Ηνωμένο Βασίλειο τιπς για Οξφόρδη και alternative σκηνή.

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Καθώς μου ήρθε πρωτοχρονιάτικα, δώρο τετραήμερο στην Οξφόρδη, θα ήθελα να ξέρω από νυν και πρώην φοιτητές εκεί, αν συνεχίζουν να υπάρχουν μαγαζιά με Live και ποια είναι τα σημαντικότερα. Προσπαθώ επίσης να βρω μέρη που πιθανότατα έπαιξαν ο Thom Yorke και οι Radiohead. Ευχαριστώ.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Το επαναφέρω με την ελπίδα ότι κάποιος θα απαντήσει...νομίζω είναι το μονο θέμα από τη γέννηση του φόρουμ όπου απαντάει αυτός που ρωτάει...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.403
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Το επαναφέρω με την ελπίδα ότι κάποιος θα απαντήσει...νομίζω είναι το μονο θέμα από τη γέννηση του φόρουμ όπου απαντάει αυτός που ρωτάει...

είμαι και εγώ εδώ που σε διαβάζω:haha::haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
oxford - indietravelguide.com -a city by city guide to the best indie clubs, bars, record shops and local bands

The Lyric - Oxford, MS 38655 | Metromix Jackson
Και γω σε διαβαζω.That makes the 3 of us.
Δεν ξερω αν αυτο που βρηκα στο θειο Γκουγλη σε καλυπτει ..ριξε μια ματια παντως.
KLEOPATRA είσαι θεά!!! το Zodiac έψαχνα και δεν έβρισκα! τι να πω... ξαναλέω είσαι θεά!
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Aρχικά να πω οτι είναι φανταστικότατο θέμα αυτό!!!!adore alternative και ειδικά radiohead!!!:clap:

Τώρα έχω μια απορία..θα βρεθώ απο σπόντα uk για 4 βραδιές-3 όμορφες μέρες και θέλω να πάω Οξφόρδη, πόσες μέρες προτείνετε να μείνω και που?Σκεφτόμουν 3 βραδιές Οξφόρδη και 1 στο Λονδίνο?

cheers
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Τώρα έχω μια απορία..θα βρεθώ απο σπόντα uk για 4 βραδιές-3 όμορφες μέρες και θέλω να πάω Οξφόρδη, πόσες μέρες προτείνετε να μείνω και που?Σκεφτόμουν 3 βραδιές Οξφόρδη και 1 στο Λονδίνο?
Η Οξφόρδη είναι πολύ κοντά στο Λονδίνο και νομίζω μια διανυκτέρευση αρκεί.
Αν δεν έχεις ξαναπάει Λονδίνο οι τρεις μέρες σου είναι άκρως απαραίτητες για να δεις κάποια από τα βασικά.
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
κ γω μια βραδυά θεωρώ είναι οκ..
Λονδίνο έχω πάει 3 φορές οπότε έχω δει παραπάνω απο τα βασικά κι είναι ευκαιρία να δω τι άλλο μπορώ να κάνω σ' αυτή τη μαγική πόλη :clap:
thxx
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
κ γω μια βραδυά θεωρώ είναι οκ..
Λονδίνο έχω πάει 3 φορές οπότε έχω δει παραπάνω απο τα βασικά κι είναι ευκαιρία να δω τι άλλο μπορώ να κάνω σ' αυτή τη μαγική πόλη :clap:
thxx
Την εποχή που πήγα εγώ Οξφόρδη το Ζόντιακ ήταν κλειστό, όπως μου είπαν, ελπίζω ότι όταν πας εσύ θα το βρεις ανοικτό και να μας μεταφέρεις μερικές εντυπώσεις. Κατά τα άλλα θα βρεις πολλά ωραία Μπαράκια που έχουν μια ξεχωριστή ατμόσφαιρα καθώς οι πάντες εκεί είναι φοιτητές (οι καθηγητές μαζεύονται σπίτια τους από τις 8).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.534
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom