με την Air One για Πίζα

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Siena και San Gimigniano οπωσδήποτε
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
Οι 2 πρωτες νυχτες κλειστηκαν στη Φλωρεντια, η τεταρτη και τελευταια θα ειναι κοντα στην Πιζα, η τριτη παιζεται, σκεφτομαι για Siena ή καπου κοντα. Τις 2 τελευταιες μερες θα νοικιασουμε αυτοκινητο (4 ατομα), ας μου προτεινετε διαδρομες ή εναλλακτικο μερος διαμονης. Θα ηθελα να δω και το Pitigliano αλλα μαλλον στριμοκωλο το βλεπω...
Σιενα βεβαια και μεσα οχι καπου κοντα. Αν εχετε αυτοκινητο απο φλωρεντια θα σου ελεγα βολτα στα chianti και διαμονη αν θελετε στο castellina in chianti. Υπεροχο χωριουδακι.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
παιδια αυτοι που κλεισατε για Πιζα ,κλεισατε και ξενοδοχειο ή οχι ακομα?
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ευαγγελια μη βαρας,το χα ξεχασει για σενα!Να με συγχωρεις...Εγω τωρα ξανακοιταω και προσπαθω να βγαλω ακρη
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
εμεις δεν εχουμε κλεισει ακομα...
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Αφού όλοι μαζί θα πάτε, στριμωχτείτε λίγο στα δωμάτια βρε παιδιά για τους συμφορουμίτες :)
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
4 μέρε Φλωρεντία διαμονη κεντρο, 1 Πίζα και αεροπορικα, όλα μαζι 340?!! Σουπερ;;; Και το Πατρα - αθήνα θα μου στοιχισει 80 ευρω!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Έχετε έτοιμες προτάσεις για ξενοδοχεία στη Πίζα;
 

vlassis

Member
Μηνύματα
115
Likes
33
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Εχω βγάλει εισητήρια Αθήνα Πίζα για 26/10 με 28/10 με 30 ε πήγαινε έλα επειδη δεν προλαβα μεγαλύτερο διαστημα τις προσφορές. Βλεπω οτι δεν με φτανει το διαστημα και σκεφτομαι να επεκτεινω το ταξειδι κατα αλλες 4 μέρες για να παω και Φλωρεντία. Το κοστος αλλαγης των προσφορων ειναι 50ε το σκελος δηλ. μεγαλύτερο απο το κόστος του εισητηρίου. Σκέφτομαι λοιπόν να μην μπώ καθόλου στην διαδικασία αυτη και να αγοράσω 4 μερές αργότερα απο την επιστοφή μια καινούργια επιστροφή και να χρησιμοποιήσω μονο το πήγαινε απο το πρώτο εισητήριο και το ελα απο το καινούργιο. Λέτε να έχω πρόβλημα?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.459
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom