νιωθω τυχερη που βρηκα αυτο το σαιτ!!!!!

angikok

Member
Μηνύματα
16
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Πετρουπολη (λευκες νυχτες
καλησπερα σε ολους...βρηκα το σαιτ αυτο τυχαια ψαχνοντας πληροφοριες για ενα ταξιδι σε Συρια Ιορδανια που προγραμματιζω και διαβαζοντας τα αρθρα σας συγκινηθηκα πολυ γιατι επιτελους βρηκα ανθρωπους να αγαπανε τα ταξιδια αυθεντικα...ε και πλεον θα γινω οπαδος σας...
Για μενα εχω να πω οτι οσο ειχα χρονο για ταξιδια δεν ειχα χρηματα κι οταν ειχα χρηματα δεν ειχα χρονο...φτανοντας ομως στα σαραντα μου και συνειδητοποιωντας οτι η ζωη τρεχει αποφασισα να βρω λυση και να καμω αυτο που λατρευω...ταξιδια, πολλα ταξιδια...
την Ελλαδα θαρρω τη ρουφηξα αν και ειναι ανεξαντλητη..τωρα θελω εξωτερικο..
Βρηκα λοιπον χρονο βρηκα και χρηματα και ειμαι ετοιμη...μμμμ καλη παρεα ομως???
Αφετηρια μου λοιπον στο ταξιδι της ζωης μου οι εμπειριες σας.....θα σας διαβασω ολους το υποσχομαι!!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.108
:welcome2: angikok!!!
Να ΄ξερες πόσες φορές έχω σκεφτεί το ίδιο..... όταν υπάρχει ο χρόνος δεν υπάρχει το χρήμα, όταν υπάρχει το χρήμα δεν υπάρχει ο χρόνος κ.λ.π. ......Το καλό είναι ότι πήρες την απόφαση! Καλά ταξίδια σου εύχομαι!!!
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Καλως ήρθες angikok!
Αγάπη για ταξίδια... ήρθες στο σωστό μέρος! :D

Καλή αρχή και στα ταξίδια εξωτερικού. Για Συρία και Ιορδανία υπάρχουν πολλοί στο site που μπορούν να σε βοηθήσουν αν χρειαστείς κάτι! Ξεκίνα με τις ιστορίες τους για ιδέες!!
Καλά ταξίδια!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλώς όρισες! Μη νομίζεια και εμείς οι "παλιοί" νιώθουμε εξίσου τυχεροί που υπάρχει αυτό το site.
Για να διευκολυνθείς στην αναζήτησή σου για πληροφορίες σε σχέση με Συρία- Ιορδανία, άνοιξε ένα νέο θέμα στο τμήμα "αναζήτηση πληροφοριών" με τίτλο "Πληροφορίες για Συρία- Ιορδανία" και μέσα αναπτύσσεις τον προβληματισμό σου. (μεμονομένος ή οργανωμένος - πόσες ημέρες- τι ναμην χάσω) και ούτω κάθε εξής, οτι απορία έχεις. Είναι έτσι πιο εύκολο για ανθρώπους που γνωρίζουν να απαντήσουν στις απορίες σου να μπορέσουν να το δουν και να απαντήσουν οργανωμένα. Φυσικά κάνε πρώτα ένα καλό ξεσκόνισμα στις πληροφορίες που ήδη υπάρχουν ώστε καταρχήν να κατατοπιστείς καλύτερα.
 

angikok

Member
Μηνύματα
16
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Πετρουπολη (λευκες νυχτες
Σας ευχαριστω πολυ ολους για το καλωσορισμα σας...και για τις οδηγιες σας...Αυτο που θα ηθελα να μαθω για τη Συρια Ιορδανια ειναι αν τελη Μαιου κανει πολυ ζεστη...ειναι αραγε καταλληλη περιοδος για αυτες τις χωρες?
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
:welcome: angikok
Ήρθες στο κατάλληλο φόρουμ,δεν χρειάζονται χρήματα αλλά μόνο χρόνο για να ταξιδέψεις σε όλο τον κόσμο με παρέα φυσικά......... εμάς :D
 

angikok

Member
Μηνύματα
16
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Πετρουπολη (λευκες νυχτες
:welcome: angikok
Ήρθες στο κατάλληλο φόρουμ,δεν χρειάζονται χρήματα αλλά μόνο χρόνο για να ταξιδέψεις σε όλο τον κόσμο με παρέα φυσικά......... εμάς :D
Να ξερες πως χτυπαει η καρδια μου...καθε φορα που βλεπω το πορτοκαλι στο χαρτη ολων σας...με τις χωρες που εχετε επισκευτει....θα σας κολουθω λοιπον!!!!!
 
Μηνύματα
2.490
Likes
3.197
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Σας ευχαριστω πολυ ολους για το καλωσορισμα σας...και για τις οδηγιες σας...Αυτο που θα ηθελα να μαθω για τη Συρια Ιορδανια ειναι αν τελη Μαιου κανει πολυ ζεστη...ειναι αραγε καταλληλη περιοδος για αυτες τις χωρες?
καλώς ηρθες,πηγαινε στις Ταξιδιωτικές Ιστορίες,Ασία,οποτε θα δεις ολα όσα σου χρειάζονται απο οσους εχουμε παει προς τα κει.....Εγώ πηγα μεσα απριλίου,ειχε καλοκαιρινες θερμοκρασίες το μεσημέρι ειδικα ,το βραδυ ηθελε ενα ζακετάκι,ειδικά στην ερημο το βράδυ εκανε .......ψυχρα ηθελε μπουφανάκι
 

tihuana

Member
Μηνύματα
47
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
Καλως ηρθες και απο μενα!Αφου το πηρες αποφαση ...ολα θα γινουν! Καλα ταξιδια να εχεις!;)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Oλοι ειμαστε τυχεροι που εχουμε βρει το σαιτ.
Ελπιζω να βρεις συντομα και καλη παρεα και να ξεκινησεις τα ταξιδια στο εξωτερικο συντομα.
Υπαρχουν και παρα πολλες πιθανοτητες να βρεις παρεα μεσα απο καποιο ταξιδι.

angikok :welcome2:
 

j-pali

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
κουβα
Ταξίδι-Όνειρο
BORA - BORA
Βρηκα λοιπον χρονο βρηκα και χρηματα και ειμαι ετοιμη...μμμμ καλη παρεα ομως???



Γεια σου και από μένα! αν και εγώ ειμαι νέος στο φόρουμ ! θα συμφωνήσω απόλυτα με όσα λες αλλά ακόμα πιο πολύ με το θέμα της παρέας! Δεν ακολουθη κανείς συνήθως ! ή δεν συμπιπτουν οι καταστασεις!
Εξωτερικό δεν έχω πάει και θα ήθελα πολύ ένα τέτοιο ταξίδι, μόνος αξίζει να πας ?
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.108
Βρηκα λοιπον χρονο βρηκα και χρηματα και ειμαι ετοιμη...μμμμ καλη παρεα ομως???



Γεια σου και από μένα! αν και εγώ ειμαι νέος στο φόρουμ ! θα συμφωνήσω απόλυτα με όσα λες αλλά ακόμα πιο πολύ με το θέμα της παρέας! Δεν ακολουθη κανείς συνήθως ! ή δεν συμπιπτουν οι καταστασεις!
Εξωτερικό δεν έχω πάει και θα ήθελα πολύ ένα τέτοιο ταξίδι, μόνος αξίζει να πας ?
Καλωσόρισες j-pali!
Εδώ στο φόρουμ αρκετοί ταξιδεύουν μόνοι και αν τους ρωτήσεις μόνο τα καλύτερα θα σου πούν..... Καλή διάθεση να έχεις και η παρέα βρίσκεται ακόμα και στον προορισμό! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.359
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
Vis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom