ποσα θα δωσετε για τις καλοκαιρινες σας διακοπες

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Πόσο διαρκεί βρε Λύδα αυτή η βόλτα με το ιστιοφόρο; Είναι πολύ καλή ως ιδέα, ειδικά για τα Ιόνια. Πες μας πληροφορίες.
22 ημερες, το Ιονιο ειναι μια καλη επιλογη για οσους δεν αντεχουν τα πολλα μποφορ του Αιγαιου.
 

mina77

Member
Μηνύματα
28
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Θα πάμε τέλη Ιούλη για δέκα μέρες στη Μυτιλήνη, όπου θα μένω στο σπίτι μου, οποτε τα έξοδα μας θα ειναι 400 ευρα πηγαινε - ελα (και το τουτου), και οτι φαμε και πιουμε εκει.
Σημερα εκλεισα και εισιτηρια για Κωνσταντινούπολη τον Σεπτέμβρη, για 5 μερες, 260 ευρω/2 ατομα. Ψαχνω για οικονομικο ξενοδοχειο και οτι ξοδεψουμε και κει.
 

Thanasis_v

Member
Μηνύματα
100
Likes
88
Εγώ το καλοκαίρι έχω στάνταρ 3 εβδομάδες τον Αύγουστο, οπότε κάποιο διάστημα θα το περάσω στο Λουτράκι που έχω εξοχικό. Προσανατολίζομαι για Κύθηρα και Αντικύθηρα για 10 μέρες, αλλά δεν έχω ψάξει ακόμα τιμές. Το βασικό έξοδο είναι οι βενζίνες και η διαμονή, αλλά αν μαζευτεί μεγάλη παρέα, θα υπάρχει και η ανάλογη μοιρασιά.
 

dreamer

Member
Μηνύματα
76
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
λατρεμένο Παρίσι ξανά...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία..Γη του Πυρός
29/6-6/7 Ρώμη
4 άτομα
303γιουρος τα εισιτήρια και για τους 4
900 το τετράκλινο
80-100 (απ'ότι είδα) το τραινο για Φλωρεντια αν τελικά θελήσουμε να πάμε
και μετά..............
ο.τι φάμε κι ό,τι πιούμε:roll:

325ευρώ λοιπόν το άτομο χωρις φαι και τα συμπαραμαρτούντα.....


άλλη ένα 10ήμερο στην ελλάδα σχεδιάζουμε, ακόμα όλα είναι υπό αίρεση, με οικονομικό όμως προγραμματισμό όχι πάνω από 2000

Αυτά.........
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
California
Ταξίδι-Όνειρο
Africa overland!!
Εμενα παντως οι διακοπες μου φετος ειναι 1.5 μηνας περιπου στη ΝΑ Ασια και οπως το βλεπω θα μου κοστιζει 1500 ( συν πλην 200 ) ολα μεσα,αεροπορικα,φαγητο,μετακινησεις,ξενοδοχεια etc.Aμα δεν επεφτε και το ευρω α ειμαστε σε καλυτερη κατασταση!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εμενα παντως οι διακοπες μου φετος ειναι 1.5 μηνας περιπου στη ΝΑ Ασια και οπως το βλεπω θα μου κοστιζει 1500 ( συν πλην 200 ) ολα μεσα,αεροπορικα,φαγητο,μετακινησεις,ξενοδοχεια etc.Aμα δεν επεφτε και το ευρω α ειμαστε σε καλυτερη κατασταση!

Μόνο 1.5 μήνα? Καημενούλη μου! Και πότε θα προλάβεις να ξεκουραστείς?:bleh: Σαφώς και αστειευομαι έτσι! Καλά να περάσεις:cool:
 

tetix

Member
Μηνύματα
46
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινουπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ
εμείς είχαμε κλείσει εδώ και αρκετούς μήνες για Mexico (προ κρισης εποχή). τα αεροπορικά με iberia ήταν γύρω στα 400 το άτομο Αθήνα - Mexico City - Αθήνα. Εκεί έχουμε κλείσει να μείνουμε 5 μέρες Cancun, 5 Acapulco και 2 Mexico City (14 μέρες συνολικά όλο το ταξίδι). Μέσα στο Mexico έχουμε κανονίσει να κινηθούμε αεροπωρικώς, οι αποστάσεις είναι τεράστιες, με Mexicana και αυτό βγήκε γύρω στα 100 το άτομο. Τα ξενοδοχεία μας είναι πάρα πολύ καλά και μας στοίχισαν 300 το άτομο. Συνολικά το ταξίδι υπολογίζω να φτάσει κάτω από 1500 το άτομο!:clap:
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
2 ατομα Κουβα 6-17/7/2010
εισητηρια1600 ευρω air france
διαμονη 310 ευρω
τρεχ. εξοδα 500 ευρω
συνολο 1205 εκαστη
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
Ολοκλήρωσα και εγώ το καλοκαιρινό μου πρόγραμμα.
Ισλανδία -Νέα Υόρκη-Μεξικό και Μπελίζ-Λας Βέγκας και απο εκεί οδικώς Σαν Φρανσισκο-Τορόντο .Συνολο 1 μήνας και τιμή 2900 τα αεροπορικά (14 πτήσεις) και 2300 τα ξενοδοχεία (27 διανυκερεύσεις) για δύο άτομα.
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Ολοκλήρωσα και εγώ το καλοκαιρινό μου πρόγραμμα.
Ισλανδία -Νέα Υόρκη-Μεξικό και Μπελίζ-Λας Βέγκας και απο εκεί οδικώς Σαν Φρανσισκο-Τορόντο .Συνολο 1 μήνας και τιμή 2900 τα αεροπορικά (14 πτήσεις) και 2300 τα ξενοδοχεία (27 διανυκερεύσεις) για δύο άτομα.
!! Σαν να λεμε,για καφε στην Πλακα :D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Όλα της ... "Πλάκας" είναι του Τουμπιώτη! :haha: Νά'σαι καλά ρε φίλε!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
2 ατομα Κουβα 6-17/7/2010
εισητηρια1600 ευρω air france
διαμονη 310 ευρω
τρεχ. εξοδα 500 ευρω
συνολο 1205 εκαστη
μια χαρά σε βρίσκω, και πέτυχες και 800 ευρώ με airfrance
Ιουλιο μηνα !!!
καλά να περασετε ....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom