μα τι αλλο? 5η θεσσαλονικιωτικη συναντηση!!

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
καλε εσυ εισαι ανηλικος???αδεια κηδεμονα παρακαλω!!!:haha::haha:
δεν θα σου χρειαστει καμμια κορη κωνσταντινε!ως μικροτερος θα εχεις τα αφτια ανοιχτα και τα ματια 14!:shock:
μη σου πω οτι θα κρατησεις και σημειωσεις!εχω ηδη σκεφτει σε ποιον θα κατσεις διπλα!!!αλλος ανθρωπος θα γυρισεις σπιτι...:haha::haha::clap:

λιζ σε περιμενουμε με μεγαλη χαρα!!:clap::clap:
εσυ θανο μου την εκανες τελικα...:(
μια τελευταια θεση παιδια για το νο 12 που εμεινε κενο ποιος θα την παρει??:roll:

εγω προτεινω ο traveller γιατι κατι καταλαβα οτι το στομα του τελικα σταζει μελι και πρεπει να τον γνωρισουμε...:cool:
Εν τέλει Σκίουρε 20:30 στο del'arte ?
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
το 20,30 παιδια ειναι σιγουρο αλλα μενει το μερος .αυριο μετα απο τα σχετικα τηλεφωνηματα που θα πεσουν θα ανακοινωσω και το μερος. δεν ξερουμε ακομη αν θα μας δεχτει το συγκεκριμενο καφε. οποτε το τελικο θα βγει αυριο!!


υγ.μπιζελακι σου ειναι ευκολο να αναλαβεις χρεη φωτογραφου??'η να το κανει καποιος αλλος?
 

Kostas-123

Member
Μηνύματα
18
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κανένας! :P
καλε εσυ εισαι ανηλικος???αδεια κηδεμονα παρακαλω!!!:haha::haha:
δεν θα σου χρειαστει καμμια κορη κωνσταντινε!ως μικροτερος θα εχεις τα αφτια ανοιχτα και τα ματια 14!:shock:
μη σου πω οτι θα κρατησεις και σημειωσεις!εχω ηδη σκεφτει σε ποιον θα κατσεις διπλα!!!αλλος ανθρωπος θα γυρισεις σπιτι...:haha::haha::clap:

λιζ σε περιμενουμε με μεγαλη χαρα!!:clap::clap:
εσυ θανο μου την εκανες τελικα...:(
μια τελευταια θεση παιδια για το νο 12 που εμεινε κενο ποιος θα την παρει??:roll:

εγω προτεινω ο traveller γιατι κατι καταλαβα οτι το στομα του τελικα σταζει μελι και πρεπει να τον γνωρισουμε...:cool:
Ενήλικας είμαι και θα έρθω με αμάξι παρακαλώ!:cool::cool::cool::cool::cool:
Βασικά για ποιον λόγο γίνεται η συνάντηση? Έτσι απλά η θα συζητήσουμε για κανα θέμα?
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
εχω μια ανηψια συνομίληκη σου να της πω,αλλα αυτη διαβαζει!
 

Kostas-123

Member
Μηνύματα
18
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κανένας! :P
Ε τώρα τα χαλάμε! :bleh::bleh:
Μήπως στην θέση μου να πω να έρθει καμιά μάνα μου να την πείσετε κιόλας να έρθει Στοκχόλμη μαζί μου?:bleh:
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
ελαααααα:haha: με καλή διαθεση το ειπα,θα χαρούμε να σεχουμε στην παρέα μας το νεαρώτερο και πιο φρέσκο πρόσωπο!:clap:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλη ιδεα δεν φερνεις κ την μανουλα, να ανοιξουν οι οριζοντες??
μπορει να σου φανει κουφο,αλλα θα μαζευτουμε σχεδον 20 "αγνωστοι" και θα μιλησουμε για ταξιδια!μιλαμε για μεγαλη τρελλα!!κ τα μυαλα στα καγκελα!!
συμβουλη μου,μην το χασεις!
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
Famek μέχρι κι εγώ ψήνομαι να έρθω... μπαμ μπαμ για μια έκτακτη εμφάνιση... να σε δω και να γυρίσω πίσω στην άθλια πρωτεύουσα μας... φωτιές που μου άναψες...
πες το μου και αυτο να ρθω με καταδρομικο και με σεκιουριτι...
να το λεμε για πρωταπριλιατικο....
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Ενήλικας είμαι και θα έρθω με αμάξι παρακαλώ!:cool::cool::cool::cool::cool:
Βασικά για ποιον λόγο γίνεται η συνάντηση? Έτσι απλά η θα συζητήσουμε για κανα θέμα?
τι αυτοκίνητο έχεις βρε μπαγάσα?:D
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
σε παρακαλώ να με πας μία βόλτα να ανεμίζουν τα μυαλά μου ε τα μαλλιά μου ήθελα να πω.. κώστα είσαι γαμπρός κελεπούρι:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.425
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom