ΗΠΑ 4 μέρες στο Los Angeles!!!!

Maraki.NYC

Member
Μηνύματα
7
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Όλος ο κόσμος !!
Καλησπερα παιδια!!! Ειμαι καινούργια εδω μεσα...με τον καιρο θα μάθω να μοιράζομαι κ εγώ μαζι σας τις ταξιδιωτικές ιστορίες μου!!! Προς το παρόν θα ήθελα τα "φώτα" σας σε κατι...παω νεα υορκη κ εχω σκοπό να φυγω κάποιες μέρες (4 συγκεκριμένα ) και να παω Los Angeles!!! Ξέρει καποιος να μου πει σ αυτες τις 4 μέρες τι ειναι αυτο που δεν θα πρεπε να χάσω με τιποτα ;; Κ σε πιο σημείο να μείνω ώστε να ειναι εύκολη η πρόσβαση μου στις διάσημες λεωφόρους!!! Ευχαριστω Εκ των προτέρων!!
 

djlakis1

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Γεια σου Μαρακι.Θα σου έλεγα να πας οπωσδήποτε στα universal studios και στα warner bros studios που είναι και τα δυο από τα κορυφαία πράγματα που θα δεις.Μετά κοντά στην λεωφόρο με τα αστέρια που είναι όλα τα τουριστικά αξιοθέατα chinese theater και το dolby theater που γίνονται κάθε χρόνο τα oscar.Γενικά τα ξενοδοχεία στο los angeles δεν είναι και φθηνά.Εγώ έχω ήδη κλείσει στο Days Inn Hollywood hotel, near Universal Studios που είναι πάνω στην sunset blvd 5 λεπτά με τα πόδια από την λεωφόρο με τα αστέρια.Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.610
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom