ρομαντικο διημερο αγιου βαλεντινου.

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Συγνώμη τωρα ειναι ρομαντικό αυτο ; Να πανε να φάνε κρέατα ;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Βουκολικόν ρομάντζον μανδάμ! Εσάς η Γκόλφω δεν σας ήρεσεν;
Νταξει οπως την βρίσκει κανεις , αν θέλουν να κυλιουνται στα χορταρια , γούστα ειναι αυτα :p
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Συγνώμη τωρα ειναι ρομαντικό αυτο ; Να πανε να φάνε κρέατα ;
Η τοποθεσία είναι πολύ ωραία και είναι και δίπλα στη Λάρισα. Το μέρος γενικά είναι πολύ ωραίο, είναι καλό για όσους θέλουν κάποια απομόνωση, έχει πολλές και ωραίες διαδρομές μέσα στη φύση και είναι και κοντά όπως γράφω στον Π.Παντελεήμονα για μία βόλτα στο μπαμ!

Δεν είναι ρομαντική μία πιατέλα με παιδάκια με κρεατάκι καθαρό, ντόπιο. Ή μία τηγανιά αγριογούρουνο από τις πλαγιές του Ολύμπου; Δεν υπάρχει κάτι ρομαντικότερο!
 

kaithstarla

Member
Μηνύματα
53
Likes
2
Χαχαχα με κανατε και γελασα με τους ωραιους διαλογους σας..ειπαμε καθε προταση δεκτη..εγω θα τα ψαξω ολα και καπου θα καταληξω.εξαλλου ενα μηνα εχω ακομα.ο φιλος μου ειναι φοιτητης στη λαρισα και τοτε θα βρισκομαι εκει οποτε αυτη η καλιπευκη δεν ξερω καν κατα που πεφτει..θα αρχισω απο ενα χαρτη και μετα θα δω πληροφοριες.οσο για τα κρεατα............ποιος δεν ειναι λατρης του καλου φαγητου?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.400
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Καλά ρε με τρολαρετε και πατάτε και οι δύο like; Ντροπή σας:haha:
Η τελευταια παραγραφος σου ηταν αψογη. Το ρομαντζο περναει απο το στομαχι πρωτα...νηστικο αρκουδι δεν...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Η τελευταια παραγραφος σου ηταν αψογη. Το ρομαντζο περναει απο το στομαχι πρωτα...νηστικο αρκουδι δεν...
Αφού συμφωνεί και η topic strater δεν έχουμε να πούμε κάτι περισσότερο! Αν και από τα πολλά παιδάκια και όλα τα σχετικά βλέπω μετά να πέφτουν για ύπνο αντί για ρομαντικές στιγμές!
 

kaithstarla

Member
Μηνύματα
53
Likes
2
Λες?αν και δεν μπορουμε ν' αντισταθουμε στη θεα ενος λαχταριστού γουρουνόπουλου....παντως απ το λίγο που είδα μας κόβω για πήλιο απλά στη μακρινίτσα δεν έχει το είδος του καταλύματος που ζητάω..στην πορταριά έχει πιο ωραία...αν και ακόμα είμαι κολλημένη με το iakovakis suites and spa..μακάρι μόνο τέτοια να ναι τα ζόρια μας.. χαχα
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Η τελευταια παραγραφος σου ηταν αψογη. Το ρομαντζο περναει απο το στομαχι πρωτα...νηστικο αρκουδι δεν...
Ναι ειδικα οταν εχουν πεσει τα σκορδα στη γουρουνοπουλα.... πολυ ρομαντικο!
Κ η οισοφαγικη παλινδρόμηση κατα την διαρκεια τουυυυυ ρομαντσου
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Αν αποφασίσετε να πάτε Πήλιο ένα είναι ΤΟ μέρος: Τσαγκαράδα! Μαγεία! Πορταριά ούτε απ' έξω :D. Βέβαια με ΚΤΕΛ είναι σκότωμα.Αν και από Λάρισα είναι πιο βολικά να πάτε Τρίκαλα. Θα προσπεράσετε την Ελάτη και το Περτούλι και τσουπ φτάσατε Νεραϊδοχώρι (όνομα και πράγμα).

Δεν είναι ρομαντική μία πιατέλα με παιδάκια με κρεατάκι καθαρό, ντόπιο. Ή μία τηγανιά αγριογούρουνο από τις πλαγιές του Ολύμπου; Δεν υπάρχει κάτι ρομαντικότερο!
Συμφωνώ!
Να με ταϊζει ο καλός μου στο στόμα το παϊδάκι, αφού πρώτα έχουμε κάψει τις θερμίδες μας... Ανεκτίμητο!
 
Last edited by a moderator:

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
Ναι ειδικα οταν εχουν πεσει τα σκορδα στη γουρουνοπουλα.... πολυ ρομαντικο!
Κ η οισοφαγικη παλινδρόμηση κατα την διαρκεια τουυυυυ ρομαντσου
Δε βάζουμε σκόρδα εμείς αγαπητή, φροντίζουμε τις κυρίες με μία μυστική συνταγή:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.303
Μηνύματα
887.428
Μέλη
38.975
Νεότερο μέλος
NICK TZANETAKIS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom