2016. Πού πάμε;

paefstra

Member
Μηνύματα
13.029
Likes
41.018
Μη μου πεις οτι δεν έκλεισες ακόμη τίποτα για το '16 !!!! Πάει, χάλασε ο κόσμος...
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Από τώρα;;; Κάτσε να τακτοποιήσουμε πρώτα τις 10.000 φωτογραφίες που τραβήξαμε το φετινό καλοκαίρι και μετά θα βάλουμε μπρος τα σχέδια για το πού θα τραβήξουμε τις επόμενες 10.000 + φωτογραφίες της επόμενης χρονιάς ;)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.029
Likes
41.018
Έκλεισα, αλλά δε λέω τίποτα. Δε θα μου κλέβεις συνέχεια την παράσταση που πας και κλείνεις λίγες μέρες πριν φτάσω... Να τα ξεχάσεις αυτά που ήξερες από το 2015.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Θα σε δω στους τελευταίους μήνες του 15 τι αναφορά θα δίνεις για τους προορισμούς. Είδες εγώ, βήμα-βήμα, μην τυχόν και πάρεις λάθος στροφή!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Έκλεισα, αλλά δε λέω τίποτα. Δε θα μου κλέβεις συνέχεια την παράσταση που πας και κλείνεις λίγες μέρες πριν φτάσω... Να τα ξεχάσεις αυτά που ήξερες από το 2015.
άντε δώστε καμμία ιδέα ... (δεν θα ξεχάσω εκείνη την προσφορά της Πόλης που ανέβασες και βρέθηκε το μισό φόρουμ να σεριανίζει στον Βόσπορο:clap:)
....και όχι τίποτε άλλο, δεν βλέπω να δήλωσες συμμετοχή στη συνάντηση, για να είχαμε την ευκαιρία να σε εξομολογήσουμε:haha:

Θα σε δω στους τελευταίους μήνες του 15 τι αναφορά θα δίνεις για τους προορισμούς.
καλά με τη φόρα που έχει η paefstra, την βλέπω το Δεκέμβρη του 2015, να ανοίγει τόπικ "2017. Που θα πάμε"
:):clap:)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.029
Likes
41.018
άντε δώστε καμμία ιδέα ...
:):clap:)
Διακοπές στο Παλέρμο ή το Μπάρι απ'εθείας με Volotea στα 40 ευρώ πήγαινε έλα το καλοκαίρι με Volotea σου λένε κάτι; Δυστυχώς δεν με βολεύουν οι ημερομηνίες, αλλά βοηθάω τον κόσμο πάλι όσο μπορώ :)
 
Last edited:

georgeant

Member
Μηνύματα
603
Likes
2.519
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip B. Αμερική
Βεβαίως και έχουμε κλείσει για το '16! Παρίσι 4 μέερες το Φεβρουάριο και προς το καλοκαίρι αν όλα πάνε καλά σχεδιάζουμε μεγάλη παρέα για Μαύρο Δάσος Γερμανία, Αλσατία Γαλλία, Europa Park και Disneyland.
Ότι λεφτά βάζουμε στην άκρη στα ταξίδια πάνε! Σπίτι δε θα ανοίξουμε ποτέ! Χα χα!
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Μια Πράγα την έχω σίγουρη -κλεισμένα αεροπορικά από αρχές καλοκαιριού με την ευγενική προσφορά της Αιγαίου στα 85 Ε- για το 5ήμερο της Κ. Δευτέρας. Προσευχή και νηστεία στον Άγιο Βίτο. :D
Για καλοκαίρι είναι εξαιρετικά νωρίς να δεσμευτώ. Κατα τ' άλλα ψήνω κάτι για αρχές του χρόνου, αλλά ο Αλεξέι δεν έχει πει ακόμα την τελευταία του λέξη. :rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.449
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom