με την Air One για Πίζα

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Aν αποφασισες να μην πεταξεις δεν νομιζω πως ειναι υποχρεωμενοι να επικοινωνησουν μαζι σου, να ρωτησουν τι?
Οπως εγραψε και ο Samion παλιοτερα δεν της πετυχε το εγχειρημα (πραγμα που διαπιστωσα - το αεροπλανο ηταν γεματο κατα το 1/4) και διακοπτει τις πτησεις.
Παντως αποκομισα για την εταιρεια καλες εντυπωσεις, καμια σχεση με ryanair και σχετικους φραγκοφονιαδες.
 

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Aν αποφασισες να μην πεταξεις δεν νομιζω πως ειναι υποχρεωμενοι να επικοινωνησουν μαζι σου, να ρωτησουν τι?
Το εισητήριο μου ειναι για 19/10 εως 23/10 και η Αίρ Ουάν ακύρωσε της πτήσεις. Είχα βγάλει και για 26 με 28/9 που το ακύρωσα εγώ και δεν ζητάω τίποτα.
Απλά θα ήθελα μια ενήμέρωση απο την εταιρεία για την ακύρωση της και εαν γίνεται να μας γυρίσουν τα 30αράκια μας!!!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Δεν καταλαβα καλα.
Αρχικα προσπαθησε να επικοινωνησεις εσυ μαζι τους με mail ή τηλεφωνικα.
 

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Απο χτές μου έχουν στείλει μειλ οτι ι πτήση μου με την Αιρ- Ουάν για Πίζα και επιστροφή ακυρώθηκε. Ταυτόχρονα μου στέλνει η Αιρ-Ουάν μία νέα απόδειξη στα Ιταλικά για κάποιο εισητήριο Μιλανο-Αθηνα εαν κατάλαβα καλά με κόστος 40€ το οποίο δεν εχει χρεωθεί όμως στην πιστωτική μου.
Προφανώς όπως καταλαβαίνετε είμαι σε σύγχιση και έχω χάσει την μπάλα:(. Πως μπορώ να πάρω τα 60€ που έχω ξοδέψει και να μήν μου χρεωθούν και τα 40€? ισως ο φίλος ο Samion να μπορεί να διαβάσει τι μου γράφουν και να βγάλουμε άκρη????? Λέω εγώ τώρα.....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Απο χτές μου έχουν στείλει μειλ οτι ι πτήση μου με την Αιρ- Ουάν για Πίζα και επιστροφή ακυρώθηκε. Ταυτόχρονα μου στέλνει η Αιρ-Ουάν μία νέα απόδειξη στα Ιταλικά για κάποιο εισητήριο Μιλανο-Αθηνα εαν κατάλαβα καλά με κόστος 40€ το οποίο δεν εχει χρεωθεί όμως στην πιστωτική μου.
Προφανώς όπως καταλαβαίνετε είμαι σε σύγχιση και έχω χάσει την μπάλα:(. Πως μπορώ να πάρω τα 60€ που έχω ξοδέψει και να μήν μου χρεωθούν και τα 40€? ισως ο φίλος ο Samion να μπορεί να διαβάσει τι μου γράφουν και να βγάλουμε άκρη????? Λέω εγώ τώρα.....
ε κανε κοπυ εδώ τι σου έστειλαν μήπως μπορούμε να βοηθήσουμε, ή στειλε ενα πμ.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Σε φίλο που πετούσε σε λίγες μέρες για Πϊζα τον ενημέρωσαν για την ακύρωση της πτήσης. Τους τηλεφώνησε και τον ενημέρωσαν ότι είτε παίρνει πίσω όλο το ποσό είτε αν θέλει να αλλάξει τα εισιτήρια για Μιλάνο. Έκανε αλλαγή και στις ημερομηνίες κι έτσι θα βρεθεί από τη Τοσκάνη... στο Τορίνο
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom