ποσα θα δωσετε για τις καλοκαιρινες σας διακοπες

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Λοιπον εχουμε και λεμε.Φετος εχει διακοπες Ιουνιο στην Ροδο για μια εβδομαδα και θα ειμαστε 4 ατομα.
Αρτα-Αθηνα-Αρτα με το αυτοκινητο θελουμε 120 ευρω(βενζινη-γεφυρα-διοδια)
Parking στο αεροδρομιο 70
Αεροπορικα εισητηρια 360
Αυτοκινητο να νοικιασουμε 200
και η βιλλα 1100
συνολο τα 4 ατομα 1850
το ζευγαρι 925 θα παρω και 700 ευρω να χαλασω και τελος.
Βρε σαν πολλα ειναι τελικα.
 

nmavra

Member
Μηνύματα
62
Likes
16
Λοιπον εχουμε και λεμε.Φετος εχει διακοπες Ιουνιο στην Ροδο για μια εβδομαδα και θα ειμαστε 4 ατομα.
το ζευγαρι 925 θα παρω και 700 ευρω να χαλασω και τελος.
Βρε σαν πολλα ειναι τελικα.
Το κοστος ειναι σχετικο με το τί θα κανεις και τί θα σου προσφέρει.
Μπορει να εχεις περασει μια ζορικη χρονια και το μονο που θες να κανεις ειναι να αραξεις σε μια βιλα οπως λες και να χαλαρωσεις, η αξια της λοιπον ειναι ανεκτιμητη. Στο συνολο για Ροδο ακουγεται ακριβο, αλλα αν αυτο θελεις να κανεις απολαυσε το και μην το σκεφτεσαι.. :)
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Aυτος θα ειναι ο παραδεισος μου για μια εβδομαδα
Holiday Lettings - Photos for Villa rental in Rhodes, Aegean Islands - Home 87477
ΑΑΑΑΑ επειδη το ξεχασα μαλλον θα παω και 4-5 μερες Σπετσες αφου μας περιμενει σπιτι 200 τετραγωνικα και μηχανακι φυσικα ολα τζαπα.Αρα καμμια 300 ευρω και για εκει.
 

Julia21r

Member
Μηνύματα
29
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Nuremberger
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Γειά σας και απο εμένα...
επόμενος προορισμός Ρόδος-Σύμη...
120 Ε αεροπορικά απο Ηράκλειο - Ρόδο και επιστροφή υπολογίζω 50 Ε απο Ρόδο - Σύρο (με Super Fast..ίσως λέω και πολλά γιατί βγάζω και φοιτητικό..)
(σπίτι ήδη υπάρχει) οπότε...400 Ε για προσωπική χρήση και φύγαμεεεεεεεεε!!!!!
 

vasilaki

Member
Μηνύματα
93
Likes
26
εμεις θα παμε (πρωτα ο θεος) τοσκανη το σεπτεμβριο 2 ενηλικες με το διχρονο αγορακι μας.

αεροπορικα 226? με easyjet
διαμονη σε διαμερισμα για 7 νχτ 310?
αυτοκινητο180?

τα δυο πρωτα τα εχω κλεισει εδω και 2 βδομαδες ισως γι'αυτο να ειναι τοσο οικονομικα.
Επειδη με ενδιαφέρει και μένα για Τοσκάνη, θα μπορούσες να μου πεις πληροφορίες για το που έκλεισες διαμονή και με ποια εταιρεία αυτοκίνητο. Εγω έχω κοιτάξει την Budget που μου φαίνεται καλή. Ευχαριστώ.
 

gps vagelis

Member
Μηνύματα
160
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ-NO MONEY
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΡΑΖΙΛΙΑ
Ενα χιλιαρικο για 1 εβδομαδα για Μοναχο τον Αυγουστο και αυτα με πολυ δυσκολια.Πιστευω ομως οτι και στην Ελλαδα τα ιδια θα ξοδευα...
 

toeraki

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
πω πω, δύσκολα τα πράγματα φέτος...ειδικά για μας τους φοιτητές...και δη εργαζόμενους...
 

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
εαν πανε ολα καλα μεχρι τον αυγουστο, δίνω 170 το πλοίο για ancona, καρφί για Thiersee, Αυστρία και με 260 ευρω για 7 μερες σε αυτο to Hotel της φοτο, ειμαι σε 40 λεπτα σε μοναχο ιντσμπουρκ σαλτζμπρουκ Grosglockner
 

Attachments

  • 107,6 KB Προβολές: 68

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom