συνδέσεις internet ...τι συνιστάτε??

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
...μια φιλη μου, θελει να κοψει την συνδεση με την forthnet εδω και ενα χρονο και το τηλεφωνο εξυπηρέτησης για το συγκεκριμενο ζητημα, δεν απαντησε ποτε!!! εστειλε φαξ, τιποτα... εγω παλι με τα χιλια προβλήματα, (λογω περιοχης και εμβελειας), εχω connexx, ξερετε την σιγουρια του ΟΤΕ, τουλαχιστον τους βρισκω, τους πιεζω και λυνεται το προβλημα μου, παρόλο που ειναι συχνο φαινομενο. Το θεμα ειναι οτι πλέον αισθάνομαι...χωρις χερι... μολις κοπει η συνδεση, στερητικο συνδρομο...
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
εγω απο το 1999 εχω οτενετ και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.δεν βλεπω το λογο να την αλλαξω.τωρα ειμαι στα 2Mbps αλλα συντομα βλεπω να τη παω στα 24.εχω στο γραφειο 24αρα και εχω παθει με τη ταχυτητα της.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
...μια φιλη μου, θελει να κοψει την συνδεση με την forthnet εδω και ενα
..
vz περαστικά ...εντριβούλα????
λοιπόν σχετικά με forthnet έχει αναβαθμιστεί πλήρως ...κανένα πρόβλημα ...το double play ειναι φοβερό και οικονομικο ..τώρα έχουν ανοίξει παντού κεντρικά καταστήματα και λόγω ανταγωνισμού δείχνουν τον καλύτερο εαυτο ...( δεν κάνω διαφήμηση)..;)
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.921
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
λοιπόν σχετικά με forthnet έχει αναβαθμιστεί πλήρως ...κανένα πρόβλημα ...το double play ειναι φοβερό και οικονομικο ..τώρα έχουν ανοίξει παντού κεντρικά καταστήματα και λόγω ανταγωνισμού δείχνουν τον καλύτερο εαυτο ...( δεν κάνω διαφήμηση)..;)
άσε τα σάπια Κρητικοπούλα,,,:bleh:
η φορθνετ, αν δεν απατώμαι κρητικών συμφεροντων δεν είναι;
αν δεν παινέψεις το σπίτι σου....:haha:


και εγώ απο φορθνετ ψωνίζω ιντερνετ,,,
αλλά σκέτο, το double play δεν το εμπιστευομαι ακόμη!!!
προβλήματα εως σημερα, απειροελάχιστα!
Δοξα τω Θεώ!
:cool:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
άσε τα σάπια Κρητικοπούλα,,,:bleh:
η φορθνετ, αν δεν απατώμαι κρητικών συμφεροντων δεν είναι;
αν δεν παινέψεις το σπίτι σου....:haha:

:cool:
thano φιλάω σταυρό !!! ούτε ήξερα τι συμφερόντων ειναι ...απλώς ήθελα να φύγω απο τα πάγια του οτε,άνοιξε στα χανιά΄επίσημο γραφείο ,εγγυήθηκαν οι μάγκες για καλή δουλεια ,και χτύπα ξύλο.....:p:p
τώρα που ξέρω όμως !!!!αλοίμονό τους !!!!:shock::mad::mad::mad:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
η forthnet ηταν κρητικων συμφεροντων με εδρα τις μοιρες ηρακλειου.σημερα οιστευω οτι εχει αλλαξει το ιδιοκτησιακο καθεστως
 

taver

Member
Μηνύματα
12.499
Likes
29.142
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
η forthnet ηταν κρητικων συμφεροντων με εδρα τις μοιρες ηρακλειου.σημερα οιστευω οτι εχει αλλαξει το ιδιοκτησιακο καθεστως
Η έδρα της Forthnet ήταν ανέκαθεν στις εγκαταστάσεις του FORTH (Foundation of research and technology Hellas) στο Ηράκλειο (Δήμος Ηρακλείου). Τα τελευταία χρόνια τα γραφεία της και η διοίκηση της εταιρίας έχουν μεταφερθεί στην Αθήνα.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
εγω πριν μια εβδομαδα εβαλα connex φοιτητικο!!ειναι 15 ευρω το μηνα για ταχυτητα 8αρα!!και ασυρματο μοντεμ δωρο!!πιο πριν ειχα την μακαριτισσα την αλτεκ!!ηταν πολυ οικονομικη,9ευρω το μηνα για την ελαχιστη ταχυτητα, αλλα το τμημα εξυπηρετησης της ηταν απλα τραγικο!περιμενες μια ωρα στην αναμονη για να το σηκωσει καποιος αγενεστατος υπαλληλος,που αφου ακουσει το παραπονο σου να σου πει οτι "για ολα φταιει ο οτε" και αν επιμεινεις ζητωντας εξηγησεις να στο κλεισει στην μουρη..ω ναι!!!
οσο για την φορθνετ, εχω ακουσει και εγω τα χειροτερα!φιλοι που την εχουν μου λενε οτι δεν πιανουν ποτε την μεγιστη ταχυτητα, ουτε καν την πλησιαζουν!!
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Εχω σύνδεση HOL και την επέλεξα μετά την απαράδεκτη TELLAS. Νόμιζα ότι θα ήταν καλύτερα αλλά έπεσα έξω... Το ίντερνετ είναι απαράδεκτα αργό, το τηλέφωνο τις περισσότερες φορές δεν χτυπάει όταν με καλούν και τώρα τελευταία κάνει και παράσιτα. Οταν τους πήρα τηλ. για να παραπονεθώ μου είπαν ότι δεν βλέπουν κάτι το περίεργο. Μήπως είμαι τρελή και ακούω θορύβους?:rolleyes:
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Στο σπιτι εβαλα πριν 1 μηνα forthneτ τηλεφωνο και ιντερνετ πανε σφαιρα. Στο γραφειο εχω οτε πληρωνω περισσοτερα και το ιντερνετ ειναι πιο αργο
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
εχω εδώ και ενάμισυ χρόνο forthnet..double play..δεν εχω ειλικρινά κανένα προβλημα.μόνο το δωρεάν Modem τα επαιξε στο χρόνο...αλλα λογω της διετούς εγγύησης μου το άλλαξαν αμέσως.
περιοχη αγίας παρασκευης αθήνα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.277
Μηνύματα
886.051
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom