μαντεψτε πόσες μπάλες είναι στο δέντρο

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Μα και συ να μπλέξεις τις μπάλες με τις λάμπες...:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
Σωστόοοος!! :xmas_cheesygrin:

5000 μίλια εννοείς συνολικά απ' την αρχή του παιχνιδιού?
Γιατί σήμερα έχει παιχτεί μόνο ένα δέντρο.

Εννοεί στον οικογενειακό του λογαριασμό... :xmas_smile: απο 2 λάποτο :xmas_wink:

Εγώ έχω 17.500, θέλω άλλη μία ρε παιδιά να τελειώνω με τη βλακείαααα!!!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Α ναι ok... μόλις διάβαζα τους όρους του παιχνιδιού, ελπίζω να μην φάμε καμιά ήττα αν περάσουμε τα κερδισμένα μίλια λογαριασμών του Family στο Family... γιατί λέει ότι επιτρέπονται μόνο 20,000 μίλια ανά παίκτη... αν όμως μπουν στο Family πολλά κερδισμένα εικοσάρια (άρα θα αντιστοιχούν μόνο σε ένα λογαριασμό), τότε τι γίνεται?:xmas_rolleyes:

Υ.Γ.Αν υπολογίσω και τα κερδισμένα μίλια άλλων λογαριασμών Family, έχω αισίως 22,500 μίλια:xmas_mrgreen:
(αν και θα δω αν θα κάνω τη μεταφορά από τους προσωπικούς λογαριασμούς της οικογένειας προς τον Family, λόγω του παραπάνω λόγου)
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Α ναι ok... μόλις διάβαζα τους όρους του παιχνιδιού, ελπίζω να μην φάμε καμιά ήττα αν περάσουμε τα κερδισμένα μίλια λογαριασμών του Family στο Family... γιατί λέει ότι επιτρέπονται μόνο 20,000 μίλια ανά παίκτη... αν όμως μπουν στο Family πολλά κερδισμένα εικοσάρια (άρα θα αντιστοιχούν μόνο σε ένα λογαριασμό), τότε τι γίνεται?:xmas_rolleyes:

Υ.Γ.Αν υπολογίσω και τα κερδισμένα μίλια του λογαριασμού μου Family, έχω αισίως 22,500 μίλια:xmas_mrgreen:
Μπά, δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα, κανονικά θα μετράνε, έτσι κι αλλιώς όταν παίζεις ώς κάποιο μέλος του family και κερδίζεις, τρώς μια θέση των 55, οπότε δεν παίζει να μη μετράνε....
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ρε παιδιά, να κάνω μια χαζή ερώτηση:

Πώς πιστώνονται τα μίλια στο λογ/σμό σας? Δηλώνετε πουθενά τον αριθμό της κάρτας σας ή δίνετε κανένα email?

π.χ. Εμένα μου έχει βγάλει ότι απάντησα σωστά, μπήκα στην κλήρωση, κέρδισα μίλια αλλά ειδοποίηση δεν ήλθε πουθενά γιατί απλούστατα πουθενά δε μου ζήτησε διεύθυνση. Παίρνει αυτή που έχεις δηλώσει στο FB? Κι αν αυτή είναι διαφορετική από εκείνη που έχεις δώσει στο travelairclub?

Πολλές οι χαζές ερωτήσεις τελικά...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Αν είσαι στους 55 πρώτους που απάντησαν σωστά σου πετάγεται ένα παράθυρο που σου ζητάει τον αριθμό σου στο Travelair Club.

Αν απάντησες σωστά αλλά δεν είσαι στους 55 πρώτους μπαίνεις απλά σε κλήρωση για εισιτήριο με το όνομά σου στο facebook.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Ρε παιδιά, να κάνω μια χαζή ερώτηση:

Πώς πιστώνονται τα μίλια στο λογ/σμό σας? Δηλώνετε πουθενά τον αριθμό της κάρτας σας ή δίνετε κανένα email?

π.χ. Εμένα μου έχει βγάλει ότι απάντησα σωστά, μπήκα στην κλήρωση, κέρδισα μίλια αλλά ειδοποίηση δεν ήλθε πουθενά γιατί απλούστατα πουθενά δε μου ζήτησε διεύθυνση. Παίρνει αυτή που έχεις δηλώσει στο FB? Κι αν αυτή είναι διαφορετική από εκείνη που έχεις δώσει στο travelairclub?

Πολλές οι χαζές ερωτήσεις τελικά...
Όταν είσαι στους 55, ζητάει αριθμό κάρτας για να πιστωθούν τα μίλια (ήδη έχω 5.000 της προηγούμενης εβδομάδας).

Όταν απαντήσεις σωστά, αλλά όχι στους 55 πρώτους, απλά μπαίνεις στην κλήρωση για εισιτήριο, χωρίς να δώσεις αριθμό κάρτας (αφού δε θα πιστωθούν μίλια, απλά μπαίνεις στην κλήρωση).

Δηλαδή για να κερδίσεις μίλια, σημαίνει ότι ζητήθηκε ο αριθμός κάρτας σου, αν δεν σου έχει ζητηθεί, δεν πήρες μίλια, απλά μπαίνεις στην κλήρωση (άν έχεις απαντήσει σωστά).
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
47 μπάλες το σημερινό... και τέλειωσα το παιχνίδι με 20,000 μίλια:xmas_mrgreen:

Άντε καλή επιτυχία και στους επόμενους!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.720
Likes
50.736
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πολλές οι χαζές ερωτήσεις τελικά...
Ρε αλήτες, αποβλακώσατε και το Λάζαρο; Παρακαλώ να επέμβουν οι mods, είναι λαίλαπα πια αυτό με τις μπάλες. Τι λέω τώρα, εδώ κοτζάμ fitziano έχει παρασυρθεί κι αυτός. Αν μάθω ότι κατρακύλησε στο βούρκο και ο μύθος liopyr θα σας στείλω όλους για εξορκισμό στον Άνθιμο.


Εγώ σήμερα ήμουν πιο γρήγορος απο ποτέ, αλλά πήρα τα ..... μου!!


:xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.452
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom