μικροβιο για ταξιδια

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Προς το παρόν αρκούμαι στο ενα ταξίδι στο εξωτερικό το χρονο,αν και ειμαι φοιτήτρια ακόμα και εχω αρκετό ελευθερο χρόνο αλλά το οικονομικό ειναι ενα θέμα!Ελπίζω οτι οταν θα αρχισω να δουλέυω να μπορώ να κανω περισσότερα ταξίδια!
Κανόνισε να πάρεις το επίδομα των 1000? (υπάρχει ακόμα, ε;) να πάς κανένα επιπλέον ταξίδι. Εγώ όταν τα πήρα έφυγαν όπως ήταν στην Ιταλία! 11 ημέρες, απίστευτα!!!
 

bitudimitra

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
οαου..Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση antoni!Θα το ψαξω,αλλα αν με το καλό τελειωσω τη σχολη τώρα το σεπτεμβρη δεν νομίζω να το δικαιούμαι,οπότε μάλλον θα πρεπει οι γονείς μου να μου δώσουν επιδομα!χαχα!Αλλά και αν δεν τελειώσω τώρα,λογικά παλι δεν θα το δικαιούμαι επειδή θα μπω 7ο ετος(παναγια μου!!)..
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
οαου..Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση antoni!Θα το ψαξω,αλλα αν με το καλό τελειωσω τη σχολη τώρα το σεπτεμβρη δεν νομίζω να το δικαιούμαι,οπότε μάλλον θα πρεπει οι γονείς μου να μου δώσουν επιδομα!χαχα!Αλλά και αν δεν τελειώσω τώρα,λογικά παλι δεν θα το δικαιούμαι επειδή θα μπω 7ο ετος(παναγια μου!!)..
Ελπίζω να μη σβήσουν αυτό το μήνυμα λόγω ασχετοσύνης, αλλά έχει φάση. Εγώ αν και δουλεύω, ψήφισα επίδομα ταξιδίου, οπότε πρέπει να μου δίνουν κάποιο ποσό που μπαίνω σε αυτόν τον κόπο να γνωρίζω νέα μέρη και πολιτισμούς... Επίσης, το καλοκαίρι ψηφίσαμε παμψηφοί με τις αδερφές μου άλλο ένα ετήσιο επίδομα, για υπόλοιπες ανάγκες...γονικό φυσικά! :D
 

bitudimitra

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
βρε antoni παιζεις με τον πονο μου???θα κλαίω..αχαχα!η επιθυμια μου να πάω ενα ταξίδι ειναι προφανώς τόσο μεγαλη που ψαρώνω με ότι μου λένε!Οσο για το επίδομα,εσύ εισαι τυχερός..εγώ δυστυχώς δεν έχω τετοιο επίδομα!
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Αχ κ εγώ φοιτήτρια...Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε να πηγαίνουμε 1-2 ταξιδάκια το χρόνο...Απλώς τη βγάζουμε πιο....φοιτητικά...:lol:Καλή διάθεση να υπάρχει και μπορείς και με λίγα και με πολλά χρήματα να περάσεις το ίδιο καλά...Εκτός βέβαια αν θες να πας Λονδίνο ή Μιλάνο για shopping οπότε ....:roll:Όσον αφορά το μικρόβιο μου το μετέδωσαν εδώ οι υπόλοιποι "άρρωστοι"....Άσε...Μόλις προσγειώνομαι στο έδαφος,νομίζω θα πάρω την επόμενη πτήση για να ξαναφύγω...Υπομονή!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.281
Μηνύματα
886.482
Μέλη
38.950
Νεότερο μέλος
vaggelis55

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom