10 χρόνια Travelstories

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Δυο χρονια τωρα τα ταξίδια μου απέκτησαν άλλο νόημα. Ευχαριστω travelstories για τις αμέτρητες πληροφορίες και όχι μόνο.
Χρονια πολλα!!!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.724
Likes
15.092
Για 1-2 μέρες δεν μπήκα και ανακάλυψα αυτή την πανδαισία χρωμάτων και σχεδίων στο επετειακό site. Απλά δεν περιγράφεται...:clap: Και έχουμε τόση ανάγκη την αισιοδοξία και την χαρά....Υπέροχο, γεμάτο θετική ενέργεια, ταξιδιάρικο, χαρούμενο...Χρόνια Πολλά :)
 

stergios

Member
Μηνύματα
38
Likes
92
Επόμενο Ταξίδι
??????
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Χρόνια Πολλά.......
ακόμη και όταν δεν σκοπεύω να ταξιδέψω μπαίνω στο travelstories για να χαζεύω με τις φωτογραφίες και τις ιστορίες. Ειδικά αν έχεις πάει σε κάποια από τις πόλεις είναι σαν να ξαναζείς το δικό σου ταξίδι!
 

Attachments

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Happy Birthday Travelstories!!!
Άντε και στα 20!!!
:clap::clap::clap::xalara::xalara::xalara:
 

Action

Member
Μηνύματα
117
Likes
411
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Χρόνια πολλά!!!!! Γέμισε η ζωή μου χρώματα και αρώματα!!!! Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Χρόνια μας πολλά!! Ευχαριστώ όλους όσους βοήθησαν με τις πληροφορίες τους και έκαναν τα ταξίδια μου πιο έυκολα πιο όμορφα και πρωτίστως ΜΟΝΑΔΙΚΑ!! Ελπίζω να έχω βοηθήσει και εγώ έστω και έναν με τα λίγα που έχω γράψει...

11755259_1002805986430855_1076138183468017902_n.jpg

απο το τελευταίο μου ταξίδι στην πανέμορφη Ιορδανία
 

stamos1972

Member
Μηνύματα
52
Likes
25
Τι να πω... ένα μεγάλο ευχαριστώ προς όλους που "τρέχουν" το forum.

Τυχαία το ανακάλυψα, εντυπωσιάστηκα από το πλήθος των πληροφοριών και ξαφνιάστηκα ευχάριστα από την άμεση ανταπόκριση των συνφορουμίτων σε κάθε ερώτηση ή απορία που είχα!

Πάντα ανατρέχω στο forum για να οργανώσω το επόμενο ταξίδι και εύχομαι να είχα χρόνο (και θάρρος) να έγραφα και εγώ κάποιο ταξιδιωτικό κείμενο.

Σε φιλικές μου κουβέντες, όταν η κουβέντα έρχεται σε ταξίδια, θα κάνω πάντα αναφορά (και διαφήμιση) στο forumγιατί πιστεύω ότι όλοι οι "ταξιδιάρηδες" πρέπει να το γνωρίσουν.

Σας στέλνω τις καλύτερες ευχές μου λοιπόν και εύχομαι να μας κρατάτε για πάρα πολλά χρόνια ακόμα παρέα!
 

Shiro

Member
Μηνύματα
8
Likes
14
Χρόνια πολλά Travelstories. Πάρε να έχεις και μια φωτογραφία από το περσινο μας road trip Italy, Germany, Austria, Slovenia.. από Alpsee, Fussen, Germany.

Στη μέση απεικονίζεται η πλάτη του my beloved one! =^.^=

Λίγες μέρες μετά μου έγινε πρόταση μέσα σε βαρκούλα στη μέση της λίμνης halstatt, Austria όπου καπάκι άρχισε να βρέχει! Σκηνικό notebook τελείως! Ήταν καταπληκτικά.. δεν είχα ιδέα!

Πολλές επιτυχίες!

10556871_10154481694925585_4242777750747243673_o.jpg

 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.455
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom