Σαουδική Αραβία ταξιδι στη Σαουδικη Αραβια

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τι θα γίνει ρε jimp, αυτός ο παρθένος με ωροσκόπο παρθένο μας έχει κάνει πολύ τηλεπαθητικούς :)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.935
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
άντε δεν ρωτώ και εγώ το ίδιο για να μην τριτώσει το κακό........(με τους παρθένους):bleh:
 

Marilianna

Member
Μηνύματα
69
Likes
7
τελευταια φορα πηγα στην ισπανια και ενταξει δεν λεω ηταν πολυ ωραια πηγα και στο γηπεδο της barca ,εβγαλα και φωτογραφια με τον messi δεν λεω τελεια :p:p:p:p:p (xaxaxaxa) ..αλλα τωρα θα ηθελα να ζησω μια αλλη εμπειρια..κατι απο Ασια.. Βασικα σκεφτομουνα πρωτα να παω Τυνησια..αλλα μετα αλλαξα γνωμη ειδα και κατι φοβερες εικονες απο το Ριαντ και θελω να παω εκει!!!!!!!!!!!!!!!!!.θα το προσπαθησω μεχρι το τελος!!!!..Θα ειναι μια προκληση και ταυτοχρονα μια ανεπαναληπτη εμπειρια!!:):):):)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Επειδη ειναι λιγο δυσκολο να πας και φανταζομαι και επικινδυνο για μια γυναικα δεν πας ας πουμε καπου αλλου σχετικα διπλα,κανενα ομαν ή ντουμπαι,καταρ,ιορδανια κτλ κτλ.

Ρε συ φενια τι θα γινει τωρα?Δεν ξαναγραφω σε αυτο το τοπικ να ξερεις!
 

Marilianna

Member
Μηνύματα
69
Likes
7
βασικα εκει αμα παω θα παω με την κολλητη μου..γενικα μας αρεσει το κατι διαφορετικο..μαλλον το τελειως διαφορετικο. και πιστευω θα ειναι μια ανεπαναληπτη εμπειρια..μ αρεσουν οι προκλησεις....:p
 

Marilianna

Member
Μηνύματα
69
Likes
7
Α θα πας και με μια φιλη σου στη σαουδικη αραβια...Σιγουρα θα σας μεινει αξεχαστη εμπειρια.

ΤΟ ΒΗΜΑ - Σαουδική Αραβία: Ποινή-χάδι σε πατέρα που βίασε και σκότωσε την κόρη του - κόσμος
εννοειταιιιι...αμα παω μονη μου δεν θα γυρισω πισω.. : p οτι θα ειναι αξεχαστη εμπειρια θα ειναι..αλλα δεν το βλεπω να ρχεται..!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Λοιπόν έπειδή τυχαίνει να γνωρίζω κάποια πράγματα χωρίς βέβαια να ξέρω αν έχουν γίνει πρόσφατα αλλαγές στο καθεστώς δυστυχώς θα σε πληροφορήσω ότι δεν μπορείς να επισκευτείς το Ριάντ με την κολλητή σου παρα μόνο συνοδευόμενη από επίσημο σύζυγο,πατέρα ή γιο δηλαδή συγγενείς πρώτου βαθμού.Ούτε καν με ξάδερφο.Επίσης για τις τουρίστριες σε περίπτωση πχ που πας με τον πατέρα σου ή με τον αδερφό σου αφού καίγεσαι τόσο πολύ,ισχύει ο ίδιος ενδυματολογικός κώδικας εκτός δωματιου ξενοδοχείου σε όλους τους δημόσιους χώρους,δηλαδή αμπάγια και μαντήλα στο κεφάλι.
Επίσης σε κάποια αξιοθέατα δεν επιτρέπεται η είσοδος σε γυναίκες.Νομίζω ότι προς το παρόν πρέπει να θέσεις ένα πιο ρεαλιστικό στόχο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom