Μηνύματα
22
Likes
2
αχ μωρε παιδια αχ για να δω τωρα τι θα ακουσω λοιπον λεω εγω τωρα να ξεκινησω απο βενετια μελανα δρυμο γερμανιας βερολινο δρεσδη πραγα βουδαπεστη και παλι πισω πως το βλεπεται απο μερουλες εχουμε αρκετες με το αυτοκινητακι μας θα παμε λιγο με τρομαζει η βουδαπεστη αντε περιμενω ιδεες.....
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Συμφωνω με το Θαναση. Γιατι να σε τρομαζει η Βουδαπεστη?
 

shristod

Member
Μηνύματα
135
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο?
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Αν και πήγα Βουδαπέστη μόνο για μια μέρα με το αυτοκίνητο και φρόντισα να το αφήσω σε κλειστό parking τις περισσότερες ώρες, είχα το φόβο μήπως και... τις υπόλοιπες.

Δε συνέβη τίποτα αλλά ούτε και είδα τίποτα που να μου κινήσει υποψίες, όλα αυτά πριν 3 χρόνια. Πάντως είμαι της άποψης ότι μια προσοχή περισσότερη από τη Γερμανία τη χρειάζεσαι.

Καλό δρόμο!!!
 
Μηνύματα
22
Likes
2
κανένα κόμμα, καμιά τελεία, κανένα κεφαλαίο...
συγνωμη λεβεντακο μου αλλα η δικια μου η γενια δε μεγαλωσε δυστηχως με κομπιουτερ μονη μου το εμαθα κουτσα στραβα σε ευχαριστω για την απαντηση σου και κατι αλλο τωρα αν θα παω βουδαπεστη επειδη μου αρεσει η εξοχη μπορω να βρω δωματια ενοικιαζομενα οπως πχ στις εξοχες της αυστριας και της βαβαυαριας
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
συγνωμη λεβεντακο μου αλλα η δικια μου η γενια δε μεγαλωσε δυστηχως με κομπιουτερ μονη μου το εμαθα κουτσα στραβα σε ευχαριστω για την απαντηση σου και κατι αλλο τωρα αν θα παω βουδαπεστη επειδη μου αρεσει η εξοχη μπορω να βρω δωματια ενοικιαζομενα οπως πχ στις εξοχες της αυστριας και της βαβαυαριας
Όπως επίσης με κομπιούτερ δε μεγάλωσαν και πολλοί ακόμα, εντός του forum και όχι μόνο, οι οποίοι γράφουν κανονικότατα. Δεν αντιλαμβάνομαι γιατί αυτό πρέπει να γίνεται αποδεκτό ως δικαιολογία. Αν κάτι δε διαβάζεται, ε δε διαβάζεται, πως να το κάνουμε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom