2015.Που πάμε;

Nikos1986

Member
Μηνύματα
907
Likes
4.010
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Κάπου στις 20 Ιανουαρίου τελειώνω την θητεία μου στην Κύπρο και επιστρέφω επιτέλους για την απόλυση!
10/3-6/4 πρώτη φορά ΗΠΑ (Λος Άντζελες και Χαβάη).
Πάσχα επιτέλους πάλι Ερατεινή.
Για το καλοκαίρι, νωρίς είναι ακόμα...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.142
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Σχεδον τιποτα σιγουρο μεχρι στιγμης για το 2015. Η πρωτοχρονια στο προγραμμα ειχε Λονδινο, το οποιο ομως μαλλον θα γινει Νορμανδια. Το Μαρτιο πρωτη φορα Φινλανδια αλλα θα ειναι ταξιδι 2-3 ημερων για γαμο φιλων (μονος). Απο κει και περα στο σχεδιασμο υπαρχει η Ουαλια για 3-4 μερες. Ελλαδα το καλοκαιρι για δουλεια (αυτο ειναι και το πιο σιγουρο). Μια επισκεψη στο εργοστασιο της Mercedes στο Sindelfingen της Γερμανιας (ημερησια). Τελος, αν ολα πανε καλα με το σπορακι μας προς το τελος του ετους ενα δεκαημερο σε Αρουμπα ή Πρασινο Ακρωτηρι (με πολυ μεγαλη παρεα, 25-30 ατομων) με την πρωτη να κερδιζει προς το παρον στις ψηφους.

Φετος για πρωτη χρονια μετα απο 8 χρονια δεν θα πραγματοποιησω κανενα απο τα επαγγελμιτικα ταξιδια που εκανα για τις τουριστικες εκθεσεις σε Σκοπια, Σοφια, Βελιγραδι, Βουκουρεστι, Κωνσταντινουπολη, Βερολινο, Λονδινο.
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
Λοιπον...προγραμματισμένο ενα 10ημερο νεα υορκη - μαιαμι τον Μάρτιο, για Νοέμβριο πρώτα ο θεός λεμε για Κουβα κ ισως καμμια ευρωπαϊκή πρωτεύουσα στο ενδιάμεσο ...:xalara::xalara::xalara:
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Εμένα δεν με βλέπω να πηγαίνω πουθενά το 2015 αλλά δεν με νοιάζει, μιας και προηγείται ο...πελαργός!
Σ εμας ήρθε ο πελαργός κ ελπιζουμε ο μικρος να μας αφησει να εξαργυρωσουμε κανα μιλι της Aegean :haha:
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Εις την πόλιν............
Πότε πας???Εγώ το Πάσχα για 6 μέρες!
Επίσης στο πρόγραμμα βρίσκεται η διάσχιση Τρανσφαγγάρασαν και Τρανσαλπίνα το Μάιο που ανοίγουν,Κωνστάνζα-Μαμάια το καλοκαίρι,Μολδαβία(Κισινάου και κάποια χωριά),Βουδαπέστη και Βιένη.Ότι άλλο προκύψει καλοδεχούμενο!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Προγραμματισμένα μέχρι στιγμής στις 12 Δεκεμβρίου ΔΕΗ, (βρήκα εξιτηριο-θέση πολή καλή) 20 Δεκεμβρίου ΕΥΔΑΠ (ευκαιριάρα!), λίγο αργότερα εφορία -ούτε και εγώ ξέρω τι θα πληρωσω πάλι- και περίπου τον Ιανουαριο κάτι Τράπεζες για κάτι άλλους φόρους-κίντερ έκπληξη. Στο ενδιάμεσο, κάτι τέλη κυκλοφορίας για ανάπαυλα. Μια χαρά! Κακώς βέβαια τα γράφω και προκαλώ τον φθόνο και την Αντζελα Ζήλεια, αλλά δεν μπορούσα να αντισταθώ στο ποταπό κομμάτι του χαρακτήρα μου που διψά για επίδειξη
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.678
Likes
50.533
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αυτα ειναι ταξιδια? Βλεπω παραθεση χωρων...καντο σωστα οπως το αρχισες, εγραψες 3 νοτιοαμερικανικες μαζι, ετσι γραψε μαζι ποιές ειναι στο ιδιο ταξιδι για να μην αρκεστει το θεμα σε παραθεση των χωρων του ΟΗΕ αλλα σε ταξιδια μηπως παρει κ κανεις μια ιδεα..
Και οχι Οζυμπεκισταν...
Στο ίδιο ταξίδι είναι όλες, δεν είναι διαφορετικά ταξίδια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom