27 χώρες και συνεχίζουμε:)

Giwrgos10

Member
Μηνύματα
219
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Κάτι ΜΗ τουριστικό
Εχουμε και λέμε. Κύπρος,Τουρκία, Βουλγαρία, Σερβία, Κροατία, Σλοβενία*, Ιταλία, Ελβετία*, Αυστρία, Ισπανία, Πορτογαλία, Γαλλία, Πολωνία, Ολλανδία, Βέλγιο, Λιχτενστάιν*, Λουξεμβούργο*, Σαν Μαρίνο*, Ρωσία, Δανία*, Σουηδία,Γερμανία*,Μονακό*, Ουγγαρία, Σλοβακία*, Τσεχία, Αργεντινή, Ουρουγουάη.
Αυτές με αστερίσκο απλά τις διέσχισα ενώ στις υπόλοιπες διανυκτέρευσα έστω και 1 νύχτα.
Σε 3 μέρες πετάμε για Βερολίνο και είμαι κάπως ενθουσιασμένος. Σημερα ανακάλυψα αυτό το φόρουμ. Καλώς σας βρήκα και θα τα λέμε
 

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Γιώργο γεια σου!
Καλώς ήρθες, να τα εκατοστήσεις + !!:xmas_biggrin:
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Φαίνεται οτι είσαι ενθουσιασμένος...με τα πολλά ταξίδια σου...με μας που ανακάλυψες...με το Βερολίνο...Μπράβο παιδί μου με τον ίδιο ενθουσιασμό να συνεχίσεις!
 

Giwrgos10

Member
Μηνύματα
219
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Κάτι ΜΗ τουριστικό
Πριν λίγο γυρίσαμε από Βερολίνο.4 ημέρες-3 βράδυα μόνο και οι εντυπώσεις πολύ καλές από την δεύτερη μετά την Βαρκελώνη πιο χύμα πόλη της Ευρώπης κατά τη γνώμη μου. Οι Γερμανοί σε αντίθεση με κάποια σχόλια που είχα διαβάσει, ήταν πολύ ευγενικοί,τα μέσα συγκοινωνίας και ειδικά το μετρό πάρα πολύ βολικά, ο καιρός από 0-4 βαθμούς, οι τιμές ίδιες και φθηνότερες με εδώ. Ο Ζωολογικός Κήπος όλα τα λεφτά. Θέλαμε άλλες 3-4 μέρες τουλάχιστον αλλά τι να κάνουμε...Η δουλειά μας περιμένει:xmas_confused:
 

Grisom

Member
Μηνύματα
23
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Καλώς ήρθες Γιώργο και σου εύχομαι να τις εκατοστίσεις τις χώρες που θα επισκεφτείς.
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
καλωσήρθες Γιώργο!!!!οπότε φεύγει και το αστεράκι από τη Γερμανία ε; τέλειαααα! πολύ σε ζηλεύω για όλες αυτές τις χώρες!
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
καλως ηρθες Γιωργο, συνεχισε ετσι.....
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.994
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom