να΄μαι κ εγω.... :-)

elli_sugar

Member
Μηνύματα
22
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Γρανάδα...ξανα :-)
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Καλημερα..Σας διαβαζω αρκετο καιρό αλλα τωρα βρηκα το "θαρρος" να συστηθω κ εγω.. Ειμαι η Ελλη,κοντευω τα 24 σε λιγο καιρό κ εχω απειρο κεφι κ διαθεση για ταξιδια.. Μεχρι στιγμης εχω μεινει με την ορεξη βεβαια,αλλα δεν πειραζει.. Δεν εχω κανει πολλα ταξιδια αλλα ταξιδευω μεσα απο τις ιστοριες σας! Αυτη τη στιγμη βρισκομαι για δουλεια σε ενα ξενοδοχειο στη Μαγιορκα,και σχεδιαζω ενα ταξιδακι 1 βδομαδας στην Βαρκελωνη,τον Οκτωβρη..αυτα λοιπον απο μενα.. Καλως σας βρηκα...;)
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Καλώς το κορίτσι στην παρέα μας. Το ζητούμενο δεν είναι η ποσότητα ...αλλά η ποιότητα. Σημασία δεν έχει πόσα "κράτη" θα κοκκινίσεις στο χάρτη σου, αλλά τι θα μάθεις ταξιδεύοντας. Όσο περισσότερο ανοίγουμε τα φτερά μας ...τόσο περισσότερο ανοίγουμε το μυαλό μας. Να είσαι καλά.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Kαλώς ήρθες!εύχομαι να μπορέσεις να συνδιάσεις τη δουλειά και με διασκέδαση στον ελεύθερο σου χρόνο εκεί στη Μαγιόρκα!Οσο για τα ταξίδια υγεία να υπάρχει και έχεις το μέλλον μπροστά σου!!
Καλά ταξίδια λοιπόν σου εύχομαι!
 

elli_sugar

Member
Μηνύματα
22
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Γρανάδα...ξανα :-)
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Να'στε καλα :) Αν και δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο, στους επομενους 2 μηνες που θα ειμαι εδω,ολο και καποιες "εξορμησεις" θα κανω... ευχομαι να τα πουμε συντομα.. Και η πρωτη μ ιστορια να ειναι αυτη απο την Μαγιορκα...
 

kakos21

Member
Μηνύματα
91
Likes
22
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΠΑΝΤΟΥ !!!
Ωραια η Μαγιορκα εχω παει για διακοπες εκει και μοθ αρεσε
αρκετα αλλα δε καταφερα ποτε να συνηθησω στην οδηγηση
την προτεραιοτητα στον κυκλο.

Υ.Γ1 και το νερο τους πολυ χαλια ρε παιδι μου δε πινεται !!
Υ.Γ2 ουνα θερβεθα πορ φαβορ
 

elli_sugar

Member
Μηνύματα
22
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Γρανάδα...ξανα :-)
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
ε το νερο,οπως κ στα περισσοτερα νησια...μαυρα χαλια! μονο εμφιαλωμενο,για να μην εχουμε κ τπτ παρενεργειες...;) οσο για την οδηγηση τους..πρωτεραιοτητα παντα εχει ο πεζος!σε αυτο τους παραδεχτηκα..
ουνα θερβεθα?σολο ουνα? με 1.5 ευρω η μπυρα...μουτσας θερβεθας!
 

kakos21

Member
Μηνύματα
91
Likes
22
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΠΑΝΤΟΥ !!!
ε το νερο,οπως κ στα περισσοτερα νησια...μαυρα χαλια! μονο εμφιαλωμενο,για να μην εχουμε κ τπτ παρενεργειες...;) οσο για την οδηγηση τους..πρωτεραιοτητα παντα εχει ο πεζος!σε αυτο τους παραδεχτηκα..
ουνα θερβεθα?σολο ουνα? με 1.5 ευρω η μπυρα...μουτσας θερβεθας!
Πλακα πλακα δε θυμαμαι να πολυ επινα νερο σε εκεινο το νησι
και μαλλον θα φταιει η Θερβεθα του 1,5 ευρω χαχαχα:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.920
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom