Κούβα προγραμμα ταξιδιου

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
καλησπερα και καλες γιορτες σε ολους!!!
θα ηθελα να μου πειτε πως σας φαινεται το παρακατω πακετο για κουβα

αεροπορικα εισιτηρια + φοροι
διαμονη σε ξενοδοχειο για 2 νυχτες στην μαδριτη με ολοημερη διανυκτερευση
διαμονη σε ξενοδοχειο 3 αστερων στην αβανα για 9 νυχτες με πρωινο
μεταφορικα απο και προς αεροδρομιο της αβανας
ολοημερη εκδρομη σε βινιαλες-πιναρ ντελ ριο και γευμα σε τοπικο εστιατοριο
ξεναγος για 1 ημερα σε αβανα
βιαζα κουβας και ασφαλεια αστικης ευθυνης

η τιμη για το πακετο ειναι 1300 ευρω ενω εχουμε σκοπο μια μερα να κανουμε, εκτος προγραμματος, μια εκδρομη σε καποια αλλη πολη της κουβας (βαραδερο?).Α και η αεροπορικη εταιρια ειναι η ιμπερια!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Α και η αεροπορικη εταιρια ειναι η ιμπερια!
εκτός που είναι χαλια, δεν έχει ανακοινώσει ότι σταματα το δρομολόγιο προς Κούβα? και αυξανει τα δρομολόγια αντίστοιχα η Air Europa..
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
διαμονη σε ξενοδοχειο 3 αστερων στην αβανα για 9 νυχτες με πρωινο
μεταφορικα απο και προς αεροδρομιο της αβανας
Αρχικά να ρωτήσω, 9 μέρες τι θα κάνεις, θα είσαι στην Αβάνα; Για διευκρίνησέ το μας λίγο να καταλάβουμε και συνεχίζουμε...
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
Αρχικά να ρωτήσω, 9 μέρες τι θα κάνεις, θα είσαι στην Αβάνα; Για διευκρίνησέ το μας λίγο να καταλάβουμε και συνεχίζουμε...
σας μεταφερω το προγραμμα οπως μας το εχουν μοιρασει!προφανως θα εχουμε το ελευθερο για 9 μερες να κανουμε και να παμε οπου θελουμε με τον περιορισμο οτι η διαμονη μας ειναι στην αβανα!
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
εκτός που είναι χαλια, δεν έχει ανακοινώσει ότι σταματα το δρομολόγιο προς Κούβα? και αυξανει τα δρομολόγια αντίστοιχα η Air Europa..
την εκδρομη την οργανωνει το πολυτεχνειο κρητης και η εταιρια ειναι η ιμπερια!εχουν γινει οι προκρατησεις αεροπορικων εισιτηριων απο το πρακτορειο το οποιο εχει αναλαβει την εκδρομη!
απο προσωπικη εμπειρια εχω ταξιδεψει 3 φορες με ιμπερια χωρις τιποτα μεμπτο εκτος του οτι δεν μοιραζουν γευμα!ευελπιστω σε τετοιο ταξιδι να προσφερουν κατι!
:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
την εκδρομη την οργανωνει το πολυτεχνειο κρητης και η εταιρια ειναι η ιμπερια!εχουν γινει οι προκρατησεις αεροπορικων εισιτηριων απο το πρακτορειο το οποιο εχει αναλαβει την εκδρομη!
απο προσωπικη εμπειρια εχω ταξιδεψει 3 φορες με ιμπερια χωρις τιποτα μεμπτο εκτος του οτι δεν μοιραζουν γευμα!ευελπιστω σε τετοιο ταξιδι να προσφερουν κατι!
:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
Καλά το ποιος έκανε την κράτηση λίγη σημασία έχει από τη στιγμή που η Iberia έχει ανακοινώσει ότι δεν θα πετά πλέον εκεί.
Μήπως να το ψάχνατε λίγο?

Υ.Γ:Από 31 Μαρτίου τέλος η Αβάνα από την Iberia.
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Tι ημερομηνίες ειναι το ταξιδι ;
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
κλασικά, εκδρομή οργανωμένη από το πανεπηστήμιο. όπως σε εμάς, που τους πήγαν 4 μέρες Πράγα, και δε τους έδειξαν ούτε γέφυρα καρόλου, ούτε το κάστρο ;)
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
κλασικά, εκδρομή οργανωμένη από το πανεπηστήμιο. όπως σε εμάς, που τους πήγαν 4 μέρες Πράγα, και δε τους έδειξαν ούτε γέφυρα καρόλου, ούτε το κάστρο ;)
νομιζω οτι εδω κανεις λαθος!το τι θα δεις η οχι σε ενα ταξιδι εξαρταται απο εσενα!γι αυτο κι εχουμε τις 8 απο τις εννεα ημερες ελευθερες για το προγραμμα μας!!!οποτε μπορουμε να επιλεξουμε που θελουμε να παμε και τι να δουμε!
ωστοσο για την ωρα κανεις δεν εχει απαντησει στο πως βλεπει την τιμη της εκδρομης σε σχεση με αυτα που προσφερει!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
όταν το πρόγραμμα σου γράφει ξεναγός και εξερευνήση την πόλη, απαιτώ να τα δω. Εφόσον αυτοί που το οργάνωσαν τους πήγαν μόνο σε κλαμπ και εστιατόρια της κακιάς ώρας, ε έπεσε κάποια μιζούλα. Τότε γράφεις μεταφορά και διαμονή στην Πράγα, και όχι εκδρομή ;)
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ταξίδι-Όνειρο
Κάθε επόμενο!
συμφωνω απολυτα με οσα γραφεις!αυτο που θελω να τονισω ειναι οτι αν εισαι σαν το προβατο που πας για σφαγη και σε κανουν οτι θελουν και σε πανε οπου γουσταρουν ειναι και δικο σου φταιξιμο γιατι μπορεις να βρεις πληροφοριες απο τους οδηγους, απο το ιντερνετ κ.λ.π. και να οργανωσεις το ταξιδι σου οπως το θελεις εσυ!
ποτε μου δεν εχω συμμετασχει σε καποιο γκρουπ αλλα τωρα για κουβα μιας και με την παρεα το λεγαμε καιρο, και ψιλοδισταζαμε να το προχωρησουμε εκατσε αυτη η εκδρομη που ειναι, θεωρω, σε καλη τιμη, και σου δινει τη δυνατοτητα για 8 μερες να κανεις το δικο σου προγραμμα!κανεις δε θα μου επιβαλλει να παμε στο ταδε μαγαζι η στο τροπικανα η οπουδηποτε δεν εχω ορεξη και εμπιστοσυνη να παω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.467
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom