια και μπορω να πω οτι εχω κανει πολλα για το νεαρο της ηλικιας μου- ειμαι τυχερος που αρεσουν κ στους φιλους μου. ετοιμαζουμε τωρα με τους κολλητους μου αυτο που θα κανουμε τα χριστουγεννα(περσυ πηγαμε Βραζιλια) και ψαχνουμε κατι αναλογο, τροπικο ,extreme δηλαδη οχι για ''νεονυμφους'' αλλα ταυτοχρονα κ χαλαρωτικο. σκεφτομασταν μιαμι αλλα κατι φιλοι μου που πηγαν εκει μου ειπαν οτι ειναι ιδιαιτερα ακριβο, αν θελεις να κανεις αξιολογο clubbing και αλλα τετοια που αρμοζουν στην ηλικια μου.Αν εχετε καποια παραπανω πληροφορια θα ηθελα να με ενημερωσετε.
ευχαριστω εκ των προτερων και δηλωνω εκστασιασμενος απ την ολη φαση του φορουμ:clap:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
καλως το Δημητρη ...
Μια χαρα σε βρισκω .... συνεχισε ετσι ...
να ξερεις οτι δικαιολογημενα χαιρεσαι που ανακαλυψες το φορουμ ...
 

Picos Apicos

Member
Μηνύματα
94
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Κίνα&ίσως Ταιλάνδη πάλι!!
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Κίνας-Ιαπωνία-Περού
Καλώς ήρθες Δημήτρη και καλό ταξίδι όπου αποφασίσετε τελικά! :welcome:
Να ξέρεις ότι σημασία έχει η παρέα κατά πρώτον και μετά ο προορισμός,οπότε όπου και να πάτε καλά θα περάσετε!! :clap::clap:
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Δημήτρη καλώς όρισες!καλά ταξίδια εύχομαι,πάντως μπράβο απο τώρα σκέφτεσαι για το που θα πας τα χριστούγεννα...!
καλό ψάξιμο λοιπόν,και μέχρι τότε καλές βουτιές μια και έχουμε μπροστά μας ακόμα καλοκαιράκι!
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Βραζιλία..............Μαιάμι. στη μέση είναι το Μεξικό. Διάβασε και την ιστορία "veracruz mex"
μόνο προσέχετε μη σας "χάσουμε" και σας....
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ορισες Δημητρη :)
Μπραβο σου που αρχισες τα ταξιδια απο νωρις και εισαι τυχερος που εχεις και καλη παρεα που ακολουθει με την ιδια τρελλα! Ευχομαι ο γιος μου σε μερικα χρονακια να ακολουθησει τα χναρια σου..εγω τουλαχιστον κανω οτι μπορω γι΄αυτο :lol:

Τωρα για το ταξιδι που σκεφτεσαι ,νεα παιδια ειστε , τολμηστε κατι σε Μεξικο-Μπελιζ. Εχει ολα οσα ζητατε. Τροπικες παραλιες , εξτριμ στο βαθμο που θελετε , ζιπλαιν σε ζουγκλες , βουτιες με καρχαριες στους υφαλους , μπανιο σε θενοτε , χαλαρωση σε beach bars με καθισματα αιωρες. Απο clubbing αλλο τιποτα σε Πλαγια ντελ Καρμεν και Κανκουν.

Οτι και να επιλεξεις φινα θα περασεις..εμεις λεμε ιδεες για να βοηθησουμε-μπερδεψουμε :lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.109
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom