νεο μελος

statusquo

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ
Καλημέρα, ειμαι καινουργια στην παρεα απλα το παρακολουθούσα παντα σήμερα αποφάσισα να γίνω μελος, λατρευω τα ταξιδια οπως και ο αντρας μου, απλα λογω παιδιών (3) και τωρα τελευταια με την κριση τα εχουμε ελαττωσει λιγο, συνηθως πηγαινουμε μια φορα τον χρονο εξωτερικο στην επετειο μας και καλοκαιρι στην ελλαδα διακοπες ολοι μαζι .
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ορισες στην παρεα.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.779
Likes
15.487
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες και από εμένα.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Μακη στο τσακ σε προλαβα!!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.779
Likes
15.487
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
ούτε μια ρουφηξιά καφέ δεν με αφήνεις να πιω ξεθάρετος.:haha::haha:
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
χαχαχα σε παραφυλαω!
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Καλημέρα, ειμαι καινουργια στην παρεα απλα το παρακολουθούσα παντα σήμερα αποφάσισα να γίνω μελος, λατρευω τα ταξιδια οπως και ο αντρας μου, απλα λογω παιδιών (3) και τωρα τελευταια με την κριση τα εχουμε ελαττωσει λιγο, συνηθως πηγαινουμε μια φορα τον χρονο εξωτερικο στην επετειο μας και καλοκαιρι στην ελλαδα διακοπες ολοι μαζι .
Καλώς ήρθες!
Τι έχετε ελαττώσει τα ταξίδια ή τα παιδιά; :p
 

nvas

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ωκεανία
καλώς όρισες και από μένα, νεούλα και εγώ.
και εμείς το ίδιο αρχίσαμε κάποτε να κάνουμε. ένα ταξιδάκι το χρόνο έξω και καλοκαίρια ελλαδίτσα αλλά στην πορεία κόψαμε ταχύτητα γιατί μας έκοψαν και εμάς οι αετοί οι κυβερνήτες μας!μας καρατώμησαν θα έλεγα.....πάντως προσπαθούμε έστω και με low budget και με παιδιά.
καλοτάξιδη.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.756
Likes
15.262
Καλημέρα, ειμαι καινουργια στην παρεα απλα το παρακολουθούσα παντα σήμερα αποφάσισα να γίνω μελος, λατρευω τα ταξιδια οπως και ο αντρας μου, απλα λογω παιδιών (3) και τωρα τελευταια με την κριση τα εχουμε ελαττωσει λιγο, συνηθως πηγαινουμε μια φορα τον χρονο εξωτερικο στην επετειο μας και καλοκαιρι στην ελλαδα διακοπες ολοι μαζι .

Καλώς όρισες.Μην ανησυχείς με 3 παιδιά και μια φορά το χρόνο εξωτερικό πάλι καλά.Έχουμε φίλους με 1-2 παιδιά που δεν καταφέρνουν ούτε μια φορά το χρόνο να πάνε εξωτερικό(και για οικονομικούς λόγους κ γιατί δεν έχουν που να τα αφήσουν)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.114
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom