συνταξιδιωτης

angelogreece

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλησπέρα σας...μου αρέσουν πολύ τα ταξίδια και θέλω να κάνω τουλάχιστον 4 το χρόνο στο εξωτερικό..κάθε ένα από 3 εβδομάδες..το πρόβλημά μου είναι ότι δε μπορώ να βρω φίλους να με ακολουθήσουν, γιατί δυσκολεύονται οικονομικά..το επόμενο ταξίδι που θέλω να κάνω είναι Αργεντινή και θα είναι στις αρχές Οκτώβρη...θα προτιμούσα να μην παω μόνος ..οπότε, όποιον τον ενδιαφέρει να έρθει μαζί μου..καλοδεχούμενος/η...ευχαριστώ
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.398
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
θέλω να κάνω τουλάχιστον 4 το χρόνο στο εξωτερικό..κάθε ένα από 3 εβδομάδες..το πρόβλημά μου είναι ότι δε μπορώ να βρω φίλους να με ακολουθήσουν,
Και ουτε θα βρεις.
Δοκιμασε να επικοινωνησεις ομως με το παληκαρι στο λινκ που σου παραθετω, ψοφαει για ταξιδια... George A. Papandreou | Facebook
 

CaveTravel

Member
Μηνύματα
102
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη

angelogreece

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
ευχαριστώ πολύ...δεν είχα καταλάβει ότι η ιστοσελίδα έγινε για να δουλεύουμε τον κόσμο..μάλλον μπήκα σε λάθος site..
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Μα εισαι σοβαρος? Πιστευεις πως υπαρχουν πολλοι που θα λειψουν απο τις δουλειες τους 4 φορες το χρονο επι 3 βδομαδες για να ταξιδεψουν με εναν αγνωστο? Ουτε για ημερησια εκδρομη δεν θα το ρισκαρα.
 

angelogreece

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
δε νομίζω να σου έστειλα προσωπική πρόσκληση...δε μπορώ να καταλάβω προς τι ο χλευασμός και η επίθεση..!!!???
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
δε νομίζω να σου έστειλα προσωπική πρόσκληση...δε μπορώ να καταλάβω προς τι ο χλευασμός και η επίθεση..!!!???
Ξεκόλλα. Πλακίτσα κάνει ο άνθρωπος. Βγάλε και το δικό σου χιούμορ από δίπλα να κάνουνε παρέα...
 

angelogreece

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
εαν απαντήσω με τον ίδιο τρόπο μάλλον παρεξήγηση θα γίνει και όχι πλακίτσα...
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Ούτε εδω μέσα θα βρεις πάντως. Άμα έχεις τα φράγκα να κάνεις ταξίδια, πας μόνος σου. Το έχουμε συζητήσει εκτενώς σε άλλο thread το θέμα και τελικα ίσως να μην καταλήξαμε και πουθενα...

Sent from my iPhone using Travel stories
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.431
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom