με την Air One για Πίζα

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Παιδια καλημέρα, έχει κάνει κάποιος online check in; Τι πατάτα site είναι αυτό; Παίζουν κρυφές χρεώσεις;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Παιδια καλημέρα, έχει κάνει κάποιος online check in; Τι πατάτα site είναι αυτό; Παίζουν κρυφές χρεώσεις;
η εταιρεία είναι σοβαρή, δεν είναι σαν άλλες πατατολοκο που ίσως εχεις δει. και το τσεκ ιν μια χαρα δουλευει.
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Μπορεί να κάνω κάτι λάθος εγώ... Εχω αγορασει τους φθηνους ναύλους και δοκιμάζω να κάνω online checkin, και μου βγαζει μια χρέωση.. δεν πατάω confirm βέβαια. Φτάνω στο σημείο που λέει το ποσο και δίπλα λέει confirmed. Εχει κάνει κανένας να μου πει; Πληρώνεις και τα καθίσματα; 60 ευρώ χρεώθηκα για 2 εισιτηρια, έχει και εξτρα; δεν θέλω αποσκευές, τιποτα.. Κάθισμα το βάζω να επιλέξει μόνο του..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.041
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
στην Alitalia είδα ότι το ψαχνουν. στην Air one και ειδικα οπως λειτουργει τωρα δεν ξερω. σε κάθε περίπτωση δεν είπα σίγουρα τίποτε. αλλά ούτε κανένας είναι σίγουρος 100% για το τι θα συμβεί. όπως είπες είναι δύσκολο. θα συνιστούσες δηλ. να το κάνει? ο καθένας εκτιμά το ρίσκο και αποφασίζει. εγώ προσωπικά δεν θα το έκανα.
Σε άλλες 2 εταιρίες (όχι σ' αυτές που φαντάζεσαι) το έχω κάνει, και μάλιστα κατόπιν συμβουλής της κοπέλας στο τηλεφωνικό τους κέντρο και τις 2 φορές.... (η μια από τις 2 συμβουλές μου δώθηκε "ανεπίσημα").
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Πληρώνεις και τα καθίσματα;
όχι, πληρώνεις μόνο καποια καθίσματα. βεββαιώσου ότι βάζεις όχι σε όλα. αν συνεχίζει να μην στο κάνει δοκίμασε σε αλλο υπολογιστή μήπως μπλοκάρει το σαιτ κανενα γουολ. στο σπιτι το εκανα κ πολυ γρηγορα μάλιστα. σορυ, άλλο δεν μπορώ να βοηθήσω.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Φημες λενε οτι το αεροσκαφος ........
επειδή μερικοί προτιμούν να αναπαραγάγουν φήμες και αλλοι ντοκουμέντα..
φωτο από το δρομολόγιο 16/7...
seat pitch μικρό. δεν χωράει δηλ 2ο άτομο μπροστά στα πόδια σας..

aimg706.imageshack.us_img706_929_16072011036c.jpg


aimg69.imageshack.us_img69_8813_16072011038.jpg
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
επειδή μερικοί προτιμούν να αναπαραγάγουν φήμες και αλλοι ντοκουμέντα..
φωτο από το δρομολόγιο 16/7...
seat pitch μικρό. δεν χωράει δηλ 2ο άτομο μπροστά στα πόδια σας..

aimg706.imageshack.us_img706_929_16072011036c.jpg


aimg69.imageshack.us_img69_8813_16072011038.jpg
Κρίμα και γω ήθελα ένα δεύτερο άτομο στα μπουτακια μου να μου κρατά συντροφιά .....
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Καλησπέρα στο φορουμ! Οσοι ταξιδεψαν, η airone, εχει κουτι για τη χειραποσκευη; Η δικια μου ειναι οριακα, 35-36εκατοστα πλάτος.. Είναι πολυ αυστηροι αυτοι;
 

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Μπίκα σημερα στην Air One και ίδα ότι υπάρχουν εισητήρια για Οκτωβριο με 10Ε Για Πίζα. Ετσι λοιπόν έκλεισα ενα τετραήμερο 19-23/10 για Φλωρεντία. Οσοι λοιπόν δεν ειχαν προλάβει την προηγούμενη προσφορά μπορούνε να κλεισουν τώρα!!!!!
 

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Μπήκα σήμερα στο σάιτ της εταιρείας και δυστυχώς οι πτήσεις για Πίζα ακυρωθήκαν εκτός απο τις 9/10, 14/10 και 16/10. Δεν ήταν τυχερό λοιπόν πετάξω με Αίρ Ουάν για Πίζα μίάς και την προηγούμενη στις 26 με 28/9 την ακύρωσε ο συνταξιδιώτης μου και δεν πήγα ούτε εγώ.
Πάντως απο την εταιρεία δεν έχω κανενα μύνημα και ελπίζω να μας γυρίσουν κανενα φράγκο πίσω μιάς και τα 30€ πλέον είναι τεράστιο ποσό:haha::haha::haha:. Φαίνεται μάλλον οτι η γραμμή δεν είχε επιτυχία και δυστυχώς δύσκολα θα ξαναδούμε Τοσκάνη με 30€:(. Κρίμας....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.017
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom