ταξιδευτης

GIANNIS SM

Member
Μηνύματα
18
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Καλησπερα σε ολους τους συνταξιδιωτες.
Πριν απο λιγες μερες ψαχνωντας πληροφοριες για καποιο ταξιδι που ετοιμαζω για πρωτη φορα στην Κωνσταντινουπολη γυρω στις 20 Σεπτεμβρη γνωρισα το travelstories, εντυπωσιαστικα απο τις πληροφοριες και φυσικα απο τις φωτο.
Διαβασα τοσα πολλα, αν και καποια σε γενικες γραμμες τα γνωριζα, αλλα ουσιαστικες πληροφοριες μου ηταν παντελος αγνωστες πραγμα που με βοηθουν παρα μα παρα πολλυ.
Ευχωμαι σε ολους εδω πολα και καλα ταξιδια γεματα εμπειριες, εικονες αναμνησεις που να κρατησουν μια ζωη.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.434
Likes
14.426
Καλησπερα σε ολους τους συνταξιδιωτες.
Πριν απο λιγες μερες ψαχνωντας πληροφοριες για καποιο ταξιδι που ετοιμαζω για πρωτη φορα στην Κωνσταντινουπολη γυρω στις 20 Σεπτεμβρη γνωρισα το travelstories, εντυπωσιαστικα απο τις πληροφοριες και φυσικα απο τις φωτο.
Διαβασα τοσα πολλα, αν και καποια σε γενικες γραμμες τα γνωριζα, αλλα ουσιαστικες πληροφοριες μου ηταν παντελος αγνωστες πραγμα που με βοηθουν παρα μα παρα πολλυ.
Ευχωμαι σε ολους εδω πολα και καλα ταξιδια γεματα εμπειριες, εικονες αναμνησεις που να κρατησουν μια ζωη.
Καλώς ήρθες και καλά ταξίδια:lol:

Για την Κωνστντινούπολη έχει πολλές πληροφορίες που καλύπτουν κάθε τρόπο ταξιδιού.Καλά να περάσεις.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γεια σου ,καλως ορισες και απο μενα.Να εχεις καλη παραμονη στο φορουμ.
 

GIANNIS SM

Member
Μηνύματα
18
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Κλεοπατρα ευχαριστω για το μυνημα και τις ευχες σου απο καρδιας.
Ευχωμαι το ιδιο, πολλα και καλα ταξιδια, εξαλου τα ταξιδια εκτος απο διασκεδαση ειναι και γνωση ειναι και εμπειριες.
Οσο για την παραμονη εδω, και εγω αυτο θελω να πιστευω οτι θα παρω αποψεις συναισθηματα εμπειριες, ακομα και απο χωρες που πιθανον να μην προλαβω ποτε να επισκευτω.
Γιαννης
 

GIANNIS SM

Member
Μηνύματα
18
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Καλώς ήρθες και καλά ταξίδια:lol:

Για την Κωνστντινούπολη έχει πολλές πληροφορίες που καλύπτουν κάθε τρόπο ταξιδιού.Καλά να περάσεις.

Το διαπιστωσα ως προς τις πληροφοριες και πραγματικα καταενθουσιαστικα, εξαλου και αυτος ηταν ο λογος που εχω κολησει στο travelstories.
Ευχωμαι και εγω με την σειρα μου να περνας καλα και οσο περισοτερα ταξιδια και περισοτερς εμπειριες... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.143
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom