Μαλαισία 4 βδομάδες στη Μαλαισία

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
κατατοπιστικότατος και λεπτομερέστατος για οποιον θέλει να ταξιδέψει μόνος του.Περιμένω συνέχεια. Να είσαι καλά
Θένκ γιου Leo... Μόλις ολοκληρώθηκε η πρώτη μέρα στο Κεφ. 3. Εχει και φωτό... Enjoy!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Σίγουρα έχει πολύ ψωμί ( ή μηπως ρύζι) ακόμη η αφήγηση...
Aυτό καλό είναι ή κακό; Αν το βαριέστε, παρακαλώ πείτε μου.

...Δεν το κάνω για ψυχαναλυτικούς λόγους!!! Απλά, νομίζω ότι μια ξερή παράθεση πληροφοριών, έστω εμπλουτισμένη και με κάποιες φωτογραφίες, μπορεί κανείς να τη βρεί σε πολλά μέρη - έντυπα ή ηλεκτρονικά.

Προσωπικά, μου αρέσει να διαβάζω αφηγήσεις με προσωπικά σχόλια και συναισθήματα, αφενός γιατί μπορώ να σχηματίσω μια άποψη για τον συγγραφέα και, αφ'ετέρου γιατί με οδηγεί νοητικά σε ένα νέο περιβάλλον όπου (μέσα απ'τα δικά του λόγια) εισπράττω τις δικές μου εντυπώσεις.

Περιμένω τις απόψεις όσων το διαβάζετε πριν συνεχίσω. Χωρίς καμμία απολύτως παρεξήγηση. Άλλωστε, πρώτη φορά επιχειρώ μια τέτοιου είδους καταγραφή!...:)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.715
Likes
50.712
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Για καλό το είπε ο Βαγγέλης και τα διαδικαστικά που λες είναι πολύ χρήσιμα, προχώρα.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.973
Likes
9.401
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αν το βαριέστε, παρακαλώ πείτε μου.Προσωπικά, μου αρέσει να διαβάζω αφηγήσεις με προσωπικά σχόλια και συναισθήματα, αφενός γιατί μπορώ να σχηματίσω μια άποψη για τον συγγραφέα και, αφ'ετέρου γιατί με οδηγεί νοητικά σε ένα νέο περιβάλλον όπου (μέσα απ'τα δικά του λόγια) εισπράττω τις δικές μου εντυπώσεις.
Μαλλον αστειευεσαι οταν λες οτι βαριομαστε! Συμφωνω απολυτα με την αποψη σου περι αφηγησεων και για πρωτη φορα που λες οτι γραφεις , τα πας θαυμασια! Συνεχισε με αφηγηση , σχολια και φωτος :clap:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μαλλον αστειευεσαι οταν λες οτι βαριομαστε! Συμφωνω απολυτα με την αποψη σου περι αφηγησεων και για πρωτη φορα που λες οτι γραφεις , τα πας θαυμασια! Συνεχισε με αφηγηση , σχολια και φωτος :clap:
OK παιδιά! Συνεχίζουμε αύριο με river cruise... Σήμερα κάνετε relax - ένεκα τα σπέσιαλ γεμιστά που υποσχέθηκα στον ανηψιό μου (φοιτητή στη Λάρισα)...:xalara:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
babaduma!! γράφεις πολύ απολαυστικά!! τις ξεραίλες τις γράφω εγω...άντε μπάς και υιοθετήσω και εγώ κανέναν καλύτερο τρόπο..
έχεις απολυτο δίκιο σε αυτά που λές!!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
babaduma!! γράφεις πολύ απολαυστικά!! τις ξεραίλες τις γράφω εγω...άντε μπάς και υιοθετήσω και εγώ κανέναν καλύτερο τρόπο..
έχεις απολυτο δίκιο σε αυτά που λές!!
Δεν έχεις δίκηο Renata! Είσαι αρκούντως λυρική... γυναικείο μυαλό και βλέμμα. Πραγματικά απολαμβάνω τα κείμενά σου που, όπως σου έχω πεί ήδη, μου αναβιώνουν τις ίδιες αναμνήσεις και συναισθήματα. Keep walking! :D
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Γραφεις τοσο ωραια και κατατοπιστικα,που περιμενουμε ανυπομονα την συνεχεια!!!:clap::clap::clap::clap:
Η Αγγλιδα τι εγινε???:lol:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Γραφεις τοσο ωραια και κατατοπιστικα,που περιμενουμε ανυπομονα την συνεχεια!!!:clap::clap::clap::clap:
Η Αγγλιδα τι εγινε???:lol:
:cry: ... δεν την ξαναείδα... αλλά την επομένη.... :)
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Εντάξει, λοιπόν, τα γεμιστά φαγώθηκαν, ο ανηψιός έφυγε, η μέρα ξημέρωσε.....

Και μετά????? Η συνέχεια????

(έχω μπερδευτεί....ποια επομένη? Δε θα διαβάσουμε για μαϊμούδες και προβοσκίδες σήμερα???)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Και ταξιδεύεις και γραφεις ωραια και σπεσιαλ γεμιστα ετοιμαζεις! Πολυδιάστατος άνθρωπος! Μπράβο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.288
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom