Ιταλία 3 μερες Ιταλια

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Κι εγώ προτείνω τις 3 γεμάτες μέρες σας στη Βενετία. Έτσι θα παραμείνουν γεμάτες χωρίς να πακετάρετε, να μετακινείστε και να ξαναπακετάρετε. Και φυσικά θα περάσετε ονειρεμένα παίρνοντας μια καλή δόση Βενετίας. Αφήστε Μιλάνο για μια άλλη φορά.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Γνωμη μου ειναι παντως να κατσετε στη Βενετια ολες τις μερες, γιατι και την πρωτη μερα που θα βγειτε απο το καραβι μια ζαλαδα θα την εχετε..

και εγώ αυτό θα προτεινα....απολαυστε την βενετία..θα σας φανε τα βαπορια και τα τρένα...ειναι λιγες οι μερες για να τα χωρέσετε όλα...
 

exsta

Member
Μηνύματα
62
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη για 1 μήνα
Μετρό γραμμή 2 από Centrale (train station) για Loreto (2 στάσεις) και από εκεί γραμμή 1 για Porta Venezia (άλλες 2). Καλή είναι η τοποθεσία του ξενοδοχείου, τί τιμή βρήκες;
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Το Μιλάνο τι το θες? Υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος που θέλεις να πας? Αφιέρωσε όλες σου τις ημέρες στη Βενετία! Πίστεψε με δεν θα το μετανιώσεις!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.320
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Λεμε να μεινουμε μονο βενετια τελικα να τη δουμε και καλυτερα. Στη Βενετια κανει 70 ευρω το ξενοδοχειο για τη φιλη που ρωτησε
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ωραία, θα τη γυρίσεις μια χαρά σε 3 μέρες. Τι ωραία, βόλτα στα σοκάκια της Βενετίας, καφέ στην Πλατεία του Αγίου Μάρκου! Καλά να περάσεις!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.320
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
4 μερες! Το εχω διορθωσει...
 

lima

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
κροατία
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
Ιταλια

Είναι φοβερή εμπειρία μπαίνοντας στο λιμάνι της βενετίας μην το χάσεις.Το ταξίδι με το καράβι είναι μια μικρή κρουαζιέρα να περάσεις καλα!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.854
Μέλη
38.959
Νεότερο μέλος
ΝικΠ

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom