ποσα θα δωσετε για τις καλοκαιρινες σας διακοπες

Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
ένας στο χώμα χιλιάδες στον αγώνα. Φίλε τιγκεράκο λίγο αργά ανακάλυψες την φτώχεια και τον πλούτο. Ξέρεις υπάρχει εδώ και χιλιετίες. Α και κάτι ακόμη. Αν τραβήξεις όλο δυτικά, στο τέλος θα βγεις σε ένα μέρος που κάποιοι ονομάζουν Αμερική. Ρε τράβελερ και συ μην τον τσατίζεις. Άκου εκεί Τέλ Αβίβ. Χάθηκαν τα Καμένα Βούρλα.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
...Εγω παλι ακομη ψαχνω το ταξιδι για Εκουαδορ... βρισκω τιμες στα ορια εγκεφαλικου...θερμη παρακληση σε οποιον εχει βρει κατι σχετικο, (λογικες τιμες με αυτη τη χωρα) ας μου πει....με πμ...ευχαριστω!!!!!!!. :D
Aύγουστος από 1.260? και πάνω... για λιγότερα δύσκολα σε βλέπω... χαλάρωσε , πάρε βαθιές ανάσες και θα το γλιτώσεις το εγκεφαλικό...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
ένας στο χώμα χιλιάδες στον αγώνα. Φίλε τιγκεράκο λίγο αργά ανακάλυψες την φτώχεια και τον πλούτο. Ξέρεις υπάρχει εδώ και χιλιετίες. Α και κάτι ακόμη. Αν τραβήξεις όλο δυτικά, στο τέλος θα βγεις σε ένα μέρος που κάποιοι ονομάζουν Αμερική. Ρε τράβελερ και συ μην τον τσατίζεις. Άκου εκεί Τέλ Αβίβ. Χάθηκαν τα Καμένα Βούρλα.

Σταυρο δεν κατάλαβες γιατι πάει Τελ Αβίβ ο traveller και με εκλεκτή παρέα ??? μα φυσικά για να ηρεμήσει τους φίλους μας της χαμας :haha::haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
...Εγω παλι ακομη ψαχνω το ταξιδι για Εκουαδορ... βρισκω τιμες στα ορια εγκεφαλικου...θερμη παρακληση σε οποιον εχει βρει κατι σχετικο, (λογικες τιμες με αυτη τη χωρα) ας μου πει....με πμ...ευχαριστω!!!!!!!. :D
εσύ τον χαβα σου..
δεν ακούς τι λέει το παιδί παραπάνω?? εδώ βαρκούλες χάνονται και η lullu αρμενίζει!!!:D:D
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.540
Likes
7.921
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Aύγουστος από 1.260? και πάνω... για λιγότερα δύσκολα σε βλέπω... χαλάρωσε , πάρε βαθιές ανάσες και θα το γλιτώσεις το εγκεφαλικό...
.... τετοια τιμη εισητηριου βρισκω και για 15 μερες εκει μου τις κοστολογουν αλλα 2900 οποτε το εγκεφαλικο σιγουρο τοχω , κρεβατι σε μοναδα εντατικης ψαχνω τωρα!!!!!!!!!:)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
.... τετοια τιμη εισητηριου βρισκω και για 15 μερες εκει μου τις κοστολογουν αλλα 2900 οποτε το εγκεφαλικο σιγουρο τοχω , κρεβατι σε μοναδα εντατικης ψαχνω τωρα!!!!!!!!!:)
εγώ θα σου βρώ αλλα θέλω προμήθεια!!!:bleh:
όσο για το εγκεφαλικό δεν γουστάρω να σε νοσηλεύω κατάλαβες??
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.965
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
.... τετοια τιμη εισητηριου βρισκω και για 15 μερες εκει μου τις κοστολογουν αλλα 2900 οποτε το εγκεφαλικο σιγουρο τοχω , κρεβατι σε μοναδα εντατικης ψαχνω τωρα!!!!!!!!!:)
Πέρσι είχε βγάλει 2 ή 3 φορές η Lufthansa Καράκας, με τιμές που κυμαίνονταν από 312 ως 399 ευρώ. Αν ξαναβγάλει κάτι τέτοιο, δες μήπως το συνδυάσεις έτσι...
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.540
Likes
7.921
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Πέρσι είχε βγάλει 2 ή 3 φορές η Lufthansa Καράκας, με τιμές που κυμαίνονταν από 312 ως 399 ευρώ. Αν ξαναβγάλει κάτι τέτοιο, δες μήπως το συνδυάσεις έτσι...
.. .. αυτο ψαχνουμε και εχουμε καθυστερησει για την ολοκληρωση του προγραμματος.. βρηκαμε με lan απο Μαδριτη ως Κιτο 750 βαλε και 350 περιπου Χανια -Μαδριτη... ελπιζω .. παντως οι τιμες για εκει εχουν αμερικανοποιηθει... 3 μερες με ποταμοπλοιο καταβαση στο Αμαζόνιο απο 850 δολαρια, αν μεινεις σε Lodge 3 μερες απο 1200..και παει λεγοντας.............. :pΠρος το παρον φευγω για Αιθιοποια μια 15 μερες και οταν γυρισω με το καλο θα το δω εντατικοτερα!!!:D
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Και εσυ βρε Lullu μην τα λες ετσι και Αιθιοποια και Εκουαντορ και παθει το εγκεφαλικο ο tigerakos!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.237
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
4 σελίδες άσχετα μηνύματα διαγράφηκαν, ελπίζω να είναι αρκετό αυτό για να επανέλθει το θέμα on topic.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.276
Μηνύματα
885.940
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom