λιγα πραγματα για μενα....

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εσεις οι γιατροι αντι να λογομαχειτε δε βρισκετε κανενα φαρμακο για τους αρρωστους-εθισμενους με τη Λατινικη Αμερικη?
με τόσα φάρμακα που κυκλοφορούν θέλεις κι άλλα?
το φάρμακό σας γι αυτό το δυσκολο χειμώνα λέγεται Iberia. το δικό μας ΑΖ.:haha::haha:
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Και καλα πες οτι εμεις ξενυχταμε μεσα σε ενα εργαστηριο και βρισκουμε το φαρμακο, λες να το δωδουμε σε καποιον για να μην παει Λατινικη Αμερικη;
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Εσεις οι γιατροι αντι να λογομαχειτε δε βρισκετε κανενα φαρμακο για τους αρρωστους-εθισμενους με τη Λατινικη Αμερικη? Εχουμε μεγαλο προβλημα και οσο παει χειροτερευουμε!
Δοκίμασα το αντίδοτο ΙΝΔΟΚΙΝΑ.
Η δράση του κράτησε ενα μήνα. Νοιώθω οτι ξανακύλισα...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Και καλα πες οτι εμεις ξενυχταμε μεσα σε ενα εργαστηριο και βρισκουμε το φαρμακο, λες να το δωδουμε σε καποιον για να μην παει Λατινικη Αμερικη;
Οχι, οχι! Να βρειτε κατι να περναμε πιο ομαλα την περιοδο που αργει το επομενο ταξιδι προς τα αγια χωματα :lol:

Vagantos ξεκινησα δοσεις του αντιδοτου Μαλαισια-Ταυλανδη και για την ωρα ειμαι καλα:xalara:..να δουμε μετα την επιστροφη πως θα παει :bounce:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Δοκίμασα το αντίδοτο ΙΝΔΟΚΙΝΑ.
Η δράση του κράτησε ενα μήνα. Νοιώθω οτι ξανακύλισα...
και εγω μια απο τα ιδια ....:roll:
Δοκιμασα Ταυλανδη , κρατησε για μερικους μηνες ,
αλλά μετα το ταξιδι στη Κουβα δηλωνω παλι αρρωστακι με εκεινα τα μερη:lol:

Ελενη , καλως ηρθες στο φορουμ ...
Μη δινεις βαση στις φωτιες που αναψες , αθελα σου ....:lol:
Συνηθως ειμαστε καλα και ευγενικα παιδακια ....
Που και που φουντωνουν τα αιματα για να μην πληττουμε
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
με τόσα φάρμακα που κυκλοφορούν θέλεις κι άλλα?
το φάρμακό σας γι αυτό το δυσκολο χειμώνα λέγεται Iberia. το δικό μας ΑΖ.:haha::haha:
Εχεις δίκιο,:clap::clap:εγώ πάντως πήρα γερή δόση από ΑΖ πράγματι το καλύτερο φάρμακο!ήταν η λεγόμενη δόση εφόδου:haha:για το χειμώνα που ακολουθεί...ελπίζω ν'ακολουθήσουν και δόσεις...συντήρησης..

Δεν έχει σημασία που στο σχετικό war ψήφισα Παρίσι... η Ρώμη είναι κούκλα και μια που είναι και ...δίπλα μας προσφέρεται για επαναληπτικές:haha:
 
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βερολινο σε 10 μερουλες
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
οχι παλι εφημερια!!

Λουλου,καταλαβαίνεις πολύ καλά νομίζω ότι δεν με πείραξε τόσο το..σόι ..όσο το υπονοούμενο περί ταξιδιών και ότι εσύ είσαι η μόνη που ταξιδεύεις ό.που και όσο θέλεις ...ενώ οι υπόλοιποι...
τέλος πάντων,δεν το συνεχίζω,σ ευχαριστώ για την παρέμβαση:)
ποτε θα τα παρατησω ολα και θα φυγω μονιμα για βραζιλια!!ο καθε πονεμενος,τρελλαμενος ερχεται στη γενικη!!γιατρινες θα παω βερολινο.καμια καλη προταση για φαγητο ποτο?
 
Μηνύματα
7
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βερολινο σε 10 μερουλες
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
συμβουλες για ρωμη

Εχεις δίκιο,:clap::clap:εγώ πάντως πήρα γερή δόση από ΑΖ πράγματι το καλύτερο φάρμακο!ήταν η λεγόμενη δόση εφόδου:haha:για το χειμώνα που ακολουθεί...ελπίζω ν'ακολουθήσουν και δόσεις...συντήρησης..

Δεν έχει σημασία που στο σχετικό war ψήφισα Παρίσι... η Ρώμη είναι κούκλα και μια που είναι και ...δίπλα μας προσφέρεται για επαναληπτικές:haha:
οποιος θελει να παει ρωμη θα ρωτησει εμενα εζησα 7 χρονακια εκει;)
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
ποτε θα τα παρατησω ολα και θα φυγω μονιμα για βραζιλια!!ο καθε πονεμενος,τρελλαμενος ερχεται στη γενικη!!γιατρινες θα παω βερολινο.καμια καλη προταση για φαγητο ποτο?
:haha::haha:..υπομονή!!
Για Βερολίνο αν κάνεις μια αναζήτηση ...θα βρείς μπόλικο υλικό και πληροφορίες//
Οσο για τη Ρώμη ααααα δε μας τάπες....:clap:ελπίζω να γραφτείς στο σχετικό γκρούπ των Ιταλόφιλων!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
οτι και να πεις,οτι και να κάνεις,η lullu είναι μία και μοναδική!

άν συνεχίσεις να μιλάς μαζί μου,οτιδήποτε και να πείς,ειναι εις βάρος σου...

και ψίτ, ο μύθος της άσπρης μπλούζας να ξέρεις οτι εχει καταρριφθεί...

υφάκια και στυλάκια βασισμένα σε αυτό,εδώ δεν περνάνε.:cool:
Εδώ σταματάω την κουβέντα μαζί σου αφού δεν καταλαβαίνεις ελληνικά.

Σέβομαι τον τόπο που φιλοξενούμαι και ξέρω που να σταματώ.
οποιος κατάλαβε κατάλαβε!

δεύτερο και τελευταιο sorry spore.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.459
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom