πρωταγωνιστες

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
αυυτη την ωρα προβαλλεται σε επαναληψη στο mega η εκπομπη του Σταυρου Θεοδωρακη με θεμα το τεραστιο προβλημα της εγκαταλειψης βρεφων.Αξιζει να ριξουμε μια ματια και ισως περισσοτερο να δρασουμε σε ολα τα επιπεδα
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Την ειχα δει την εκπομπη....τα λογια ειναι περιττα....απο την στιγμη που μια μανα εγκαταλειπει ενα μωρο που το φερνει στον κοσμο με δυσκολια και πονο....τι να πουμε απο εκει και περα......
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Την είδα για δεύτερη φορά, δεν έχω λόγια!
δεν έχω παιδιά να ξερω πως νιώθει κανείς, αλλά δεν μπορεί να μη σφιχτεί το στομάχι σου βλέποντας την εκπομπή!
ιδίως για να νεογνά με στερητικό σύνδρομο, λόγω του ότι οι μητέρες τους έκαναν χρήση ηρωίνης κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης.. δεν ξέρω τι να πω πραγματικά
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
το μονο που μπορει να πει κανεις ειναι οτι πρεπει να διωξουμε τις προκαταληψεις και να ειμαστε με ανοικτα τα ματια και τα μυαλα
 

zante

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε?
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Εγώ έχω να πω ένα πράγμα μόνο: μπράβο στο Σταύρο Θεοδωράκη! Να λέμε που και που και μια καλή κουβέντα, γιατί συνήθως για την ελληνική τηλεόραση, δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ θεωρώ ότι έχει πάρει μία μεγάλη κατρακύλα.....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
μα και η ωρα που βαζουν αυτες τις εκπομπες ειναι απαγορευτικη για τους περισσοτερους!!αντι να τις βαζουν κατα τις 9-10, μας σερβιρουν τον λακη τον γλυκουλη,την λιτσα κομ....
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
απλα, σοκαριστικο..αυτο μονο..
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
Την εκπομπή δεν την είδα,αλλά σας κάνω μια ερώτηση σε ένα μήνα θα είναι πολλοί (απ΄αυτούς που την είδαν)αυτοί που θα την θυμούνται;
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Την εκπομπή δεν την είδα,αλλά σας κάνω μια ερώτηση σε ένα μήνα θα είναι πολλοί (απ΄αυτούς που την είδαν)αυτοί που θα την θυμούνται;
οχι βεβαια..αυτο ειναι το μονο σιγουρο..και ειναι απλα μια εκπομπη..
μια εκπομπη ειναι ικανη να προβαλλει προβληματα της κοινωνιας, οχι να τα λυσει..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Την εκπομπή δεν την είδα,αλλά σας κάνω μια ερώτηση σε ένα μήνα θα είναι πολλοί (απ΄αυτούς που την είδαν)αυτοί που θα την θυμούνται;
εε τοτε να μην προβαλλουμε κανενα θεμα,μηδενιστη διδυμε!!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
εε τοτε να μην προβαλλουμε κανενα θεμα,μηδενιστη διδυμε!!!
οχι!!!αλλο προβολη και αλλο δραση και επιλυση!!δεν ειναι δουλεια των εκπομπων να επιλυουν τα προβληματα!

υγ:christian ηταν να μην σε καταλαβουν..τωρα την εβαψες!
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
95
οχι βεβαια..αυτο ειναι το μονο σιγουρο..και ειναι απλα μια εκπομπη..
μια εκπομπη ειναι ικανη να προβαλλει προβληματα της κοινωνιας, οχι να τα λυσει..
Το κακό σε όλη την υπόθεση είναι ότι αυτός που πρέπει να λύσει τα προβλήματα είναι ο ίδιος που τα δημιουργεί(ο νοών νοείτο)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.051
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom