ταξίδια με αυτοκίνητο.

manizious

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
χαιρετω και γω με την σειρά μου την κοινότητα σας και ελπιζω να αλληλοβοηθηθούμε σε διαφορα θέματα.
εχω ταξιδεψει πολυ ,τον τελευταιο χρονο μονο πηγα ρωσια,κινα ,τουρκια οδικως ,κουβα και τωρα ετοιμαζουμαι για βαλτικες χωρες.
βρισκουμαι πλεον στην ωριμοτητα για ταξιδια με το αυτοκινητο,οχι τοσο ευρωπη αλλα σε δυσκολους προορισμους . καθε προταση αλλα και συμμετοχη δεκτη και βλεπουμε...
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλώς ήλθες κι από μένα και καλά ταξίδια:clap: Δεν μας φτιάχνεις και τον ταξιδιωτικό σου χάρτη; Έχουμε ειδικό γκρούπ για ταξίδια με αυτοκίνητο εδώ http://www.travelstories.gr/group.php?groupid=20 . Θά έχει πολύ ενδιαφέρον να δούμε και για οδικά ταξίδια εκτός Ευρώπης. Σε περιμένουμε λοιπόν.
 
Μηνύματα
159
Likes
43
Maniziousσε καλωσορίζω και εγώ στο Travelstories και στο γκρουπ «Ταξιδευτές με αυτοκίνητο ΙΧ». Απ’ ότι κατάλαβα, με αυτοκίνητο έχεις πάει μόνο Τουρκία ή κάνω λάθος; Θα είχε μεγάλο ενδιαφέρον αν έχεις πάει με το αυτοκίνητο και στη Ρωσία. Μελλοντικά θα τα λέμε καλλίτερα από το Forum του γκρουπ, γιατί απ’ ότι βλέπεις, είμαστε πολύ λίγα μέλη του Travelstories, που αγαπάμε τα ταξίδια με αυτοκίνητο ΙΧ ή με μοτοσικλέτα._
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.224
Μηνύματα
884.289
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom