2025 που θα πάμε...? Πάμε δυνατά..... 😇

Sof Guru

Member
Μηνύματα
223
Likes
1.288
Επόμενο Ταξίδι
Πάργα-Πηγές Αχέροντα
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Αργεντινή
IMG_3325.jpeg

Ημερολόγιο αργιών 2025 μαζί με λίγες σημειώσεις για πιθανές άδειες που μπορούν να συνδυαστούν με αργίες. Αφορούν κυρίως ιδιωτικούς υπαλλήλους.
Καλούτσικο έτος με αρκετούς συνδυασμούς.
 

Sof Guru

Member
Μηνύματα
223
Likes
1.288
Επόμενο Ταξίδι
Πάργα-Πηγές Αχέροντα
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Αργεντινή

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
πουθενά. Με δυο λόγια δεν έχω κλείσει τίποτα απολύτως. Τα αφήνω όλα τελευταία στιγμή πλέον.
Ούτως η άλλως με παιδιά k την περίοδο των σχολικών διακοπών τα αεροπορικά είναι πανάκριβα, οποτε μονο οδικώς κάπου γύρω γύρω όλοι k μετά ένα κάζο αρχές του Δεκεμβρίου αποφάσισα να το παίξω "ευακαιριακιας" της τελευταίας στιγμής
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.747
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Εγώ το 2025 σκέφτομαι να χωρίσω τον άντρα μου για να μπορέσω να πάω ένα μεγάλο ταξίδι στην Ασία για 15-20 μέρες, κατά προτίμηση στο Βιετνάμ. Όταν θα το κάνω βέβαια θα επιλέξω με οργανωμένο γκρουπ και θα χρυσοπληρώσω το μονόκλινο, αλλά χαλάλι μου!!:clap:
Σε αντίθετη περίπτωση, το 2025 θα είναι πάλι μια επανάληψη του 2023 και του 2024... Ευρώπη, Ευρώπη ξανά και ξανά...
 
Μηνύματα
416
Likes
1.366
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Τωρα που βλεπω 2025 πλανα και λοιπα ,ενιωθα εγω νωρις που εκλεισα εισητηρια απο τωρα για Οκτωβριο του 2024 🤣Περα απο ολα ομως τα πιο καλα ταξιδια που εχω κανει τα ειχα οργανωσει απο πολυ νωριτερα
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
To '25 θα εχει σιγουρα πεζοπορικο ταξιδι με campervan. Πιθανοτατα 2 βδομαδες Νορβηγια. Εκτος αν ειμαστε αφραγκοι :haha: οποτε θα παιξει καμια Μαδέιρα, επισης για πεζοποριες. Καλα να μαστε και να ζουμε κυριως το παρον γιατι "ταξιδευοντας" ολο στο μελλον, πολλες φορες δεν ειμαστε παροντες στο σημερα.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Κι εγώ είμαι παιδί των φρονιμων που μαγειρεύει πριν πεινασει, αλλά κλείνοντας τα ταξίδια όλου του χρόνου, μετά βλέπω κατι τέλειες προσφορές στο fly4free και δεν εχω χρόνο να τις χώσω.
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
458
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
View attachment 456468
Ημερολόγιο αργιών 2025 μαζί με λίγες σημειώσεις για πιθανές άδειες που μπορούν να συνδυαστούν με αργίες. Αφορούν κυρίως ιδιωτικούς υπαλλήλους.
Καλούτσικο έτος με αρκετούς συνδυασμούς.
αργίες υπάρχουν, λεφτά δεν υπάρχουν !!!
για το 2025 υπολογίζω να πάω στο Περού αλλά για την ώρα υπάρχει μόνο σαν επιθυμία...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom