παω βρυξελλες βοηθεια

Dimitra gian

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
σε ενα μηνα παω βρυξελλες και ειναι η πρωτη φορα με rayan air και θα ηθελα να με βοηθησετε με μια φωτο ισως πως ειναι μια βαλιτσα των διαστασεων που λεει και ποσο αυστηροι ειναι σε αυτες τις διαστασεις και δευτερον υπαρχει αυτο το σαιτ αλλα ειναι εμπιστο??

http://www.brussels-city-shuttle.com/en/#/


ευχαριστω εκ των προτερων
 

flying Doc

Member
Μηνύματα
200
Likes
378
Το site είναι 1000% αξιόπιστο, το χρησιμοποιώ συνέχεια και μαλιστα το online εισητήριο είναι φτηνότερο από το να το βγάλεις εκείνει την ώρα. Κάνεις την κράτηση, τυπώνεις το εισητήριο και το δείχνεις στον οδηγό.
 

Dimitra gian

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
αχ τελεια σε ευχαριστω πολυ δεχετε και visa electron? αλλα οχι πιστωτικη ??
 
Last edited by a moderator:

Dimitra gian

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
καλοοοο :D ειχα δηλωσει συμμετοχη στο ραντεβου στον αερα που ειχε κανει αλλα δεν κληρωθηκα :( ξερει κανεις που τους πηγαν τελικα?
 

Dimitra gian

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
δεν εχω πιστωτητικη εχω μονο χρεωστικη απο την attica που ειναι viza electron κλινω και hostel αλλα και εισητιρια με αυτη αλλα τωρα για το συγκεκριμενο δεν γνωριζω για αυτο εχω καποιες επιφυλαξεις... ααααα αν τα παρεις απο το αεροδρομιο ποσο κοστιζει chelaroi για βρυξελλες?
 

flying Doc

Member
Μηνύματα
200
Likes
378
H πληρωμή γίνεται με VISA & Mastercard. Θεωρητικά αναγνωρίζει και την electron. Κανε μια δοκιμή, το πολύ πολύ να σου αρνηθεί την κράτηση χωρίς καμία χρεώση.
Online κοστίζει 14€ και στο ταμείο 17€ one way.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.754
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom