Γενικά ψάχνω προορισμό!!!

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
τις πιο δύσκολες..22 είναι μερα μεγαλης εξόδου από εκει. δεν μπορώ να σου προτείνω να πάρεις την εύκολη (98) ή τους πειρατές (171) γιατί αντιτίθεται στις αρχές μου. θα σου πρότεινα να πάρεις Αλιτάλια με 1 διανυκτέρευση στις 22/4 στη μαγευτική εκείνες τις μέρες Ναπολη κ επιστροφή στις 23 από Νάπολη, όλα με 141 (πτηση Ρώμη-Ναπολη στις 22/4 included). αλλιώς να περάσεις το Πάσχα στη Ρώμη. υπέροχα θα είναι ούτως ή αλλως.
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Nαι,τωρα το ειδα.Πασχα στη Ρωμη ακουγεται μοναδικο!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
ρωμη λεω κεγω..

για τις μερες που θελετε ειναι ο,τι πρεπει..

θα προτεινα και την αγαπημενη μου βαρκελωνη, αλλα φλεβαρη?κριμα ειναι να την δειτε χειμωνα..
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Κι ομως η Βαρκελωνη ειναι σουπερ το Φλεβαρη.
μπορει να ειναι για σενα..εγω δεν θελω να φανταστω βαρκελωνη με κρυο και βροχη..στο μυαλο μου την εχω συνδυασει με ηλιο και θαλασσα..

ολο αυτο το νταβαντουρι που λαμβανει χωρα στην barceloneta το καλοκαιρι..ειναι κριμα να το χασει κανεις!γι αυτο και δεν θα προτεινα ποτε σε καποιον να παει πρωτη φορα βαρκελωνη χειμωνα!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
μπορει να ειναι για σενα..εγω δεν θελω να φανταστω βαρκελωνη με κρυο και βροχη..στο μυαλο μου την εχω συνδυασει με ηλιο και θαλασσα..

ολο αυτο το νταβαντουρι που λαμβανει χωρα στην barceloneta το καλοκαιρι..ειναι κριμα να το χασει κανεις!γι αυτο και δεν θα προτεινα ποτε σε καποιον να παει πρωτη φορα βαρκελωνη χειμωνα!

Αν ειναι να πανε μια φορα στη ζωη τους Βαρκελωνη, τοτε εχεις δικιο ας πανε καλοκαιρι...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Αντε να προτείνω και εγώ έξω από τα συνηθισμέα ένα Μόναχο με έκδρομες στα πέριξ της Βαυαρίας, Σαλτσμπουργκ κλπ. Οι μέρες που έχετε είναι αρκετές και είναι κρίμα να τις εξαντλήσετε σε μια πόλη.
Πρέπει να μας προσδιορίσετε και εσείς το δικό σας μπάτζετ για να σας γίνουν οι κατάλληλες προτάσεις και να μην γράφει ο καθένας μας ό, τι του κατέβει.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.589
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Από πλευράς κόστους πάντως, φτηνή (πολύ) πόλη για να σας κρατήσει αρκετές ημέρες είναι το Βερολίνο, και με φτηνά αεροπορικά. Κρύο κάνει, αλλά δεν είστε κι από την Τζαμάικα.
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
Εκτός απο την ρώμη και ειδικά το βερολίνο που σιγουρα προτείνω πιστεύω πως μια κάλη επιλογή ίσως είναι και η μαδρίτη η οποία έχει καλές τιμές στα εισιτήρια ειδικά τώρα που έχει και προσφορά η aegean.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Συγγνώμη συμφορουμίτες το έχετε καταλάβει ότι έχουν προταθεί όλες οι πόλεις και τα μισά χωριά της Ευρώπης και ο άμεσα ενδιαφερόμενος που έχει ανοίξει το θέμα είναι εξαφανισμένος? Εκτός αν θέλει να έχει το τελευταίο λόγο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.204
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom